zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Doprava zdarma na vše bez omezení!

Blíží se mezinárodní stavební veletrh v Praze FOR ARCH 2022

Poslední velká letošní akce, na které se s námi můžete potkat, se blíží každým dnem. Už od 20. září se otevřou brány výstaviště PVA EXPO Praha a vy tak budete moci navštívit stavební veletrh FOR ARCH 2022.

Veletrhy jsou skvělou variantou, kde při přípravě stavby, nebo i během jejího průběhu můžete načerpat inspiraci a získat materiály a produkty za veletržní ceny, promluvit si s dodavateli a vyzjistit detaily, nebo si naživo osahat stavební prvky a prohlédnout technologie. Proto jsme součástí veletrhu i my. Budeme mít na stánku vystavené venkovní žaluzie, screenové rolety i bioklimatickou pergolu, stejně tak mnoho vzorníků. Na každé stínění na míru vám ihned na místě připravíme cenovou nabídku. Novinkou v našem sortimentu budou fotovoltaické elektrárny a k vidění bude FV panel. Na místě s vámi rádi projdeme FVE na míru pro váš dům a také spočítáme předběžnou kalkulaci. Zastavte se za námi v termínu 20. - 24. 9. 2022. Vstupenky jsou zdarma ke stažení.

Chci vstupenku zdarma

 

Kromě milých kolegyní a kolegů, kteří rádi zodpoví vaše otázky, se můžete těšit i veletržní nabídku za zvýhodněné ceny - 1 bioklimatickou pergolu a 1 velkou rohovou sedací soupravu. Akce bude platit do vyprodání inzerovaných kusů v čase veletrhu.

Veletržní stánek Labona


Petra Šenková
Jaké dekorace zkrátí dlouhou zimu?

Zimní období je v plném proudu a může být ještě dlouhé. Pro mnohé z nás je vždy nekonečné, nudné, ubíjející a s počátkem března už netrpělivě vyhlížíme jaro. Ještě to budeme muset nějaký ten pátek vydržet, nicméně proč si čekání nezpříjemnit stylovou výzdobu v duchu jarní nálady již nyní?

Nechte se inspirovat novými vzory látek

Pro všechny milovníky originálního stínění máme skvělou zprávu. V naší nabídce nyní najdete nové, moderní látky s originálními vzory, s dětskými motivy i větší výběr zcela zatemňujících látek. Prohlédněte si nové látky a nechte se inspirovat.

Klasická horizontální žaluzie je nejprodávanějším stíněním. Jak je to možné?

Moderní styly interiéru se neustále mění, nové trendy ovlivňují jejich vybavení. V našich bytech však stále zůstává základní stínící produkt, kterým je klasická hliníková žaluzie. Tato žaluzie se využívá k zastínění bytů, domů, chalup, kanceláří, výrobních hal, obchodů – a spoustě dalších míst.

Proč si pořídit markýzu právě teď?

Nejefektivnější způsob je právě pořízení venkovní markýzy. Díky velkému výběru barev a vzorů, totiž markýza nejen stíní, ale i skvěle vypadá!