zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Doprava zdarma na vše bez omezení!

Objednejte si pergolu teď s 8% slevou

Sezona 2021 pomalu končí a za nějaký čas nás čeká ochlazení a nutné přerušení prací na rekonstrukcích a stavbách. I tento čas však jde efektivně využít a být připraveni na jaro 2022. Objednejte si proto pergolu ARTOSI ještě teď, zaplaťte 10 % z celkové ceny a zafixujte si tak aktuální cenu - my vám na ni dáme slevu 8 %.

Bioklimatické pergoly ARTOSI patří mezi top produkty v oblasti venkovního stínění. Jejich hlavní předností jsou naklápěcí lamely ve střešní části, díky kterým se stáváte pánem slunečních paprsků vy. 

Lamely můžete za pomoci ovladače pohodlně naklápět v rozmezí 0 - 130° a pod pergolu tak vpouštět přímé sluneční paprsky, můžete lamelami stínit a nebo je úplně uzavřít a být v bezpečí i před dešťovými kapkami. Kromě slunečního svitu ovlivňují pootevřené lamely i cirkulaci vzduchu v prostoru pod pergolou. 

Hliníkovou pergolu na míru vám vyrobíme v rozměru až 7000 mm délky a 4500 mm šířky. Můžete si vybrat i směr vedení lamel a případné kotvení pergoly do zdi. 

Už sama o sobě bude bioklimatická pergola středobodem vaší zahrady, ale můžete ji ještě vyšperkovat. První možností jsou boční screenové rolety, které vás ochrání před nízkými slunečními paprsky, před větrem, bočním deštěm i hmyzem.

Druhým doplňkem je integrované LED osvětlení, které vám poskytne dostatečné světlo i ve večerních hodinách.

Více si můžete přečíst na produktové stránce pergol ARTOSI, kde po zadání rozměrů a navolení dalších parametrů zjistíte hned cenu. Při objednání ještě teď získáte na pergolu slevu 8 %. Při neustále se měnících podmínkách a požadavcích trhu může brzy dojít k navyšování cen, objednáním nyní a zaplacením zálohy minimálně 10 % si zajistíte fixaci aktuální ceny pergoly. My vám hliníkovou pergolu připravíme a začátkem jara 2022, jakmile to počasí umožní, vám ji po domluvě dodáme.

V případě jakýchkoliv nejasností se na nás neváhejte obrátit - jsme vám k dispozici na infolince 608 354 888, i na e-mailu info@labona.cz.


Petra Šenková
Jak vybrat žaluzie?

Když padne slovo žaluzie, každý si většinou vybaví stínění na okně. Když ale přijde na věc a je potřeba se rozhodnout, jaké žaluzie pořídit domů, není výběr už tak jasný. Proto jsme pro vás připravili článek, ve kterém popíšeme 3 základní druhy žaluzií.

Jsou vhodné žaluzie do vlhkého prostředí?

Snad v každém domě či bytě se řeší tato otázka. V koupelně, prádelně či u bazénu. V těchto místnostech je nesmírně vlhko...

Jak správně zvolit látku ke stínění?

Chystáte se na koupi látkového stínění a tápete při nahlédnutí do vzorníku? Kterou látku vybrat a na jaké hodnoty se dívat, abyste nebyli pak nepříjemně překvapeni a místo zatemňující rolety neměli doma pouze stínící? Více informací ke správnému výběru látky najdete v tomto článku.

Rozhodujte si o slunečním svitu sami!

Máloco naštve tolik, jako když si chcete v sobotu ráno přispat a probudí vás sluneční paprsky. Anebo když máte v plánu si odpoledne trochu přispat, ale horké letní slunce vám to nedovolí. Není proto divu, že žaluzie a rolety se stávají stále důležitější součástí domácnosti.