Menu
Rádce Rádce
Doprava je u nás vždy zdarma!
Nákup na dobírku
Asistovaná objednávka

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky

1.
Všeobecná ujednání

Toto jsou všeobecné obchodní podmínky společnosti Labona s.r.o. se sídlem Šimáčkova 674/137, 628 00 Brno, IČ 03898881, vedená u Krajského soudu v Brně, spisová značka C 87305 a jsou součástí všech nabídek a smluv o dodávkách zboží a platí pro běžné obchodní vztahy. Odlišné obchodní podmínky kupujícího jsou neplatné, není-li výslovně dohodnuto něco jiného. Veškerá smluvní ujednání vyžadují k nabytí závaznosti písemnou formu nebo písemné potvrzení prodávajícího.

 

Internetový obchod je prodávajícím provozován na webové stránce umístněné na webové adrese www.labona.cz

2.
Uživatelský účet

Objednávku v internetovém obchodě může provést neregistrovaný zákazník, nebo registrovaný zákazník za pomoci uživatelského účtu.

 

Na základě registrace kupujícího provedené na webové stránce může kupující přistupovat do svého uživatelského rozhraní. Ze svého uživatelského rozhraní může kupující provádět objednávání zboží (dále jen „uživatelský účet“).

 

Při registraci na webové stránce a při objednávání zboží je kupující povinen uvádět správně a pravdivě všechny údaje. Údaje uvedené v uživatelském účtu je kupující při jakékoliv jejich změně povinen aktualizovat. Údaje uvedené kupujícím v uživatelském účtu a při objednávání zboží jsou prodávajícím považovány za správné.

 

Přístup k uživatelskému účtu je zabezpečen uživatelským jménem a heslem. Kupující je povinen zachovávat mlčenlivost ohledně informací nezbytných k přístupu do jeho uživatelského účtu. Kupující není oprávněn umožnit využívání uživatelského účtu třetím osobám.

3.
Objednávka

Před zasláním objednávky prodávajícímu je kupujícímu v internetovém obchodě umožněno zkontrolovat a měnit údaje, které do objednávky kupující vložil, a to i s ohledem na možnost kupujícího zjišťovat a opravovat chyby vzniklé při zadávání dat do objednávky. Objednávku odešle kupující prodávajícímu kliknutím na tlačítko „odeslat “. Údaje uvedené v objednávce jsou prodávajícím považovány za správné.

4.
Úhrada kupní ceny

Kupní cena je kupujícímu stanovena výpočtem v automatickém internetovém obchodě provozovaném na webové stránce www.labona.cz , nebo cenovou nabídkou prodávajícího v písemné formě. Ceny zboží jsou uvedeny včetně DPH 21% a balného.

V případě ,,Dobírky,, hradíte cenu za objednávku v hotovosti dopravci. Vyjímka je pouze u objednávek nad 10 tisíc korun českých u kterých vyžadujeme uhradit zálohovou fakturu ve výši 20%. Doplatek bude opět vyúčtován hotově dopravci při přebírání zboží.

 

Kupující uhradí částku za zboží ve výši 100% předem bankovním převodem na základě zálohové faktury na účet prodávajícího, nebo automaticky- platbou přes platební bránu ThePay nebo PayPal.

 

K 1.3.2017 jsme v EET

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

5.
Termín dodání a zaslání zboží

5. 1. Termín dodání

Termín dodání je uveden u každého výrobku, termíny dodání se mohou u jednotlivých produktů lišit v závislosti na složitosti výroby a termínu dodání výrobce. V případě, že kupující objednává větší množství zboží, nebo celkové množství objednaného zboží přesáhne výrobní kapacitu, je prodávající oprávněn termín dodávky přizpůsobit možnostem výrobce, o čemž vyrozumí kupujícího písemně nebo telefonicky.

V případě, že zvolíte platbu ,,Dobírkou,, automaticky se prodlužuje doručení zboží minimálně o 2 pracovní dny. Prodávající dopředu oznámí přibližný termín kupujícímu písemně nebo telefonicky.

 

5. 2. Zaslání zboží

Dodávky se standardně uskutečňují formou doručením zásilkovou službou smluvené přepravní společnosti na adresu na území České republiky. Zboží bude zabaleno v kartonu, aby nedošlo k poškození přepravní službou.

