zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

ISOTRA + Somfy = Harmonie domova a technologie

Květen, měsíc lásky, už je tu. Slunce svými paprsky prohřívá chladnou zem, teploty stoupají a příroda se probouzí k plnému životu. Nečekejte na horoucí letní dny a vybavte svoji domácnost funkčním stíněním už teď. Žaluzie v podání dvou předních výrobců stínění a elektropříslušenství - ISOTRA a Somfy - jsou tou nejlepší volbou. Zamilujete si je.

Výjimečný prožitek

Sedíte u malého stolku v luxusní francouzské restauraci, s vysokými okny a jemnými záclonami, které tančí ve vánku. Atmosféru doplňuje melodie písní Édith Piaf, jejíž něžné tóny se rozplývají mezi šuměním rozhovorů spokojených hostů. Sommeliér vám právě nalévá zlatavý Sauvignon Blanc. Na stole před vámi leží talířek s čerstvým kozím sýrem, zdobený snítkou tymiánu a kapkami medu. Vzduch je provoněný směsí vůní, lehká kyselost sýra se snoubí s aromatickou svěžestí vína. Dopřáváte si první sousto sýra, následované menším douškem vína. Jedinečné chutě se spojují v harmonický zážitek.

ISOTRA + Somfy = dokonalé spojení pro venkovní stínění

Snoubení nemusí být výsadou jen u vynikajících pokrmů a vín. Stejně skvostné je i spojení venkovních žaluziíod české společnosti ISOTRA s pohony a ovládáním od francouzské společnosti Somfy. Kvalita snoubená s elegantním vzhledem a intuitivním ovládáním.

Probouzíte se, plni energie, ložnice je zahalená do tmy. Stačí pouhý dotek tlačítka na ovladači a rázem se lamely žaluzií začnou naklápět a propouštět první ranní paprsky do vašeho pokoje. Cítíte teplý dotek slunce, otevíráte okno a nadechujete se čerstvého vzduchu. I toto je naprosto opojný zážitek. A vy jej díky motorizovanému stínění můžete mít každé ráno, každý váš den.

Že přeháníme? Ano, může se tak na první pohled zdát. Ale věřte nebo ne, s kvalitním funkčním stíněním váš každodenní život bude lepší. Snížíte teplo v domácnosti i bez používání energeticky náročné klimatizace, snížíte náklady na chlazení i vytápění, zajistíte si příjemný stín, kdy je třeba. V noci žaluzie zatáhnete a zajistíte si soukromí pro rodinné chvíle i tišší zatemněný prostor pro tolik potřebný kvalitní spánek.

Venkovní žaluzie si plně přizpůsobíte vašemu domovu, jak vzhledem, tak ovládáním. Na výběr jsou v mnoha barvách RAL, lamely si můžete vybrat v zaobleném tvaru, připomínajícím písmeno C, nebo plošší ve tvaru Z, vylepšené o integrovanou gumu na krajích lamel. Výkonné motory zajistí bezproblémový a tichý chod, dálkové ovladače a řídicí jednotka pak jednoduché a intuitivní ovládání. Žaluzie je možné instalovat na hotovou fasádu, nebo je zapracovat již v průběhu stavby.

Snadné ovládání pro jednodušší život

Dálkové ovladače slouží pro ovládání stínění v ten daný moment. Stisknete tlačítko a žaluzie naklopíte, stáhnete nebo naopak vytáhnete. Řídicí jednotky jsou „srdcem“ chytré domácnosti. Jedná se o systém prvků (stínění, osvětlení, vrata a brány a jiné), které jsou napojené právě na toto centrální ovládání a jejich činnost je možné ovládat dle aktuální potřeby. Ovládání je možné pomocí telefonu, tabletu nebo ovladače, nebo je můžete programovat a zajistit si tak jejich fungování bez potřeby dalšího zásahu. Příkladem může být třeba navolení scénáře, kdy přijdete v podvečer domů a v tu chvíli se rozsvítí světla a sklopí lamely venkovních žaluzií.

Zlaté české ručičky ve výrobnách ISOTRA

ISOTRA je přední český výrobce stínící techniky. O jejích kvalitách svědčí více než 30 let zkušeností v oboru. Své produkty exportuje do 46 zemí světa. Mezi nejžádanější produkty patří venkovní žaluzie, zahradní bioklimatické pergoly a látkové rolety do interiéru.

Francouzská elegance v podání Somfy

Společnost Somfy zjednodušuje život milionům uživatelů po celém světě už více než 50 let. Vytváří spolehlivá a udržitelná řešení, přetváří vizi lepšího zítřku do reality. Díky neustálým inovací přináší Somfy zákazníkům prvotřídní produkty pro zvýšení pohodlí a bezpečnosti v domácnosti.

Dokonalé spojení těchto výrobců můžete na našem e-shopu najít nejen u venkovních žaluzií, ale také u ostatních typů venkovního stínění. Bioklimatické pergoly s naklápěcími lamelami a screenovými roletami, předokenní rolety, terasové markýzy a mnoho dalšího. Vyberte si proto z řady produktů venkovního stínění to pravé pro vás.


Petra Šenková
Jak funkčně zabudovat venkovní žaluzie a kolik je třeba kontaktního zateplení?

Pokud jste se rozhodli, že budete mít na domě nebo bytě venkovní žaluzie, zbývá vám už jen rozhodnutí, jak je instalovat a zapravit. Podívejme se na 2 nejběžnější varianty - podomítkovou montáž s PurBoxem a dodatečnou s přiznaným krycím plechem.

Proč zvolit PurBoxy namísto krycích plechů pod fasádu?

Často se setkáváme s dotazem, proč jsou žaluzie s PurBoxy výhodnější, než s klasickými krycími plechy. Tak se na to pojďme podívat podrobněji a vysvětlit si hlavní rozdíly.

Jak zabezpečit domácnost před odjezdem na dovolenou?

Odjíždíte na prodloužený víkend nebo na delší dovolenou? Potřebujete zabezpečit dům před nechtěnou návštěvou? I to může být dobrý důvod k instalaci venkovních rolet či žaluzií. Stisknutím jednoho tlačítka můžete naprogramovat stínění tak, že případné zloděje odradíte, nebo alespoň znejistíte.

Markýza aneb jak se chránit nejen na terase

Účel žaluzií je bezpochyby jasný, chrání interiér vašeho domova před dopadajícími slunečními paprsky, a tím nadměrnému přehřívání vnitřních prostor.