zavrit
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Dřevěné žaluzie

Sestavte si u nás dřevěné žaluzie na míru. Tento designový skvost je perfektní volbou k dřevěnému nábytku či doplňkům. Zároveň je tento typ stínění perfektně funkční – podívejte se, jaké jsou možnosti.

Naše reference

36
176
35
121
53
204
65
107
100
46
21
39
51
39

+6 000

spokojených zákazníků

+13 000

odeslaných produktů

Sortiment, příznivé ceny, výroba na míru.

Ověřený zákazník, 29. 1. 2020

co jsem objednal to jsem dostal.dodací doba přesně jak napsali při objednávce.

Ověřený zákazník, 26. 1. 2020

Nechte se okouzlit přirozeným půvabem dřevěné žaluzie

Dřevěné horizontální žaluzie vdechnou do interiéru atmosféru klidu a pohodlí. Nesou s sebou kus přírody. Jsou čisté, přirozené a elegantní. 

Dřevěné žaluzie nebo hliníkové žaluzie v imitaci dřeva

Líbí se Vám krásné dřevěné žaluzie? V tomto článku Vám chceme poradit v případě, že hledáte dřevěné stínění. Máte v podstatě 2 možnosti.

Žaluzie se dají použít i velmi originálně

Víte, že žaluzie umí mnohem víc než jen znemožnění průniku světla do místnosti a ukrytí života v domě před zvídavými pohledy z venku?

Jaký druh stínění je nejvhodnější do dětského pokoje?

Při zařizování dětského pokoje se soustředíme zejména na barvu stěn a nábytku a často zapomínáme na kvalitní stínění. A to je chyba, protože možnost regulace světla je pro dení aktivity i kvalitní spánek dítěte nezbytná.  Na výběr máme z několika druhu záclon, rolet nebo žaluzii. Jak vybrat tu správnou?

Dřevěné žaluzie - z přírody přímo k vám

Rozdělení výrobků podle ceny:

Dřevěná žaluzie lamela 25 mm rozměr 500 x 300 mm 612 Kč s DPH
Dřevěná žaluzie lamela 50 mm rozměr 500 x 500 mm 2.313 Kč s DPH
Dřevěná žaluzie lamela 25 mm rozměr 1000 x 1000 mm 2.553 Kč s DPH
Dřevěná žaluzie lamela 50 mm rozměr 1000 x 1000 mm 4.700 Kč s DPH

Krása dřeva vtiskne vašemu interiéru osobitý styl. Proč se spokojit s imitací, když můžete mít originál? Elegantní dřevěné žaluzie dodají vašemu interiéru potřebný stín, pocit útulnosti, soukromí a samozřejmě originalitu - inspirujte se přírodou!

Dřevěné žaluzie tak mohou najít uplatnění jako vysoce účelový doplněk vašeho bytu, kanceláří či společenských místností. Jsou záležitostí nadstandardní, určenou pro nejnáročnější zákazníky s vkusným a estetickým cítěním. Samozřejmě i pro milovníky dřeva.

Lamela dřevěné žaluzie je vyráběna z kvalitní dřeviny kanadské lípy, která je povrchově upravena mořením na požadovaný odstín. Nabízíme vám dřevěné žaluzie ve dvou provedeních a to s lamelou o šíři 25 mm a lamelou o šíři 50 mm. Vybrat si můžete z více než 18 odstínů.

Dřevěné žaluzie 25 mm - žaluzie je dodávaná v provedení s čelním vývodem ovládání. Žaluzie se ovládá pomocí tyčky a provázku s hruškou. Přesný rozměr lamely š. 25 mm x v. 2,3 mm. Horní profil žaluzie je v pozinkovaném plechu, ke kterému je dodávaná dřevěná krycí lišta. Maximální garantovaná plocha je 4 m2.

Dřevěná žaluzie 50 mm - žaluzie je dodávaná v provedení s čelním vývodem ovládání. Žaluzie se vytahuje pomocí ovládacího provázku s aretací a naklápění je zajištěno provázkem a hruškou, její fixace je zajištěna lankem. Horní profil žaluzie je v pozinkovaném plechu, ke kterému je dodávaná dřevěná krycí lišta. Maximální garantovaná plocha je 4 m2.

V dnešní době cena dřevěných žaluzií není už tabu. Přesnou cenu lze spočítat v našem konfigurátoru po zadání rozměrů, které chcete zastínit. Je to tak jednoduché.