zavrit
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Látkové rolety v boxu

Sestavte si důmyslně řešené látkové rolety, jejichž konstrukce je skryta v designovém boxu. Díky obsáhlé nabídce barev a vzorů látek tak můžete dát vzniknout jedinečnému stínění a dekorativnímu doplňku v jednom.

Nevíte, které Látkové rolety v boxu vybrat, nebo chcete poradit?

Rádi Vám poradíme, zavolejte nebo napište nám

Darina Prokešová

Volejte na telefon

Pište na e-mail

Naše reference

36
176
35
121
53
204
65
107
100
46
21
39
51
39

+6 000

spokojených zákazníků

+13 000

odeslaných produktů

Sortiment, příznivé ceny, výroba na míru.

Ověřený zákazník, 29. 1. 2020

co jsem objednal to jsem dostal.dodací doba přesně jak napsali při objednávce.

Ověřený zákazník, 26. 1. 2020

Stavba rodinného domu v roce 2020 - důvod k panice?

Začali jste stavět, nebo teprve zvažujete všechny možnosti výstavby rodinného domu a bojíte se změn, které nastaly v oblasti energetické náročnosti budov se začátkem roku 2020? Obavy stranou. Přečtěte si náš článek, který jsme doplnili i informačně nabitým videem od Svépomocí.cz, ve kterém se dozvíte vše potřebné.

Jak vyměřit podomítkové purenitové boxy pro venkovní žaluzie?

Purenitové boxy jsou nejen nejideálnější varianta pro podomítkové venkovní žaluzie, ale i jeden z nejjednodušších produktů k vyměření. Díky snadnému vyměření jsou vhodným produktem pro objednání právě na e-shopu.

Horizontální žaluzie nebo látkové rolety?

Je to velmi často probírané téma. Když zvažujete interní zastínění oken, toto jsou dvě nejčastěji volené varianty. Jaké jsou jejich výhody?

Jak opravit žaluzie

Řešíte nějakou závadu u horizontální žaluzie a nevíte si s ní rady? Mrkněte na nejčastější poškození a přehledné návody na jejich nápravu.

Látkové rolety v boxu

Rolety do interiéru v boxu skryjí veškeré ovládací prvky, které by mohly vzhled místnosti opticky rušit. Estetický dojem utvářejí také barva a vzor látky, kterých nabízíme širokou paletu. Vybírejte ze základních odstínů, luxusních provedení i zcela zatemňujících látek vhodných pro nerušený spánek. Přizpůsobit si můžete i barvu samotného boxu.

Krycí profil v boxu schová hřídel i ovládání rolet. Celou roletu snadno nainstalujete na okno, ostění nebo stěnu pomocí bočních klipů. Box rolety Larra (exkluzivně navržené na přání zákazníků, více se o roletě Larra dočtete v našem článku) zaujme na první pohled decentně zaoblenými hranami. Zakupte si roletu s krycím boxem a regulujte světlo v prostoru pomocí řetízku nebo dálkového ovládání.

Objednejte si správný typ rolety pomocí našeho podrobného návodu s detailními fotografiemi.