Plotové pole na míru

Proč Plotové pole na míru?
pustit video (trvám minutu)

"Ve videu vám ukážeme největší strachy a důvody nákupu žaluzií na míru online."

Naše reference

32
174
32
119
48
195
59
67
53
42
21
37
48
35

+6 000

Spokojených zákazníků

+13 000

Odeslaných produktů

dobrá komunikace rychlost vyřízení objednávky kvalitní e-shop kvalitní zboží

Ověřený zákazník

spokojenost, jedna chybička

Ověřený zákazník

komunikativnost, rychlost dodání

Ověřený zákazník

Jak zútulnit okna bez vrtání? Vsaďte na plissé

Stínící technika je automatickou součástí domů, bytů a kanceláří. Poskytuje nám stín, soukromí a zútulňuje interiér. Život bez ní už si často ani nedovedeme představit. Co dělat ale v případě, kdy chceme stínění, ale nemůžeme vrtat do okna či zdiva?

Rozdíly v typech markýz? Vše na jednom místě!

Plánujete koupi venkovní markýzy, ale nevyznáte se v jejich nabídce? V následujícím článku popíšeme jednotlivé typy markýz a pomůžeme vám zorientovat se v naší nabídce.

Jarní péče o exteriérovou stínící techniku

S končícím studeným počasím nastává čas pravidelného jarního úklidu, k němuž neodmyslitelně patří i úklid zahrady a okolí domu. A protože je jaro svými teplotami ideálním obdobím pro mytí oken, měli bychom se spolu s nimi zaměřit i na čištění a pravidelnou údržbu stínící techniky. V dnešním článku se zaměříme na péči o exteriérovou stínící techniku a sítě proti hmyzu.

Stínění do koupelny

Okno v koupelně hraje důležitou roli především kvůli větrání a také kvůli dennímu světlu. Jsou ale situace, kdy je potřeba zajistit soukromí a vybrat vhodný typ stínění, které vás ochrání před očima zvědavých kolemjdoucích.

Vyměňte dřevěné pole za bezúdržbová plastová pole do vlastních sloupků. Je to jednoduché a rychlé.

Plastové pole se kotví na vlastní sloupky. V provedení 2 typech plotových polí a podélníků. S možností barevného sladění až ve 22 variantách. S bezúdržbovou variantou s UV stabilizací. Snadné čištění pouze zahradní hadicí.

Plastové pole nebo jinak řečeno plastové profily jsou vyráběny technologií vytlačování z houževnatého PVC s dlouhou živostností a vynikající povětrnostní odolností. Tento materiál se používá i pro výrobu profilu k výrobě plastových oken. Na speciální zakázku lze vyrobit i plotový profil v pastelových odstínech, jako například stále oblíbenější antrazitová barva.

Na výběr máte ze 3 plastových polí:

  1. Úzka plotovka - pro jemnější a decentnější vzhled
  2. Široká plotovka - pro hustější pokrytí plotů
  3. Ohradník - nejvíce využívaná varianta a cenově dobrá volba
317