Látkové rolety kovové

Sestavte si u nás látkové rolety kovové na míru - nejprodávanější typ stínící techniky na českém trhu. Vyjdou vás na pár korun, vypadají fantasticky a nemusíte se o ně vůbec starat.

Proč Látkové rolety kovové?
pustit video (58 vteřin)

"Ve videu vám ukážeme největší strachy a důvody nákupu žaluzií na míru online."

Naše reference

32
160
26
110
44
181
52
63
50
40
19
36
45
34

+6 000

Spokojených zákazníků

+13 000

Odeslaných produktů

poměrně rychlé dodání objednaného- zboží bez problému

Ověřený zákazník

Skvělá komunikace, ochota

Ověřený zákazník

doručeno v dobrém stavu a dobře zabaleno

Ověřený zákazník

Největší stálice našeho e-shopu? Horizontální žaluzie jsou opravdu HIT!

Klasické interiérové horizontální žaluzie se vyskytují snad v každé domácnosti a nejen tam. Interiérová žaluzie je cenově nejdostupnější stínicí prvek, který nikdy nevyjde z módy. Podívejte se, jaké horizontální žaluzie najdete u nás na e-shopu a proč se jim říká HIT.

Jaký je rozdíl mezi žaluzií vyrobenou na míru a typizovanou žaluzií z hobby marketu?

Pro většinu zákazníků je při výběru produktu nejdůležitější cena a ani u žaluzií a rolet tomu není jinak. Před nákupem se zákazníci rozhodují, jestli si pořídit stínění na míru, nebo si pořídit typizované žaluzie v hobbymarketu. Pojďme se podívat na základní rozdíly u těchto dvou možností.

Jak jsem vyčistila vertikální žaluzie od prachu a otisku prstů?

Zima je tu a k ní patří Vánoce. Než jsem začala s vánoční výzdobou domácnosti, pustila jsem se do úklidu. Nejen v práci, ale i doma mám vertikální žaluzie, ze kterých je třeba odstranit prach.

Labona mění vzhled pro přehlednější nákup

Zdá se vám, že je na našem webu něco jinak? Máte pravdu, webové stránky Labona.cz jsme oblékli do nového kabátu. Doufáme, že pro vás nový design bude přehlednější a příjemnější! Pojďte se s námi podívat, co je nového.

Látkové rolety kovové (Verra Metal) mají pevné komponenty

Moderní design si žádá Verru METAL s kovovými komponenty, které jsou předurčené k doplnění architektonického řešení v privátních prostorách jako výstavní budovy, vzorkovny, ateliéry či velkých administrativních budov. Verrra Metal se tak stane šperkem každého interiéru a to klidně i u Vás doma. Roleta volně visící s dolním pevným profilem. 

Její nespornou předností je variabilní ovládání - kromě manuálního ovládání na kovovém řetízku (Ø 4,5 mm) nabízíme i možnost motorického pohonu s dálkovým ovladačem. Možnost obalení vybranou látkou dolní profil - na vyžádání. Látková roleta kovová  (Verra METAL) je standardně dodávaná s montážním profilem, který lze montovat do na stěnu nebo do stropu.

Na vyžádání je možné roletu dodat bez montážního profilu a roletu tak montovat na okenní křídlo  - doporučujeme pouze pro trubku Ø 28 mm.

Výběr látek pro interiérové rolety nabízíme v materiálovém provedení:

  • 100% PES
  • 100% PES Satin
  • 100% Trevin CS
  • Glass fiber-PVC

Látkové rolety kovové nabízíme dle průměru trubek a to:

  • Ø 28 mm (do šíře 2,0 metrů)    - ** max. garantovaná plocha   6,0 m
  • Ø 42 mm (do šíře 3,0 metrů)*  - ** max. garantovaná plocha 11,8 m2
  • Ø 50 mm (do šíře 3,5 metrů)*  - ** max. garantovaná plocha 17,5 m2

 * možnost ovládání motorem, jinak ovládání kovovým řetízkem.  ** Maximální garantovaná plocha je vázaná na gramáži látky.