Máme DOPRAVU ZDARMA na vše bez omezení! Od teď, navždy.

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.

zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

DOPRAVA ZDARMA na vše bez omezení!

Objednejte si pergolu ještě letos s 8% slevou

Sezona 2021 pomalu končí a za nějaký čas nás čeká ochlazení a nutné přerušení prací na rekonstrukcích a stavbách. I tento čas však jde efektivně využít a být připraveni na jaro 2022. Objednejte si proto pergolu ARTOSI ještě letos - my vám na ni dáme slevu 8 %.

Bioklimatické pergoly ARTOSI patří mezi top produkty v oblasti venkovního stínění. Jejich hlavní předností jsou naklápěcí lamely ve střešní části, díky kterým se stáváte pánem slunečních paprsků vy. 

Lamely můžete za pomoci ovladače pohodlně naklápět v rozmezí 0 - 130° a pod pergolu tak vpouštět přímé sluneční paprsky, můžete lamelami stínit a nebo je úplně uzavřít a být v bezpečí i před dešťovými kapkami. Kromě slunečního svitu ovlivňují pootevřené lamely i cirkulaci vzduchu v prostoru pod pergolou. 

Hliníkovou pergolu na míru vám vyrobíme v rozměru až 7000 mm délky a 4500 mm šířky. Můžete si vybrat i směr vedení lamel a případné kotvení pergoly do zdi. 

Už sama o sobě bude bioklimatická pergola středobodem vaší zahrady, ale můžete ji ještě vyšperkovat. První možností jsou boční screenové rolety, které vás ochrání před nízkými slunečními paprsky, před větrem, bočním deštěm i hmyzem.

Druhým doplňkem je integrované LED osvětlení, které vám poskytne dostatečné světlo i ve večerních hodinách.

Více si můžete přečíst na produktové stránce pergol ARTOSI, kde po zadání rozměrů a navolení dalších parametrů zjistíte hned cenu. Při objednání ještě letos, v roce 2021, získáte na pergolu slevu 8 %. My vám hliníkovou pergolu připravíme a začátkem jara 2022, jakmile to počasí umožní, vám ji po domluvě dodáme.

V případě jakýchkoliv nejasností se na nás neváhejte obrátit - jsme vám k dispozici na infolince 608 354 888, i na e-mailu info@labona.cz.

 

 


Petra Šenková
Vertikální žaluzie – nejen velkoformátové stínění

Vertikální žaluzie již nejsou doménou komerčních budov, především kanceláří, ale našli svoji cestu i do rodinných domů a bytů. 

Kde všude se dají využít plastové plotové profily?

Věděli jste o tom, že plastové plotové profily nemusíte použít pouze pro sestavení plotového pole? Co takhle nový zahradní stolek či lavičky? Vyzkoušejte levnou variantu, se kterou můžete získat trvanlivý zahradní nábytek v dekoru, který si sami zvolíte.

Jak opravit síťovinu u sítí proti hmyzu?

Máte doma okenní síť nebo dveřní síť proti hmyzu, která je v dobrém stavu a bez koroze, ale protrhla nebo poškodila se vám síťovina? Nemusíte kupovat celou novou síť. S trochou šikovnosti zvládnete síťovinu vyměnit sami. Poradíme vám jak na to.

Žaluzie se dají použít i velmi originálně

Víte, že žaluzie umí mnohem víc než jen znemožnění průniku světla do místnosti a ukrytí života v domě před zvídavými pohledy z venku?