zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.
Přijďte za námi na veletrh For Garden v Praze od 30. 3. do 2. 4. 2023. Další info a vstupenky zdarma získáte v článku.

Akce 7 + 1 zdarma na všechno

Na listopad jsme si připravili akci 7 + 1 zdarma. Koupíte 8 venkovních žaluzií a jednu z nich dostanete gratis, stejně to platí třeba pro horizontální žaluzie nebo látkové rolety. Využijte akce a pořiďte si stínění do celého domu levněji.

Každý, funguje s určitým rozpočtem. A je fajn, když se povede výhodným nákupem ušetřit. A právě teď to jde u nás, na Laboně, při objednání jakéhokoliv stínění.

7 + 1 zdarma

Objednejte si na našem e-shopu jakýkoliv produkt 8x a nejlevnější kousek máte zdarma. Akce probíhá v termínu od 1. do 30. listopadu 2022 a platí i při objednání zakázky s profesionálním vyměřením i montáží.

Pokud potřebujete poradit s výběrem, zavolejte nám, nebo napište.


Petra Šenková
Kam použít japonské stěny?

Slyšeli jste už o japonských stěnách? Pokud ano, tak je skvělé, že máte přehled. A víte, že jdou použít i jinam, než jen k zastínění oken? Pokud ne, tak si přečtěte následující článek.

Jak si správně vybrat plissé

Pokud jste hledali vhodné a variabilní řešení pro Vaše okna mezi látkovým stíněním, určitě jste narazili na plissé. Je vhodné téměř pro všechny typy oken a naleznete mezi ním i provedení pro střešní...

Montáž solárních panelů. Svépomocí nebo odborníkem?

Stále diskutovanější téma a po právu. Fotovoltaika vám zajistí soběstačnost a velkou úsporu v horizontu mnoha let. Jak taková fotovoltaika funguje a jaké jsou možnosti pořízení?

Bioklimatická pergola - novinka pro vaši zahradu

Trávíte hodně času na zahradě nebo na terase? Posedíte rádi se svojí rodinou nebo přáteli venku, ale nebaví vás, když vám plány kazí počasí? Pak je pro vás bioklimatická pergola ideálním řešením. Jaké jsou její přednosti?