zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Akce 4 + 1 na interiérové stínění a sítě proti hmyzu

Další výhodná akce je tu. Pořiďte si 5 kousků interiérového stínění a jeden z nich dostanete zdarma. Více k akci se dozvíte níže.

Spouštíme skvělou akci na našem e-shopu, která vám umožní získat pátý kousek zdarma. Jak to funguje? Pokud si zakoupíte libovolných 5 produktů z naší nabídky interiérového stínění nebo sítí proti hmyzu, získáte nejlevnější kus z této pětice zcela zdarma.

To znamená, že pokud si například vyberete tři rolety a dvě sítě proti hmyzu, jeden produkt - nejlevnější z této objednávky - dostanete zcela zdarma. Tuto akci můžete využít na libovolnou kombinaci produktů z interiérového stínění, sítí proti hmyzu i náhradních dílů, takže máte volnost v tom, na co přesně akci využijete.

Tato akce je platná až do 30. června 2023, takže máte spoustu času na to, abyste si vybrali a využili této nabídky. Ať už potřebujete nové látkové rolety, žaluzie nebo sítě proti hmyzu do ložnice, obývacího pokoje nebo kanceláře, akce vám umožní ušetřit až 20 % z celkové ceny.

Naše produkty jsou vyráběny přesně na míru s nejvyšší kvalitou. Veškeré stínění si navíc zvládnete vyměřit a objednat sami přímo na e-shopu, takže si můžete užít zábavu při nakupování z pohodlí vašeho domova. Stejně tak i montáž je ve vašich rukou - na vše vám postačí běžné domácí nářadí a samotná instalace zabere chvilku. Mrkněte se přímo v detailu každého stínění na video a návody, jak jednoduchá montáž je.

Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost a vyberte si z naší nabídky 4 produkty a získáte 1 produkt zdarma! Kontaktujte nás, pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete radu ohledně našich produktů.


Petra Šenková
Tepelná stabilita budov – stínění a orientace stavby (4. díl)

Tímto dílem uzavíráme sérii článků od pana architekta Petra Brandejského. Zaměřil se na světové strany a stínění, vše doplnil názornými grafikami. Tak se vrhněte do čtení...

 

Venkovní žaluzie: Kdo šetří má za tři

Vlastníte firmu a poskytujete práci několika lidem a nebo jste majitelem budovy, kterou pronajímáte společnosti pro firemní účely? 

Vzpomenete si jaké to bylo?

Pokud jste ještě nepodlehli modernímu online nakupování v této sekci, neváhejte vyzkoušet naši Asistovanou objednávku, kdy Vám rádi poradíme či vysvětlíme blíže různé specifikace produktu.

Jak fungují optimizéry u fotovoltaiky a kdy se vyplatí je použít?

Už jste někdy slyšeli, že celek funguje tak, jako jeho nejslabší článek? A toto je přesně případ fotovoltaického systému bez použití optimizérů. Jak fungují?