zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.
Přijďte za námi na veletrh For Garden v Praze od 30. 3. do 2. 4. 2023. Další info a vstupenky zdarma získáte v článku.

Objednejte si pergolu teď s 8% slevou

Sezona 2021 pomalu končí a za nějaký čas nás čeká ochlazení a nutné přerušení prací na rekonstrukcích a stavbách. I tento čas však jde efektivně využít a být připraveni na jaro 2022. Objednejte si proto pergolu ARTOSI ještě teď, zaplaťte 10 % z celkové ceny a zafixujte si tak aktuální cenu - my vám na ni dáme slevu 8 %.

Bioklimatické pergoly ARTOSI patří mezi top produkty v oblasti venkovního stínění. Jejich hlavní předností jsou naklápěcí lamely ve střešní části, díky kterým se stáváte pánem slunečních paprsků vy. 

Lamely můžete za pomoci ovladače pohodlně naklápět v rozmezí 0 - 130° a pod pergolu tak vpouštět přímé sluneční paprsky, můžete lamelami stínit a nebo je úplně uzavřít a být v bezpečí i před dešťovými kapkami. Kromě slunečního svitu ovlivňují pootevřené lamely i cirkulaci vzduchu v prostoru pod pergolou. 

Hliníkovou pergolu na míru vám vyrobíme v rozměru až 7000 mm délky a 4500 mm šířky. Můžete si vybrat i směr vedení lamel a případné kotvení pergoly do zdi. 

Už sama o sobě bude bioklimatická pergola středobodem vaší zahrady, ale můžete ji ještě vyšperkovat. První možností jsou boční screenové rolety, které vás ochrání před nízkými slunečními paprsky, před větrem, bočním deštěm i hmyzem.

Druhým doplňkem je integrované LED osvětlení, které vám poskytne dostatečné světlo i ve večerních hodinách.

Více si můžete přečíst na produktové stránce pergol ARTOSI, kde po zadání rozměrů a navolení dalších parametrů zjistíte hned cenu. Při objednání ještě teď získáte na pergolu slevu 8 %. Při neustále se měnících podmínkách a požadavcích trhu může brzy dojít k navyšování cen, objednáním nyní a zaplacením zálohy minimálně 10 % si zajistíte fixaci aktuální ceny pergoly. My vám hliníkovou pergolu připravíme a začátkem jara 2022, jakmile to počasí umožní, vám ji po domluvě dodáme.

V případě jakýchkoliv nejasností se na nás neváhejte obrátit - jsme vám k dispozici na infolince 608 354 888, i na e-mailu info@labona.cz.


Petra Šenková
Zúčastnili jsme se dobročinné akce s Nadačním fondem Modrý hroch

Slyšeli jste už o Modrém hrochovi? Že ještě ne? Tak my vám ho s radostí představíme. Čím více se dostane do povědomí, tím více lidem bude moci pomáhat.

Jak postupovat při reklamaci?

Nákup na e-shopech už dneska není nic neobvyklého. Je to levné, rychlé a pohodlné. Problém nastává v případě, že zboží, které jste si objednali, neodpovídá vašim představám nebo je poškozené. Pak je na čase ho reklamovat. Jak na to?

Labona mění vzhled pro přehlednější nákup

Zdá se vám, že je na našem webu něco jinak? Máte pravdu, webové stránky Labona.cz jsme oblékli do nového kabátu. Doufáme, že pro vás nový design bude přehlednější a příjemnější! Pojďte se s námi podívat, co je nového.

Podpořte nás v soutěži ShopRoku 2020

Rok se s rokem sešel a je tu zase velmi důležitá akce pro všechny e-shopy — soutěž ShopRoku 2020. A v čem soutěž spočívá?