zavrit
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Látkové rolety kovové

Sestavte si jednoduše za pár vteřin látkové rolety na míru pro vaše okna. Kovová kontrukce těchto rolet je velmi univerzální a snadno ji tak doplníte jakoukoliv látkou z naší pestré nabídky. Pusťte se do výběru, rádi vám pomůžeme.

Naše reference

36
176
35
121
53
204
65
107
100
46
21
39
51
39

+6 000

spokojených zákazníků

+13 000

odeslaných produktů

Sortiment, příznivé ceny, výroba na míru.

Ověřený zákazník, 29. 1. 2020

co jsem objednal to jsem dostal.dodací doba přesně jak napsali při objednávce.

Ověřený zákazník, 26. 1. 2020

NOVINKA pro milovníky látkových rolet! Prohlédněte si látkovou roletu Larra

Látkové rolety jsou díky svým funkčním vlastnostem, ale také krásnému vzhledu stále populárnější. Z toho důvodu nyní rozšiřujeme naší nabídku o látkovou roletu Larra, která se pyšní unikátními vlnitými tvary, které rozzáří váš interiér.

Látkové rolety kovové

Vnitřní látkové rolety v elegantním kovovém provedení interiér nejen zastíní, ale stanou se též šperkem vašich oken. Celokovový vzhled splní estetické a funkční požadavky i náročných zákazníků. Zvolte si malý, střední nebo velký rozměr rolet přímo pro vaše okna. Při montáži se můžete rozhodnout, zda se roleta bude navíjet směrem k oknu, nebo od okna. Chcete se o výběru stínicí techniky dozvědět více? Přečtěte si náš blogový článek nejen o látkových roletách.

Rolety snadno přivrtáte pomocí bočních konzolí na rám okna, do ostění, na strop nebo stěnu. K dispozici jsou vám látky mnoha barev a vzorů včetně plně zatemňující varianty, která vám poskytne soukromí i absolutní tmu pro klidný spánek. Roletu můžete ovládat buď klasicky mechanickým řetízkem, či moderně pomocí dálkového ovládání.

Nevíte, jak správně vyměřit okno pro roletu nebo si netroufáte na její instalaci? Na našem webu najdete podrobné návody i s detailními fotografiemi.