zavrit
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Zaomítací samonosná venkovní žaluzie

Nejjednodušší montáž zaomítací samonosné venkovní žaluzie

Zaomítací samonosná venkovní žaluzie je vhodným typem pro zabudování venkovní žaluzie do fasády. Montuje se po osazení oken na obvodové zdivo a až poté se zatepluje dům včetně žaluzie.

Naše reference

36
176
34
120
53
204
63
106
92
46
21
38
51
39

+6 000

spokojených zákazníků

+13 000

odeslaných produktů

Výborné stránky e-shopu Velmi snadné objednání Rychlé dodání

Ověřený zákazník, 11. 6. 2019

Perfektní komunikace obchodu, zboží na jedničku! Rychlé dodání. Manuál přišel zvlášť a dříve poštou.

Ověřený zákazník, 7. 6. 2019

nízka cena, rychlé vyřízení zakázky, skvělá komunikace s obchodem

Ověřený zákazník, 31. 5. 2019

Labona, s.r.o. – dodavatel české stínící techniky, plastových palubek a plotů

Jsme e-shop specializující se na prodej stínící techniky a plastových palubek a plotů. Našimi dodavateli jsou ryze české firmy ISOTRA a.s., STÍN KOVO, s.r.o. a Renol CZ, s.r.o.

Rolety a žaluzie - které vybrat?

Váháte nad nákupem interiérového stínění a nejste si jisti, po kterém šáhnout? Na výběr je mnoho, k těm nejoblíběnějším však patří horizontální žaluzie a látkové rolety.

Rozšíření nabídky látek na markýzy

Po delší době jsme pro vás aktualizovali výběr látek na markýzy. A nejde jen o pár vzorečků! Vzorník jsme rozšířili na více než dvojnásobné množství.

Nová varianta provedení žaluzie Cetta – Flexi systém

Venkovní žaluzie Cetta patří mezi oblíbený typ venkovního stínění. Jejich lamely ve tvaru písmene „C“ jsou nabízeny v několika variantách. Na našem e-shopu k žaluziím Cetta 80 a Cetta 65 přibyla nová varianta a to Cetta 60 Flexi.

Zaomítací samonosná předokenní žaluzie Viva je typem žaluzie se samonosnými vodícími lištami. Tato venkovní žaluzie je vhodným typem pro zabudování do fasády. Montuje se po osazení oken na obvodové zdivo a až poté se zatepluje dům včetně žaluzie. Montáž žaluzie je tedy velmi snadná a rychlá, lze i na hrubou stavbu.

Horní profil žaluzie je včetně celého paketu lamel umístěn v krycím boxu, který je v zaomítacím provedení. Ovládání je možné pouze motoricky. Barevné provedení v standardních barvách nebo v provedení DECORAL. Maximální šíře žaluzie je 4000 mm. V některých rozměrech je možné žaluzii navolit i s integrovanou sítí.