zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Po roce je tu opět Veleton - Stavební online veletrh

Uběhlo to jako voda a je tu další online stavební veletrh Veleton 2023. Co vás na něm čeká a proč ho navštívit? A jakým způsobem?

Veletrh online? Ano, Veleton. Je to virtuální prostor, který nám dává možnost se s vámi potkat alespoň přes obrazovku telefonu, počítače či tabletu a ukázat vám naše produkty, zodpovědět dotazy a pomoci s výběrem vhodného stínění. Žádné zbytečné cestování, žádné fronty.

Stavební veletrh online - Veleton 2023

Stavební veletrh se koná sobotu a v neděli. My budeme na značkách  - připraveni na vaši návštěvu a dotazy jen v sobotu 28. ledna 2023 od 9 do 18 hodin. V neděli se veletrhu účastnit nebudeme.

Proto si najděte chvilku v sobotu, přihlaste se na veletrh a projděte si náš virtuální stánek, spojte se s kolegy a vyptejte na cokoliv ohledně vyměření, objednání nebo montáže stínění, garážových vrat, nebo pořízení fotovoltaiky na rodinný důmTěšit se můžete i na slevové vouchery. 

V rámci veletrhu se můžete zastavit i na ostatní stánky vystavovatelů, prohlédnout si jejich nabídku, osobně se “setkat” a pobavit se zástupci a také se zúčastnit mnoha velmi zajímavých přednášek odborníků na témata stavba, bydlení, vytápění. 

Program přednášek

A skvělé na tom celém je, že vstupenky jsou pro návštěvníky zdarma. Stačí kliknout na tlačítko níže a zaregistrovat se na veletrh. Pak už se jen po otevření veletrhu připojíte přes odkaz a s prsty na klávesnici procestujete pro vás zajímavé stánky.

Chci vstupenku zdarma


Petra Šenková
Plastové ploty: Jak vybrat ten pravý?

Plastové ploty jsou skvělou volbou, jsou pevné a odolné, neztrácí barvu a prakticky se o ně nemusíte starat. Jenže není plot jako plot a ne všechny plastové ploty mají tyto příjemné vlastnosti. Jak ale vybrat ten správný a nešlápnout při tom vedle?

Styly bydlení - Provence a Vintage (2. díl)

V předchozím článku jsme se zaměřili na styl skandinávský a minimalistický, dnes se podíváme na další dva výrazné styly a těmi jsou Provence a Vintage. Jaké jsou jejich znaky a jaké stínění k nim nejlépe sedí? Přečtěte si dále.

Je potřeba sítě proti hmyzu na zimu uklízet?

Žádné z našich sítí proti hmyzu není třeba na zimu uklízet. Jsou vyvinuty z hliníkových slitin uzpůsobených na venkovní prostředí...

Kam použít japonské stěny?

Slyšeli jste už o japonských stěnách? Pokud ano, tak je skvělé, že máte přehled. A víte, že jdou použít i jinam, než jen k zastínění oken? Pokud ne, tak si přečtěte následující článek.