zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

SOUTĚŽ: Zodpovězte 3 jednoduché otázky a vyhrajte aku vrtačku!

16. května je den stínicí techniky a my se rozhodli s ním spojit soutěž. Odpovězte na 3 jednoduché otázky a vyhrajte aku-příklepový šroubovák Trotec.

Soutěž byla ukončena - vylosovaným výhercem vrtačky je pan Pavel R. Výherce jsme již kontaktovali.

Soutěž probíhá v termínu 16. - 22. 5. 2022. V pondělí 23. 5. 2022 vylosujeme výherce.

Co musíte splnit, abyste byli zařazeni mezi losované?

Zodpovědět správně všechny 3 soutěžní otázky, které se týkají bioklimatické pergoly ARTOSI. Správné odpovědi odešlete na e-mail info@labona.cz, do předmětu e-mailu napiště "Soutěž".

1. SOUTĚŽNÍ OTÁZKA - Jaké jsou maximální možné rozměry pergoly ARTOSI?

A) d. 3000 x š. 3000 x v. 3000 mm

B) d. 4000 x š. 5000 x v. 3000 mm

C) d. 7000 x š. 4500 x v. 3000 mm

2. SOUTĚŽNÍ OTÁZKA - Jaká je nosnost střešních lamel pergoly ARTOSI?

A) Do šířky 4000 mm je nosnost 80 kg/m2, od šířky 4000 mm pak 30 kg/m2.

B) Do šířky 4000 mm je nosnost 116 kg/m2, od šířky 4000 mm pak 90 kg/m2.

C) Do šířky 4000 mm je nosnost 60 kg/m2, od šířky 4000 mm pak 40 kg/m2.

3. SOUTĚŽNÍ OTÁZKA - Co znamená nápis ARTOSI?

A) Jméno výrobce pozpátku

B) Smyšlený název

C) Jméno podle jednoho z majitelů společnosti ISOTRA

Výhrou je 1x Trotec aku-příklepový šroubovák PIDS 10-20V. Termín pro účast v soutěži je 16. - 22. 5. 2022. Výherce bude vylosován a o výhře obeznámen 23. 5. 2022 e-mailem. Soutěž pořádá společnost Labona s.r.o., ta si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv ukončit, změnit nebo zrušit. Zapojením do soutěže dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů (a dalším využitím pro marketingové účely).


Petra Šenková
Jak jsem nakupovala látkové rolety přes e-shop

I žena dokáže do svého domova sama vybrat, vyměřit, nakoupit a namontovat látkové rolety, tak aby nejen ladily k interiéru, ale také perfektně stínily. Nevěříte? Podívejte se na náš článek, dokážeme vám, že to není nic neobvyklého ani těžkého.

Venkovní žaluzie: perfektní izolant tepla i zvuku

Dříve jsme je vídali jen na oknech kanceláří nebo skladů, dnes už se objevují taky na rodinných domech. A není divu. Venkovní žaluzie vám díky svým skvělým izolačním vlastnostem ušetří kupu peněz...

Jak vybrat barvu lamel horizontálních žaluzií?

Interiérové horizontální žaluzie jsou stále nejčastěji užívaný způsob stínění. Chrání před sluníčkem, usměrňují světlo v místnosti a chrání soukromí. Na trhu se nabízí několik typů horizontálních žaluzií, které se od sebe liší způsobem ovládání a montáže, jsou vhodné téměř do všech typů oken. Největší vliv na vzhled žaluzií má barva lamel. Jaké jsou jejich možnosti?

 

 

Bioklimatická pergola na míru svépomocí? Dnes už žádný problém

Pergola je pro většinu symbolem místa pro odpočinek na zahradě nebo terase. A když se nad pergolou u vás doma zamyslíte, napadne vás, že montáž musí provádět pouze specializovaná firma? Ano, i to je možnost pro ty, kteří nemají čas, nebo je manuální práce nenaplňují. Pro kutily a nadšence do zvelebování domova je tu druhá možnost – i bioklimatickou hliníkovou pergolu si dnes už můžete sami objednat i namontovat. Pojďte se mrknout na to, jak stavba pergoly probíhá krok za krokem.