zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

DOPRAVA ZDARMA na vše bez omezení!

Po roce je tu opět Veleton

Uběhlo to jako voda a je tu další online stavební veletrh Veleton 2022. Co vás na něm čeká a proč ho navštívit? A jakým způsobem?

Vzhledem ke stále nejistému vývoji situace s covid-19 se online forma veletrhu stala jistotou. Není to stále ještě úplně běžné, ale dává nám to možnost se s vámi potkat alespoň přes obrazovku telefonu, počítače či tabletu a ukázat vám naše produkty, zodpovědět dotazy a pomoci s výběrem vhodného stínění. Tak dejme obavy stranou a pojďme do toho společně.

Stavební veletrh se koná v termínu 21. - 23. ledna 2022. Budeme tu pro vás my a dalších cca 70 vystavovatelů časech:

pátek 21. 1. 2022 15 - 18 h,

sobota 22. 1. 2022 9 - 18 h,

neděle 23. 1. 2022 9 - 15 h.

V rámci veletrhu se můžete zastavit na jednotlivé stánky vystavovatelů, prohlédnout si jejich nabídku, osobně se “setkat” a pobavit se zástupci a také se zúčastnit mnoha velmi zajímavých přednášek odborníků na témata stavba, bydlení, vytápění. 

Program přednášek

A skvělé na tom celém je, že vstupenky jsou pro návštěvníky zdarma. Stačí kliknout na tlačítko níže a zaregistrovat se na veletrh. Pak už se jen po otevření veletrhu připojíte přes odkaz a s prsty na klávesnici procestujete pro vás zajímavé stánky.

Chci vstupenku zdarma


Petra Šenková
Venkovní rolety: Stálice, které svou oblíbenost neztrácí

I když už je to delší doba, kdy předokenní rolety zažívaly období své největší slávy, i dnes mají co nabídnout. Časy se sice změnily, ale kupředu šly i materiály a technologie, které z venkovních rolet dělají nejen spolehlivé stínění, ale také designový prvek.

Styly bydlení - skandinávský a minimalistický (1. díl)

Dnešní doba nabízí mnoho stylů a nápadů, jak si udělat své obydlí co nejpříjemnější. Podíváme se společně na to, jak si můžeme byt či dům vyladit interiérem nebo exteriérem a zároveň ukážeme, jaké stínění je nejvhodnější k danému stylu.

Markýza aneb jak se chránit nejen na terase

Účel žaluzií je bezpochyby jasný, chrání interiér vašeho domova před dopadajícími slunečními paprsky, a tím nadměrnému přehřívání vnitřních prostor.

Markýza - Elegancí proti slunci

Prosluněné ráno přecházející pozvolna do letního dne, kdy teplota šplhá k tropickým hodnotám a láká k odpočinku na terase nebo na balkóně.  Kromě zeleně nám příjemný odpočinek pomůže zajistit vhodné zastínění.