Labona.cz – Žaluzie a rolety Čechtice

  •   okamžité zobrazení konečných cen
  •   nezávislost na termínech vyměření a montáže
  •   doprava na vše a vždy ZDARMA Nejen pro Čechtice a okolí
  •   levnější cena rolet a žaluzií až o 70% oproti montážním firmám
  •   výběr produktů a barev z pohodlí domova
  •   skvělý pocit když si rolety a žaluzie sami namontujete

Podívejte se na práci Vašich sousedů!

Žaluzií a rolet jsme již prodali spoustu a máme za sebou řadu spokojených zákazníků, kteří si doma užívají zaslouženého stínu. Podívejte se na naše reference nejen pro Čechtice a okolí Určitě vás inspirují.

U nás máte dopravu za rolety a žaluzie ZDARMA po celé ČR a EU. A i když si objednáte jen jednu žaluzii, nebo doplněk za 25 korun, dopravíme vám jej ZDARMA kamkoliv..

Další výraznou úsporu představuje také zaměření a montáž. Není nutné cpát peníze montážním firmám za něco, co si můžete udělat sami a zadarmo.Nebojte se, že to nezvládnete, je to velmi jednoduché. Připravili jsme pro vás velmi podrobné návody a videa.

Klidně vám poradíme i po telefonu, ale vsaďte se, že to nebudete potřebovat. S našimi intuitivními montážními návody, jsme se zatím nesetkali s nikým, kdo by si žaluzie či rolety nezvládl namontovat sám.

Spolupracujeme s firmou ISOTRA, , která má letitou praxi ve výrobě vysoce kvalitních produktů jako jsou žaluzie, rolety, markýzy, plissé, či třeba sítě proti hmyzu, japonské stěny a vertikální žaluzie.

Specializujeme se především na prodej rolet a žaluzií, ale rádi vám poradíme i s ostatním sortimentem.. V klidu se podívejte na naše stránky a vyberte si výrobek, který se vám líbí. A pak už se jen můžete těšit na novou stínící techniku a zábavu, kterou zažijete při montáži.

Na nákupním portálu Labona naleznete širokou nabídku nejrůznějších žaluzií do plastových oken, ale také vertikálních žaluzií, japonských stěn, venkovních a látkových rolet či třeba sítí proti hmyzu.

Jsme živoucím důkazem toho, že kvalitní a designové žaluzie nemusí stát majlant.. Nabízíme je totiž až o 70 % levněji než montážní firmy z oblasti Čechtice a okolí .

Asistovaná objednávka

Pokud si nevíte rady, jaký produkt vybrat, nebo potřebujete pomoc s objednávkou, zanechte nám na vás kontakt.