zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Jak zaměřit a namontovat síť proti hmyzu?

Každý v létě řeší stejný problém – otravný hmyz. Jak to udělat, abyste si večer mohli v klidu rozsvítit a nebát se, že vám všechen hmyz nalétá do domu? Jednoduchým řešením jsou sítě proti hmyzu.

Letní večery při otevřeném okně jsou mimořádně příjemné. Bohužel jen do té doby, než se ozve otravné bzučení a objeví nepříjemné komáří štípance. Bránit se proti hmyzu sice můžete různými chemickými prostředky, ale ty bohužel často zapáchají a nejsou zrovna zdraví prospěšné. Více o tomto tématu se můžete dočíst zde.

Ideální variantou je pořízení sítě proti hmyzu, kterou si navíc můžete snadno namontovat sami a výrazně tak ušetřit.

Jak postupovat při pořizování sítě?

Jelikož se sítě proti hmyzu vyrábí na míru, před tím, než je objednáte, musíte provést zaměření. Není se čeho bát – je to tak snadné, že to zvládne doopravdy každý.

Vyměřuje se šířka a výška světlosti neboli vnitřního rámu okna, do kterého se bude síť vkládat. Dále se měří hloubka rámu okna včetně gumového těsnění. Tento rozměr nám uvádí, jakou výšku otočného držáku budeme potřebovat.

 

Máte vyměřeno? Nyní můžete přejít k objednávce na našem e-shopu, kde zadáte vámi vyměřené rozměry, vyberete si barvu síťoviny, barvu rámu a nakonec hloubku otočného držáku. To je vše.

A pak už můžete na otravný hmyz zapomenout

Jakmile bude síť vyrobena a doručena, čeká vás velice jednoduchá montáž, která se provádí pomocí otočných držáků. Držáky stačí otočit, čímž síť připevníte v rámu.

Sítě se montují z interiéru a pro snadnou manipulaci jsou na nich vsazovací madla. Montáží nijak nezasahujete do rámu okna a je bez vrtání.

Nasazení sítě proti hmyzu vám zabere jen chviličku a pak už si jen užíváte čerstvého vzduchu bez bzučení a komářích štípanců.

 

Podívejte se na přehledný návod jak vyměřit a namontovat síť proti hmyzu:

 

Mohlo by vás také zajímat:

Sandra Heierhoff




Žaluzie a rolety pod kontrolou: nezapomínejte na bezpečnost

Víte, kdo je doma největším průzkumníkem? Kdo má přirozenou zvědavost? Komu neustálá touha po objevování a poznávání okolí může způsobit nehodu? Jsou to naše děti. Jaké nebezpečí hrozí u stínící techniky?

Proč nejsou látkové rolety vhodné do pergoly?

Krásné slunečné dny jsou v plném proudu a nás to táhne si sednout na zahradu a užívat si příjemné chvilky. Sluníčko máme rádi, ale po celém dnu stráveném na slunci začneme přemýšlet, jak vybudované zázemí na zahradě v podobě pergoly zastínit.

Jak vyčistit žaluzie?

Pravidelnou údržbou žaluzií nejen prodlužujete životnost vašemu stínění, ale také zabraňujete víření prachu a možným dýchacím obtížím. Čištění žaluzií nemusí být horor – přečtěte si naše rady, jak co nejefektivněji žaluzie čistit a usnadněte si práci.

Proč lidé objednávají stínící techniku? 3. díl: Vertikální žaluzie

Proč lidé objednávají vertikální žaluzie? Jedním z důvodů je, že zastíní větší skleněné plochy, čehož hojně využívají zejména firmy. Vyrábí se z různých materiálů, z nehořlavého, který se vyplatí do kancelářských prostor či z materiálu se skleným vláknem, který zase uvítají alergici. Můžete je namontovat i do prostoru a opticky tak předělit místnost třeba na pracovišti nebo v domácnosti, což je výhodné i tam, kde se dveře nebo dvířka namontovat nedají. Vertikální žaluzie jsou druhým nejprodávanějším produktem interiérového stínění. Důvodů proč tomu tak je, může být celá řada. Jedním z nejdůležitějších může být snadné vyměření a montáž.