zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Blíží se mezinárodní stavební veletrh v Praze FOR ARCH 2022

Poslední velká letošní akce, na které se s námi můžete potkat, se blíží každým dnem. Už od 20. září se otevřou brány výstaviště PVA EXPO Praha a vy tak budete moci navštívit stavební veletrh FOR ARCH 2022.

Veletrhy jsou skvělou variantou, kde při přípravě stavby, nebo i během jejího průběhu můžete načerpat inspiraci a získat materiály a produkty za veletržní ceny, promluvit si s dodavateli a vyzjistit detaily, nebo si naživo osahat stavební prvky a prohlédnout technologie. Proto jsme součástí veletrhu i my. Budeme mít na stánku vystavené venkovní žaluzie, screenové rolety i bioklimatickou pergolu, stejně tak mnoho vzorníků. Na každé stínění na míru vám ihned na místě připravíme cenovou nabídku. Novinkou v našem sortimentu budou fotovoltaické elektrárny a k vidění bude FV panel. Na místě s vámi rádi projdeme FVE na míru pro váš dům a také spočítáme předběžnou kalkulaci. Zastavte se za námi v termínu 20. - 24. 9. 2022. Vstupenky jsou zdarma ke stažení.

Chci vstupenku zdarma

 

Kromě milých kolegyní a kolegů, kteří rádi zodpoví vaše otázky, se můžete těšit i veletržní nabídku za zvýhodněné ceny - 1 bioklimatickou pergolu a 1 velkou rohovou sedací soupravu. Akce bude platit do vyprodání inzerovaných kusů v čase veletrhu.

Veletržní stánek Labona


Petra Šenková
Stínění na chaty a chalupy

Mnozí z nás už teď trávíme víkendy nebo i jiné dny volna na chatě či chalupě. Blíží se nejspíš velmi teplé léto a proto přichází na řadu probrat možnosti stínění našich druhých domovů.

Je potřeba sítě proti hmyzu na zimu uklízet?

Žádné z našich sítí proti hmyzu není třeba na zimu uklízet. Jsou vyvinuty z hliníkových slitin uzpůsobených na venkovní prostředí...

Vertikální žaluzie – nejen velkoformátové stínění

Vertikální žaluzie již nejsou doménou komerčních budov, především kanceláří, ale našli svoji cestu i do rodinných domů a bytů. 

Údržba a správné zacházení - klíč k perfektnímu vzhledu markýzy

Markýzy nás spolehlivě chrání proti slunci a díky svému luxusnímu vzhledu se můžou stát klenotem naší terasy. Ačkoliv nevyžadují speciální péči, základem pro jejich bezchybný vzhled a bezproblémovou funkčnost je správné zacházení a pravidelné odstraňování nečistot.