zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Labona.cz – Žaluzie a rolety na míru Ražice

  •   okamžité zobrazení konečných cen
  •   nezávislost na termínech vyměření a montáže
  •   doprava na vše a vždy Zdarma nejen pro Ražice a okolí.
  •   výhodné ceny u všech produktů
  •   výběr produktů a barev z pohodlí domova
  •   skvělý pocit, když si rolety a žaluzie sami namontujete

Podívejte se na práci vašich sousedů!

Žaluzií a rolet jsme již prodali spoustu a máme za sebou řadu spokojených zákazníků, kteří si doma užívají zaslouženého stínu. Podívejte se na naše reference nejen pro Ražice a okolí. Určitě vás inspirují.

U nás máte dopravu za rolety a žaluzie zdarma po celé ČR.

Výraznou úsporu představuje vyměření a montáž. U nás zvládnete montáž sami a zadarmo. Nebojte se, že to nezvládnete, je to velmi jednoduché. Připravili jsme pro vás velmi podrobné návody a videa.

Klidně vám poradíme i po telefonu, ale vsaďte se, že to nebudete potřebovat. S našimi intuitivními montážními návody jsme se zatím nesetkali s nikým, kdo by si žaluzie či rolety nezvládl namontovat sám.

Spolupracujeme s firmou ISOTRA, která má letitou praxi ve výrobě vysoce kvalitních produktů, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy, plissé, či třeba Sítě proti hmyzu, japonské stěny a vertikální žaluzie.

Specializujeme se především na prodej rolet a žaluzií, ale rádi vám poradíme i s ostatním sortimentem.. V klidu se podívejte na naše stránky a vyberte si výrobek, který se vám líbí. A pak už se jen můžete těšit na novou stínící techniku a zábavu, kterou zažijete při montáži.

Na nákupním portálu Labona naleznete širokou nabídku nejrůznějších žaluzií do plastových oken, ale také vertikálních žaluzií, japonských stěn, venkovních a látkových rolet či třeba sítí proti hmyzu.

Jsme živoucím důkazem toho, že kvalitní a designové žaluzie nemusí stát majlant. Nabízíme stínění za výhodné ceny v oblasti Ražice a okolí. .

Asistovaná objednávka

Pokud si nevíte rady, jaký produkt vybrat, nebo potřebujete pomoc s objednávkou, zanechte nám na vás kontakt.