zavrit
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Japonské stěny

Sestavte si u nás japonskou stěnu na míru. Díky jejich elegantnosti a funkci stínění i rozdělení prostoru jsou velmi oblíbeným stíněním do firem i domovů. Na výběr jsou desítky vzorů, barev a materiálů. Určitě si vyberete.

Naše reference

36
176
35
121
53
204
65
107
100
46
21
39
51
39

+6 000

spokojených zákazníků

+13 000

odeslaných produktů

Sortiment, příznivé ceny, výroba na míru.

Ověřený zákazník, 29. 1. 2020

co jsem objednal to jsem dostal.dodací doba přesně jak napsali při objednávce.

Ověřený zákazník, 26. 1. 2020

Jak řešit velkoformátové látkové stínění? Jednou z možností jsou japonské stěny

Pokud potřebujete zastínit velkou plochu, kterou může být např. váš obývací pokoj nebo ložnice a chcete přitom využít moderní a elegantní stínicí techniku, tak japonské stěny jsou pro vás to pravé ...

Jak zastínit francouzská okna?

Francouzská okna jsou krásná, velká a díky nim máme v domě mnoho světla. Na druhou stranu se však můžeme cítit jako na výstavě, kde my jsme exponáty. Pohledy cizích lidí do našeho obydlí nejsou nikomu příjemné. Možností jak zastínit francouzská okna je mnoho. Jaké typy stínění použít, abychom v domě mohli regulovat světlo, teplo a také měli nějaké soukromí?

Potřebujete něco schovat nebo oddělit? Vsaďte na moderní japonskou stěnu

Každý z nás občas ve svém bytě řeší, jak co nejefektivněji oddělit nebo přepažit velké místnosti, případně jak zakrýt kouty, do kterých nechcete, aby bylo vidět. Jak to vyřešit, když se jedná o přechodnou dobu? Co když stavění příčky je zbytečné, nebo si to v pronajatém bytě nemůžete dovolit? Pak vsaďte na japonskou stěnu.

S japonskými stěnami bude váš interiér středem pozornosti

Vnitřní látkové stínění je stále žádané a zákazníci hledají originální kousky, které interiér nejen ochrání před slunečními paprsky, ale zároveň ho oživí. Trendy variantou jsou japonské posuvné stěny, které nejen zastíní, ale také pomohou předělit místnost.

Japonské stěny

Japonské stěny mohou posloužit jako zastínění pro velká okna či moderní dekorační prvek v interiéru. Použít je můžete také jako pohyblivou stěnu, například k oddělení spací a obývací části pokoje. Japonské stěny se skládají z několika posuvných látkových panelů, které můžete libovolně posouvat přesně do míst, kde je potřebujete mít. Jak správně zvolit látku japonských stěn vám poradíme v blogovém článku.

Japonské posuvné stěny vám vyrobíme přesně na míru. Jednoduše si navolíte rozměry, barvy látek, profilů a typ ovládání. My stínění následně vyrobíme a dodáme přímo k vám domů.

Pro snadné vyměření i montáž jsme přichystali návody včetně fotografií. V případě dotazů nás kontaktujte, rádi vám pomůžeme. Vyberte si japonskou stěnu, která elegantně dotvoří vaši domácnost a nenechte se rušit nevítanými slunečními paprsky.

Produkty podle ceny:

2drážková japonská stěna - cena rozměr 1000 x 1000 mm, látka CARINA 2.602 Kč s DPH
3drážková japonská stěna - cena rozměr 1000 x 1000 mm, látka CARINA 2.801 Kč s DPH
4drážková japonská stěna - cena rozměr 1000 x 1000 mm, látka CARINA 3.801 Kč s PDH
5drážková japonská stěna - cena rozměr 1000 x 1000 mm, látka CARINA 4.201 Kč s DPH