 

Prodávající je povinen dodat zboží na místo určené kupujícímu v objednávce a kupující je povinen převzít zboží při dodání. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení. Kupující či objednatel přejímá vlastnické právo k obalu zboží.

 
6.
Záruka a reklamace

6.1. Poskytovaná záruka na zboží.

Není–li výslovným prohlášením prodávajícího poskytnuta záruční lhůta delší, činí záruční lhůta 24 měsíců ode dne dodání zboží kupujícímu. Pro uplatnění záruky je zákazník povinen předložit daňový doklad od prodávajícího (fakturu na zboží). Prodávající neodpovídá za vady zboží vzniklé neodbornou manipulací ze strany uživatele. Reklamace se řídí dle platného zákoníku, pokud není prodávající schopen závadu na výrobku odstranit, obdrží kupující nový výrobek, nebo mu bude navrácena celá uhrazená částka převodem na jeho bankovní účet do 10 pracovních dnů.

 

6.2. Přechod nebezpečí škody za škody na zboží

Nebezpečí škody na zboží přechází na kupujícího momentem převzetí zboží. V případě, že zákazník obdrží zjevně poškozený balík, je povinen balík nepřevzít a nechat ho vrátit prodávajícímu kurýrem, který ho doručoval.


V případě že zákazník zjistí poškození zboží až po otevření balíku, je nutné toto poškození hlásit neprodleně prodejci nejpozději do 3 dnů od obdržení balíku (formou zaslání fotografie na e-mailovou adresu: info@labona.cz), v případě pozdější reklamace na poškození při dopravě, nemusí být na takovou reklamaci brán zřetel.


Kupující si je vědom, že zboží je zhotovováno a upravováno podle jeho přání jakožto spotřebitele, proto se na tento typ zboží dle zákona nevztahuje možnost vrácení výrobku do 14 dnů bez udání důvodu.

6.3. Barevné provedení

Barvy uvedené v internetovém obchodě jsou pouze orientační. Odstín se může lišit vzhledem k nastavení monitoru, samotné zobrazovací technologii a kalibraci barev.Na případnou reklamaci z důvodu výběru nevhodné barvy dle vzorníku zobrazeného elektronickou cestou nemůžeme přistoupit .

7.
Vyměření a montáž

7.1. Platba a úprava objednávky s vyměřením a montáží

K vámi zadané objednávce je možné využít vyměření a montáž našimi techniky. V takovém případě se platí zálohová faktura ve výši 20% z celkové objednávky. Její doplatek se hradí před zadáním do výroby po řádné konzultaci našimi techniky. Pokud by se vyměření lišilo, bude vždy po souhlasu zákazníka upravena objednávka. Pokud vyměřené rozměry budou vyšší nebo nižší o 10 cm bude vždy upravena objednávka pro doplacení 80%. Po jejím uhrazení se zadává zboží do výroby a dle objednaného produktu jsou předběžné termíny pro montáž našimi techniky. Berte prosím na vědomí, že produkty objednané v letní sezóně, můžou mít delší termín výroby i samostatné montáže.

7.2. Záruka a servis produktů

Za vyměřené rozměry bereme zodpovědnost a u této služby máte standardní záruku i na servis produktu, který je stejný jako záruka samostatného produktu.

Jakákoli reklamace produktu spadá pod odstavec 6 těchto obchodních podmínek.

7.3. Podmínky vyměření a montáže

Podmínkou kupujícího je, že pokud do objednávky uvede vyměření a montáž u jednoho kusu produktu i tento produkt přijedou naši technici vyměřit a po sléze namontovat. Ostatní kusy, které nebudou uvedené v objednávce s vyměřením a montáží nebudou zákazníkovi uskutečněny.

Tato služba na našem e-shopu neslouží pro nezávislou konzultaci.

Ohlasy našich zákazníků z Heureka.cz

Rychlost Komunikace

pružnost, příjemný humor v komunikaci

Poměrně rychlé zpracování zakázky a doručení. Přehlednost vebových stránek.

Neuvěřitelné ceny
Až o 60% nižší, než běžně
Doprava zdarma
Po celé ČR
Prodloužená záruka
Záruka 2-10 let
Nákup na dobírku
Nakupujte bez rizika, plaťte dobírkou
Certifikáty
U nás na e-shopu můžete platit: