Látkové rolety kovové

Proč Látkové rolety kovové?
pustit video (trvám minutu)

"Ve videu vám ukážeme největší strachy a důvody nákupu žaluzií na míru online."

Naše reference

32
174
32
119
48
195
59
67
53
42
21
37
48
35

+6 000

Spokojených zákazníků

+13 000

Odeslaných produktů

dobrá komunikace rychlost vyřízení objednávky kvalitní e-shop kvalitní zboží

Ověřený zákazník

spokojenost, jedna chybička

Ověřený zákazník

komunikativnost, rychlost dodání

Ověřený zákazník

Jak zútulnit okna bez vrtání? Vsaďte na plissé

Stínící technika je automatickou součástí domů, bytů a kanceláří. Poskytuje nám stín, soukromí a zútulňuje interiér. Život bez ní už si často ani nedovedeme představit. Co dělat ale v případě, kdy chceme stínění, ale nemůžeme vrtat do okna či zdiva?

Rozdíly v typech markýz? Vše na jednom místě!

Plánujete koupi venkovní markýzy, ale nevyznáte se v jejich nabídce? V následujícím článku popíšeme jednotlivé typy markýz a pomůžeme vám zorientovat se v naší nabídce.

Jarní péče o exteriérovou stínící techniku

S končícím studeným počasím nastává čas pravidelného jarního úklidu, k němuž neodmyslitelně patří i úklid zahrady a okolí domu. A protože je jaro svými teplotami ideálním obdobím pro mytí oken, měli bychom se spolu s nimi zaměřit i na čištění a pravidelnou údržbu stínící techniky. V dnešním článku se zaměříme na péči o exteriérovou stínící techniku a sítě proti hmyzu.

Stínění do koupelny

Okno v koupelně hraje důležitou roli především kvůli větrání a také kvůli dennímu světlu. Jsou ale situace, kdy je potřeba zajistit soukromí a vybrat vhodný typ stínění, které vás ochrání před očima zvědavých kolemjdoucích.

Látkové rolety kovové (Verra Metal) mají pevné komponenty

Moderní design si žádá kovové látkové rolety, které jsou předurčené k doplnění architektonického řešení v privátních prostorách jako výstavní budovy, vzorkovny, ateliéry či velkých administrativních budov. Látková roleta kovová se tak stane šperkem každého interiéru a to klidně i u Vás doma. Roleta volně visící s dolním pevným profilem. 

Její nespornou předností je variabilní ovládání - kromě manuálního ovládání na kovovém řetízku (Ø 4,5 mm) nabízíme i možnost motorického pohonu s dálkovým ovladačem. Možnost obalení vybranou látkou dolní profil - na vyžádání. Látková roleta kovová  (Verra METAL) je standardně dodávaná s montážním profilem, který lze montovat do na stěnu nebo do stropu.

Na vyžádání je možné roletu dodat bez montážního profilu a roletu tak montovat na okenní křídlo  - doporučujeme pouze pro trubku Ø 28 mm.

Výběr látek pro interiérové rolety nabízíme v materiálovém provedení:

  • 100% PES
  • 100% PES Satin
  • 100% Trevin CS
  • Glass fiber-PVC

Látkové rolety kovové nabízíme dle průměru trubek a to:

  • Ø 28 mm (do šíře 2,0 metrů)    - ** max. garantovaná plocha   6,0 m
  • Ø 42 mm (do šíře 3,0 metrů)*  - ** max. garantovaná plocha 11,8 m2
  • Ø 50 mm (do šíře 3,5 metrů)*  - ** max. garantovaná plocha 17,5 m2

 * možnost ovládání motorem, jinak ovládání kovovým řetízkem.  ** Maximální garantovaná plocha je vázaná na gramáži látky.

317