zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

NOVĚ: Vyřešte financování nákupu stínění s úvěrem od Swiss Life Select a.s.

Nově zařazená možnost financování nákupu stínění přináší zákazníkům pohodlí a flexibilitu při realizaci jejich projektů. Swiss Life Select a.s. se postará o celý proces financování od začátku až do konce, aby zákazníkům usnadnila cestu k jejich požadovanému stínění.

Pomůžeme vám s financováním stínění

Při stavbě nebo rekonstrukci často může dojít k vyčerpání rozpočtu. Tato situace vede k pozastavení stavby, nebo vynechání určitých plánovaných prací, jako je třeba instalace venkovních žaluzií nebo jiného stínění. Nerušte proto plány, máme tu řešení.

Díky naší mateřské společnosti a dodavateli veškerého stínění ISOTRA a.s. vám můžeme nabídnout výhodné financování na stínící techniku od společnosti Swiss Life Select a.s.

Jak získání úvěru na stínící techniku probíhá?

Proces financování začíná podepsáním Souhlasu se zpracováním osobních údajů a předáním těchto údajů společnosti Swiss Life Select a.s. Ta následně připraví Žádost o úvěr s požadovanou výší úvěru, která odpovídá potřebám a rozpočtu zákazníka. Pro sepsání žádosti je potřeba doložit potvrzení o příjmu na předepsaném formuláři, poslední tři výpisy z účtu, kde zákazník obdržel mzdu, a dva doklady totožnosti (občanský průkaz a řidičský průkaz).

Po podpisu žádosti a provedení scoringu, který hodnotí bonitu zákazníka, společnost Swiss Life Select a.s. připraví potřebné dokumenty, schválí úvěr a sestaví úvěrové smlouvy. Poté se klientovi převede částka odpovídající výši úvěru na jeho účet. Klient po vyčerpání úvěru musí předložit účel úvěru (fakturu, účetní doklad atd.).

Kdo o úvěr může žádat?

Tato nová možnost financování nabízí výhody pro zákazníky, kteří se momentálně potýkají s nedostatkem finančních prostředků, a je k dispozici fyzickým osobám i SVJ. Parametry úvěru zahrnují výši od 50 tisíc Kč do 1,5 milionu Kč a dobu splatnosti od 8 do 20 let. Důležité je, že úvěr není zajištěný, což znamená, že není potřeba poskytovat žádné zástavy či záruky.

Tato nezávazná nabídka financování vám přináší možnost realizovat své projekty stínění s výhodnými podmínkami. Čerpání úvěrových možností na různé produkty a služby se stává běžnou praxí, a proto Swiss Life Select a.s. přináší tuto novou možnost, aby vám usnadnila cestu k dokončení stavby nebo rekontrukce bydlení. V případě zájmu o více informací a realizaci financování nás kontaktujte.

Rodinný dům s venkovními žaluziemi


Petra Šenková
Blíží se veletrh For Garden 2022 v Praze

Budeme na dalším veletrhu - tentokrát osobně na For Garden 2022 v Praze Letňanech.

Oblíbené duorolety máme nově i v barevných odstínech!

Speciálním typem rolet jsou takzvané duorolety,  které kombinují dva pruhy látek. Jeden pruh je průhledný a druhý zastiňující, takže si můžete snadno regulovat, kolik světla pustíte do interiéru. Tento typ stínění je výjimečný nejen svou funkčností, ale také designem. Nově si kromě stávajících odstínů můžete vybrat i z dalších barev, které zaručeně rozzáří váš interiér.

Styly bydlení - skandinávský a minimalistický (1. díl)

Dnešní doba nabízí mnoho stylů a nápadů, jak si udělat své obydlí co nejpříjemnější. Podíváme se společně na to, jak si můžeme byt či dům vyladit interiérem nebo exteriérem a zároveň ukážeme, jaké stínění je nejvhodnější k danému stylu.

Moderní plastové květináče rozzáří okenní parapet i celý interiér

Jaro je za dveřmi a s ním i roste touha dostat do našich příbytků více zeleně a květů. Až toto rozkvetlé a nádherné období dorazí do Česka na plno, budeme se chtít obklopit květinami o to více. Ještě si však musíme nějaký ten pátek počkat, nicméně začít můžete zvelebováním interiéru. Aby rostliny co nejvíce vynikly a plnili i dekorativní funkci vyberte jim parádní a moderní květináče.