zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

NOVĚ: Vyřešte financování nákupu stínění s úvěrem od Swiss Life Select a.s.

Nově zařazená možnost financování nákupu stínění přináší zákazníkům pohodlí a flexibilitu při realizaci jejich projektů. Swiss Life Select a.s. se postará o celý proces financování od začátku až do konce, aby zákazníkům usnadnila cestu k jejich požadovanému stínění.

Pomůžeme vám s financováním stínění

Při stavbě nebo rekonstrukci často může dojít k vyčerpání rozpočtu. Tato situace vede k pozastavení stavby, nebo vynechání určitých plánovaných prací, jako je třeba instalace venkovních žaluzií nebo jiného stínění. Nerušte proto plány, máme tu řešení.

Díky naší mateřské společnosti a dodavateli veškerého stínění ISOTRA a.s. vám můžeme nabídnout výhodné financování na stínící techniku od společnosti Swiss Life Select a.s.

Jak získání úvěru na stínící techniku probíhá?

Proces financování začíná podepsáním Souhlasu se zpracováním osobních údajů a předáním těchto údajů společnosti Swiss Life Select a.s. Ta následně připraví Žádost o úvěr s požadovanou výší úvěru, která odpovídá potřebám a rozpočtu zákazníka. Pro sepsání žádosti je potřeba doložit potvrzení o příjmu na předepsaném formuláři, poslední tři výpisy z účtu, kde zákazník obdržel mzdu, a dva doklady totožnosti (občanský průkaz a řidičský průkaz).

Po podpisu žádosti a provedení scoringu, který hodnotí bonitu zákazníka, společnost Swiss Life Select a.s. připraví potřebné dokumenty, schválí úvěr a sestaví úvěrové smlouvy. Poté se klientovi převede částka odpovídající výši úvěru na jeho účet. Klient po vyčerpání úvěru musí předložit účel úvěru (fakturu, účetní doklad atd.).

Kdo o úvěr může žádat?

Tato nová možnost financování nabízí výhody pro zákazníky, kteří se momentálně potýkají s nedostatkem finančních prostředků, a je k dispozici fyzickým osobám i SVJ. Parametry úvěru zahrnují výši od 50 tisíc Kč do 1,5 milionu Kč a dobu splatnosti od 8 do 20 let. Důležité je, že úvěr není zajištěný, což znamená, že není potřeba poskytovat žádné zástavy či záruky.

Tato nezávazná nabídka financování vám přináší možnost realizovat své projekty stínění s výhodnými podmínkami. Čerpání úvěrových možností na různé produkty a služby se stává běžnou praxí, a proto Swiss Life Select a.s. přináší tuto novou možnost, aby vám usnadnila cestu k dokončení stavby nebo rekontrukce bydlení. V případě zájmu o více informací a realizaci financování nás kontaktujte.

Rodinný dům s venkovními žaluziemi


Petra Šenková
Největší stálice našeho e-shopu? Horizontální žaluzie jsou opravdu HIT!

Klasické interiérové horizontální žaluzie se vyskytují snad v každé domácnosti a nejen tam. Interiérová žaluzie je cenově nejdostupnější stínicí prvek, který nikdy nevyjde z módy. Podívejte se, jaké horizontální žaluzie najdete u nás na e-shopu a proč se jim říká HIT.

Pergola Artosi – středobod vaší zahrady

Chystáte se trávit více času na zahradě, ale nemáte tam dostatek zastíněného prostoru, kde se můžete usadit a odpočívat? Nebo rádi v suchu nasloucháte bubnování kapek letního deště? Pak pro vás máme skvělého parťáka, a to bioklimatickou pergolu.

Jak snadno regulovat světlo v podkroví?

Půda a podkroví jsou originální prostory, které nabízí mnoho možností k jejich využití. Dostatek světla do těchto prostor zajistí střešní okna. Ale ne vždy je jeho velká intenzita po celý den žádaná. Pro zastínění a regulaci světla je určena speciální žaluzie do střešních oken.

Bioklimatická pergola jako výhodná dlouhodobá investice

V tomto článku se podíváme na bioklimatickou pergolu z hlediska financí. Pořízení hliníkové pergoly není levná záležitost, přesto se na to podívejme trochu jiným pohledem - ve srovnání s pořízením nemovitosti, neboli prostoru pro pobývání.