Plotové pole na míru

Sestavte si u nás plotové pole na míru na míru - nejprodávanější typ stínící techniky na českém trhu. Vyjdou vás na pár korun, vypadají fantasticky a nemusíte se o ně vůbec starat.

Proč Plotové pole na míru?
pustit video (58 vteřin)

"Ve videu vám ukážeme největší strachy a důvody nákupu žaluzií na míru online."

Naše reference

32
160
26
110
44
181
52
63
50
40
19
36
45
34

+6 000

Spokojených zákazníků

+13 000

Odeslaných produktů

poměrně rychlé dodání objednaného- zboží bez problému

Ověřený zákazník

Skvělá komunikace, ochota

Ověřený zákazník

doručeno v dobrém stavu a dobře zabaleno

Ověřený zákazník

Největší stálice našeho e-shopu? Horizontální žaluzie jsou opravdu HIT!

Klasické interiérové horizontální žaluzie se vyskytují snad v každé domácnosti a nejen tam. Interiérová žaluzie je cenově nejdostupnější stínicí prvek, který nikdy nevyjde z módy. Podívejte se, jaké horizontální žaluzie najdete u nás na e-shopu a proč se jim říká HIT.

Jaký je rozdíl mezi žaluzií vyrobenou na míru a typizovanou žaluzií z hobby marketu?

Pro většinu zákazníků je při výběru produktu nejdůležitější cena a ani u žaluzií a rolet tomu není jinak. Před nákupem se zákazníci rozhodují, jestli si pořídit stínění na míru, nebo si pořídit typizované žaluzie v hobbymarketu. Pojďme se podívat na základní rozdíly u těchto dvou možností.

Jak jsem vyčistila vertikální žaluzie od prachu a otisku prstů?

Zima je tu a k ní patří Vánoce. Než jsem začala s vánoční výzdobou domácnosti, pustila jsem se do úklidu. Nejen v práci, ale i doma mám vertikální žaluzie, ze kterých je třeba odstranit prach.

Labona mění vzhled pro přehlednější nákup

Zdá se vám, že je na našem webu něco jinak? Máte pravdu, webové stránky Labona.cz jsme oblékli do nového kabátu. Doufáme, že pro vás nový design bude přehlednější a příjemnější! Pojďte se s námi podívat, co je nového.

Vyměňte dřevěné pole za bezúdržbová plastová pole do vlastních sloupků. Je to jednoduché a rychlé.

Plastové pole se kotví na vlastní sloupky. V provedení 2 typech plotových polí a podélníků. S možností barevného sladění až ve 22 variantách. S bezúdržbovou variantou s UV stabilizací. Snadné čištění pouze zahradní hadicí.

Plastové pole nebo jinak řečeno plastové profily jsou vyráběny technologií vytlačování z houževnatého PVC s dlouhou živostností a vynikající povětrnostní odolností. Tento materiál se používá i pro výrobu profilu k výrobě plastových oken. Na speciální zakázku lze vyrobit i plotový profil v pastelových odstínech, jako například stále oblíbenější antrazitová barva.

Na výběr máte ze 3 plastových polí:

  1. Úzka plotovka - pro jemnější a decentnější vzhled
  2. Široká plotovka - pro hustější pokrytí plotů
  3. Ohradník - nejvíce využívaná varianta a cenově dobrá volba