zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.
Přijďte za námi na veletrh For Garden v Praze od 30. 3. do 2. 4. 2023. Další info a vstupenky zdarma získáte v článku.

Blíží se mezinárodní stavební veletrh v Praze FOR ARCH 2022

Poslední velká letošní akce, na které se s námi můžete potkat, se blíží každým dnem. Už od 20. září se otevřou brány výstaviště PVA EXPO Praha a vy tak budete moci navštívit stavební veletrh FOR ARCH 2022.

Veletrhy jsou skvělou variantou, kde při přípravě stavby, nebo i během jejího průběhu můžete načerpat inspiraci a získat materiály a produkty za veletržní ceny, promluvit si s dodavateli a vyzjistit detaily, nebo si naživo osahat stavební prvky a prohlédnout technologie. Proto jsme součástí veletrhu i my. Budeme mít na stánku vystavené venkovní žaluzie, screenové rolety i bioklimatickou pergolu, stejně tak mnoho vzorníků. Na každé stínění na míru vám ihned na místě připravíme cenovou nabídku. Novinkou v našem sortimentu budou fotovoltaické elektrárny a k vidění bude FV panel. Na místě s vámi rádi projdeme FVE na míru pro váš dům a také spočítáme předběžnou kalkulaci. Zastavte se za námi v termínu 20. - 24. 9. 2022. Vstupenky jsou zdarma ke stažení.

Chci vstupenku zdarma

 

Kromě milých kolegyní a kolegů, kteří rádi zodpoví vaše otázky, se můžete těšit i veletržní nabídku za zvýhodněné ceny - 1 bioklimatickou pergolu a 1 velkou rohovou sedací soupravu. Akce bude platit do vyprodání inzerovaných kusů v čase veletrhu.

Veletržní stánek Labona


Petra Šenková
Akce na bioklimatické pergoly a venkovní žaluzie brzy končí

Akce na bioklimatické pergoly a venkovní žaluzie brzy skončí. Do konce února máte ještě možnost objednat pergolu ARTOSI se slevou 6 % a také se screenovými roletami 1 + 1 zdarma. U venkovních žaluzií jede akce 4 + 1 zdarma. Využijte obou akcí zavčas a buďte připraveni na léto.

Jaké jsou způsoby ovládaní venkovního stínění?

Přemýšlíte, že si pořídíte nové venkovní stínění, ale nejste si jisti, jaké ovládání je pro vás nejvhodnější?

Styly bydlení - Provence a Vintage (2. díl)

V předchozím článku jsme se zaměřili na styl skandinávský a minimalistický, dnes se podíváme na další dva výrazné styly a těmi jsou Provence a Vintage. Jaké jsou jejich znaky a jaké stínění k nim nejlépe sedí? Přečtěte si dále.

Podpořte nás v prestižní soutěži ShopRoku 2019

Začala očekávaná událost roku - jedenáctý ročník prestižní soutěže ShopRoku 2019 od společnosti Heureka. Můžete hlasovat pro více e-shopů, zabere vám to ani ne minutku.