zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Pergola ARTOSI v pořadu Libovky Pepy Libického

V neděli 19. 5. 2024 byl odvysílán další díl Libovek, ve kterém se Pepa Libický vrhl na montáž bioklimatické pergoly ARTOSI na terasu v 1. patře rodinného domu. Jak montáž probíhala a jak jsme vypomáhali my?

Proč právě bioklimatická pergola?

Pan Libický potřeboval zastínění terasy. Rozhodl se pro hliníkovou bioklimatickou pergolu, která díky otočným lamelám umožňuje regulovat míru zastínění i cirkulaci vzduchu. Díky bočním screenovým roletám jde pod pergolou vytvořit oázu klidu a pohodlí - omezí nízké sluneční paprsky, vítr i případný déšť. Bonusem je ve více zastavěných lokalitách i zajištění soukromí před zraky sousedů z okolních domů.

Vyměření a montáž pergoly

Terasa se se nachází v patře nad vstupním prostorem do rodinného domu. Plocha je tedy rozměrově omezená a bylo zapotřebí důkladné vyměření, aby vše perfektně sedlo. Při vyměření byl na místě také náš vyměřovací technik, aby zodpověděl všechny případné dotazy k postupu vyměření a mohl překontrolovat správnost rozměrů pro objednání. Stejně jako veškeré stínění z našeho e-shopu i pergola pochází z výroby tradiční české společnosti ISOTRA a.s.

Po dokončení výroby jsme pergolu dodali na místo instalace a poté jsme předali štafetu panu Libickému. Ten se s elánem se pustil do montáže a průběžného natáčení. Asistovali jsme v průběhu celé montáže, abychom zajistili plynulý průběh a bezpečnost pro všechny zúčastněné.

Pořiďte si pergolu ARTOSI i vy

Při této montáži jsme byli pouze v roli pomocných sil, ale pokud se pro pergolu rozhodnete i vy, můžete si objednat kompletní realizaci od nás. Postaráme se o vše od počátečního vyměření až po předání ovladačů a ukázku ovládání hotové bioklimatické pergoly.

Pokud znáte přibližné rozměry budoucí pergoly, můžete si ji nacenit přímo na našem e-shopu. V opačném případě nás neváhejte kontaktovat, zodpovíme veškeré vaše dotazy a vypracujeme vám individuální cenovou nabídku na míru pro vaše bydlení.

Zjistit cenu pergoly


Petra Šenková
Proč nejsou látkové rolety vhodné do pergoly?

Krásné slunečné dny jsou v plném proudu a nás to táhne si sednout na zahradu a užívat si příjemné chvilky. Sluníčko máme rádi, ale po celém dnu stráveném na slunci začneme přemýšlet, jak vybudované zázemí na zahradě v podobě pergoly zastínit.

Jak zaměřit a namontovat síť proti hmyzu?

Každý v létě řeší stejný problém – otravný hmyz. Jak to udělat, abyste si večer mohli v klidu rozsvítit a nebát se, že vám všechen hmyz nalétá do domu? Jednoduchým řešením jsou sítě proti hmyzu.

S japonskými stěnami bude váš interiér středem pozornosti

Vnitřní látkové stínění je stále žádané a zákazníci hledají originální kousky, které interiér nejen ochrání před slunečními paprsky, ale zároveň ho oživí. Trendy variantou jsou japonské posuvné stěny, které nejen zastíní, ale také pomohou předělit místnost.

Jak se čistí lamely vertikálních žaluzií?

Častá otázka všech zákazníků, kteří si objednávají vertikální žaluzie: Jak mám čistit lamely vertikálních žaluzií?