zavrit
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Žaluzie s purenitovým boxem

Exteriérová žaluzie usazená v purenitovém boxu s PIR izolací. PIR izolace na zasní straně boxu je ve standardní šíři 30 mm ( U=0,73 ).

 

Naše reference

33
175
32
119
50
199
61
68
54
44
21
37
48
38

+6 000

Spokojených zákazníků

+13 000

Odeslaných produktů

Výborné stránky e-shopu Velmi snadné objednání Rychlé dodání

Ověřený zákazník, 11. 6. 2019

Perfektní komunikace obchodu, zboží na jedničku! Rychlé dodání. Manuál přišel zvlášť a dříve poštou.

Ověřený zákazník, 7. 6. 2019

nízka cena, rychlé vyřízení zakázky, skvělá komunikace s obchodem

Ověřený zákazník, 31. 5. 2019

Jak zabezpečit domácnost před odjezdem na dovolenou?

Odjíždíte na prodloužený víkend nebo na delší dovolenou? Potřebujete zabezpečit dům před nechtěnou návštěvou? I to může být dobrý důvod k instalaci venkovních rolet či žaluzií. Stisknutím jednoho tlačítka můžete naprogramovat stínění tak, že případné zloděje odradíte, nebo alespoň znejistíte.

Interiérová roleta s bočním vedením, to je Larra v boxu

Nedávno jsme vám představili novinku v sortimentu látkových rolet – roletu Larra. Nyní vás seznámíme s její další variantou, látkovou roletou Larra v boxu.

Screenové rolety – zastínění na balkón i pergolu

Rádi odpočíváte venku na čerstvém vzduchu a tím nejlepším místem pro tento odpočinek je pro vás balkon nebo třeba pergola? Pak tu pro vás máme skvělý tip na zastínění a případně i odclonění od větru – screenové rolety.

Užívejte si doma pohody bez nezvaných hostů

Ležíte na gauči, otevíráte oblíbený časopis nebo napínavou knížku, vedle sebe osvěžující drink. Těšíte se na relax, ale najednou okolo vás začne poletovat moucha a ne a ne zmizet a dát vám pokoj. Znáte to? Vyzrajte na otravný hmyz s okenními a dveřními sítěmi.

Exteriérová žaluzie usazená v purenitovém boxu s PIR izolací. PIR izolace na zasní straně boxu je ve standardní šíři 30 mm ( U=0,73 ).

Postup je takový, že se nejdříve osazují podomítkové boxy. Po jejich zapravení do fasády se montují vlastní žaluzie. Výhodou purenitových boxů je o že v jednou montážním kroku kompletně řeší citlivé stavební detaily a dokonale izoluje místa kde nejčastěji v těchto případech vznikají tepelné mosty. Boxy jsou stále. Nereagují na vlhkost, stavební teplotu, nedilatují. Boxy jsou pevné a přitom lehké. Oceníte i jednoduchost jejich montáže. … Součástí tohoto systému je i purenitové izolační ostění. V něj je integrováno vedení lamel exterírových žaluzií. Efektivně nám tak řeší zapracování skrytého vedení pod omítku ale i účinnou izolaci jindy tak náročného detailu. Počítáno je i s tím aby byl rám okna zakryt symetricky.