zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Akce 4 + 1 na interiérové stínění a sítě proti hmyzu

Další výhodná akce je tu. Pořiďte si 5 kousků interiérového stínění a jeden z nich dostanete zdarma. Více k akci se dozvíte níže.

Spouštíme skvělou akci na našem e-shopu, která vám umožní získat pátý kousek zdarma. Jak to funguje? Pokud si zakoupíte libovolných 5 produktů z naší nabídky interiérového stínění nebo sítí proti hmyzu, získáte nejlevnější kus z této pětice zcela zdarma.

To znamená, že pokud si například vyberete tři rolety a dvě sítě proti hmyzu, jeden produkt - nejlevnější z této objednávky - dostanete zcela zdarma. Tuto akci můžete využít na libovolnou kombinaci produktů z interiérového stínění, sítí proti hmyzu i náhradních dílů, takže máte volnost v tom, na co přesně akci využijete.

Tato akce je platná až do 31. srpna 2023, takže máte spoustu času na to, abyste si vybrali a využili této nabídky. Ať už potřebujete nové látkové rolety, žaluzie nebo sítě proti hmyzu do ložnice, obývacího pokoje nebo kanceláře, akce vám umožní ušetřit až 20 % z celkové ceny.

Naše produkty jsou vyráběny přesně na míru s nejvyšší kvalitou. Veškeré stínění si navíc zvládnete vyměřit a objednat sami přímo na e-shopu, takže si můžete užít zábavu při nakupování z pohodlí vašeho domova. Stejně tak i montáž je ve vašich rukou - na vše vám postačí běžné domácí nářadí a samotná instalace zabere chvilku. Mrkněte se přímo v detailu každého stínění na video a návody, jak jednoduchá montáž je.

Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost a vyberte si z naší nabídky 4 produkty a získáte 1 produkt zdarma! Kontaktujte nás, pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete radu ohledně našich produktů.


Petra Šenková
Vertikální žaluzie – nejen velkoformátové stínění

Vertikální žaluzie již nejsou doménou komerčních budov, především kanceláří, ale našli svoji cestu i do rodinných domů a bytů. 

Nebojte se změny a zkuste vnitřní látkové rolety

Čekáte miminko, přistěhoval se k Vám do domácnosti nový člen rodiny? Potřebujete změnit ráz pokoje? Zkuste látkové rolety.

Japonské posuvné stěny

Japonské posuvné stěny představují nejen originální prvek, který dodá interiéru elegantní atmosféru, ale také mají všestranné využití. Můžete je použít místo záclon do větších oken, ale také je proměnit ve stěnu pro zakrytí skříní.

Nestresujte se nákupem stínění – s námi objednáte rychle a z pohodlí domova

I nadále se situace vyvíjí tak trochu nepředvídatelně a co je dnes, nemusí být zítra. Máme pro vás ale dobrou zprávu — nákup stínění online funguje bez omezení a nemusí tak být zbytečně strašák a žrout času.