zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Objednejte si pergolu teď s 8% slevou

Sezona 2021 pomalu končí a za nějaký čas nás čeká ochlazení a nutné přerušení prací na rekonstrukcích a stavbách. I tento čas však jde efektivně využít a být připraveni na jaro 2022. Objednejte si proto pergolu ARTOSI ještě teď, zaplaťte 10 % z celkové ceny a zafixujte si tak aktuální cenu - my vám na ni dáme slevu 8 %.

Bioklimatické pergoly ARTOSI patří mezi top produkty v oblasti venkovního stínění. Jejich hlavní předností jsou naklápěcí lamely ve střešní části, díky kterým se stáváte pánem slunečních paprsků vy. 

Lamely můžete za pomoci ovladače pohodlně naklápět v rozmezí 0 - 130° a pod pergolu tak vpouštět přímé sluneční paprsky, můžete lamelami stínit a nebo je úplně uzavřít a být v bezpečí i před dešťovými kapkami. Kromě slunečního svitu ovlivňují pootevřené lamely i cirkulaci vzduchu v prostoru pod pergolou. 

Hliníkovou pergolu na míru vám vyrobíme v rozměru až 7000 mm délky a 4500 mm šířky. Můžete si vybrat i směr vedení lamel a případné kotvení pergoly do zdi. 

Už sama o sobě bude bioklimatická pergola středobodem vaší zahrady, ale můžete ji ještě vyšperkovat. První možností jsou boční screenové rolety, které vás ochrání před nízkými slunečními paprsky, před větrem, bočním deštěm i hmyzem.

Druhým doplňkem je integrované LED osvětlení, které vám poskytne dostatečné světlo i ve večerních hodinách.

Více si můžete přečíst na produktové stránce pergol ARTOSI, kde po zadání rozměrů a navolení dalších parametrů zjistíte hned cenu. Při objednání ještě teď získáte na pergolu slevu 8 %. Při neustále se měnících podmínkách a požadavcích trhu může brzy dojít k navyšování cen, objednáním nyní a zaplacením zálohy minimálně 10 % si zajistíte fixaci aktuální ceny pergoly. My vám hliníkovou pergolu připravíme a začátkem jara 2022, jakmile to počasí umožní, vám ji po domluvě dodáme.

V případě jakýchkoliv nejasností se na nás neváhejte obrátit - jsme vám k dispozici na infolince 608 354 888, i na e-mailu info@labona.cz.


Petra Šenková
Proč pořídit plastový plot?

Mám raději dřevo. Nesnáším plastové výrobky. Dřevo je živé, plast je mrtvý. Už jste někdy slyšeli podobné věty? Určitě ano. Já souhlasím také. Teď se na to podíváme trošku z jiného úhlu.

Klasická horizontální žaluzie je nejprodávanějším stíněním. Jak je to možné?

Moderní styly interiéru se neustále mění, nové trendy ovlivňují jejich vybavení. V našich bytech však stále zůstává základní stínící produkt, kterým je klasická hliníková žaluzie. Tato žaluzie se využívá k zastínění bytů, domů, chalup, kanceláří, výrobních hal, obchodů – a spoustě dalších míst.

Blíží se veletrh For Garden 2022 v Praze

Budeme na dalším veletrhu - tentokrát osobně na For Garden 2022 v Praze Letňanech.

Jsou vhodné žaluzie do vlhkého prostředí?

Snad v každém domě či bytě se řeší tato otázka. V koupelně, prádelně či u bazénu. V těchto místnostech je nesmírně vlhko...