zavrit
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Horizontální žaluzie

Sestavte si u nás horizontální žaluzie na míru – nejprodávanější typ stínicí techniky na českém trhu. Vyjdou vás na pár korun, vypadají fantasticky a nemusíte se o ně vůbec starat. Mrkněte na všechny varianty a objednejte ty správné pro vás.

Nevíte, které Horizontální žaluzie vybrat, nebo chcete poradit?

Rádi Vám poradíme, zavolejte nebo napište nám

Darina Prokešová

Volejte na telefon

Pište na e-mail

Naše reference

36
176
35
121
53
204
65
107
100
46
21
39
51
39

+6 000

spokojených zákazníků

+13 000

odeslaných produktů

Výborné stránky e-shopu Velmi snadné objednání Rychlé dodání

Ověřený zákazník, 11. 6. 2019

Perfektní komunikace obchodu, zboží na jedničku! Rychlé dodání. Manuál přišel zvlášť a dříve poštou.

Ověřený zákazník, 7. 6. 2019

nízka cena, rychlé vyřízení zakázky, skvělá komunikace s obchodem

Ověřený zákazník, 31. 5. 2019

Jak si vybrat horizontální žaluzie?

Horizontální žaluzie ideálně vybírejte podle toho, jaké máte okno. Plastová, dřevěná a hliníková okna totiž mají svůj typický vzhled – a ne každá žaluzie na nich vypadá dobře. 

Klasická horizontální žaluzie je nejprodávanějším stíněním. Jak je to možné?

Moderní styly interiéru se neustále mění, nové trendy ovlivňují jejich vybavení. V našich bytech však stále zůstává základní stínící produkt, kterým je klasická hliníková žaluzie. Tato žaluzie se využívá k zastínění bytů, domů, chalup, kanceláří, výrobních hal, obchodů – a spoustě dalších míst.

Proč lidé objednávají stínící techniku? 1. díl: Horizontální žaluzie

Jaké jsou nejčastější důvody pro pořízení stínění? Překvapivě to není jen sluneční svit, ale hlavně ochrana soukromí – nechceme, aby nás nerušili kolemjdoucí za okny, či třeba sousedi. Jaké jsou další důvody? A jaký typ stínění si zákazníci nejčastěji pořizují?

Žaluzie a rolety pod kontrolou: nezapomínejte na bezpečnost

Víte, kdo je doma největším průzkumníkem? Kdo má přirozenou zvědavost? Komu neustálá touha po objevování a poznávání okolí může způsobit nehodu? Jsou to naše děti. Jaké nebezpečí hrozí u stínící techniky?

Horizontální žaluzie si u nás sestavíte na míru během několika minut

Rozdělení výrobků podle ceny

Horizontální žaluzie HIT I rozměr 300 x 300 mm barva lamely bílá, KLASIK 363 Kč s DPH
Horizontální žaluzie HIT I rozměr 300 x 300 mm barva lamely bílá, CELOSTÍN 400 Kč s DPH
Horizontální žaluzie HIT I rozměr 500 x 1000 mm barva lamely bílá, KLASIK 476 Kč s DPH
Horizontální žaluzie HIT I rozměr 500 x 1000 mm barva lamely bílá, CELOSTÍN 524 Kč s DPH

Horizontální žaluzie se prodávají nejvíce

Sestavte si u nás horizontální žaluzie na míru – nejprodávanější typ stínící techniky na českém trhu. Vyjdou vás na pár korun, vypadají fantasticky (zejména v plastových a dřevěných eurooknech) a nemusíte se o ně vůbec starat.

Horizontální žaluzie mají lamely vyrobené z hliníku, který je lehký a přitom velmi odolný, takže lamely nevlhnou a neplesniví. Můžete je s ledovým klidem použít také ve vlhkých nebo špatně větraných místnostech. A to nejlepší nakonec? Díky možnosti výběru z desítek různých barevných kombinací budete mít žaluzie přesně takové, jaké je sami chcete.

Hlavní výhody horizontálních žaluzií:

  • Elegantní a dekorativní prvek zastínění interiéru
  • Nadčasový design
  • Velký výběr barevného provedení
  • Manuální nebo elektrické ovládání
  • Regulace intenzity slunečních paprsků

Hledáte-li optimální poměr kvality a ceny, můžeme vám doporučit interiérové žaluzie HIT I nebo HIT II. Žaluzie Hit I má hranatější horní profil, Hit II elegantnější, lehce zaoblený. U žaluzie Hit II je vylepšený horní profil, díky kterému je zajištěn minimální průnik světla mezi ním a první lamelou. Horní profil má i vyšší tuhost. Pro vaše okna je možné zvolit barevné sladění lamel i horního profilu v mnoha barevných variacích, stejně jako v imitaci dřeva.

U všech interiérových žaluzií je na výběr ze dvou variant provedení lamel. Tím prvním je klasické provedení, kdy jsou v lamelách drobné otvory, kterými prochází páska a vodící silon. Díky nim může i při sklopení lamel procházet menší množství světla do místnosti. Druhou variantou je provedení celostínící, ve kterém jsou otvory pro vodící silon a pásku v zadní části lamel a proto nedochází u zatažené žaluzie k průniku světla.

Mezi variabilní okenní horizontální žaluzie patří System 25, do kterého patří žaluzie mezi skla, horizontální žaluzie na řetízek a na táhlo/šňůrku. Meziskelní žaluzie jsou vhodné i pro starší typy oken. V nabídce najdete také více variant montážního uchycení:

  • do zasklívací lišty,
  • do stropního ostění,
  • na rám okna,
  • na stěnu,
  • na strop.

Mezi revoluční novinku ve stínící elektronické technice je jistě Solární žaluzie Energy, která k pohonu využívá sluneční energii. A je tak zcela automatizovanou horizontální žaluzií, která má nulovou spotřebu elektrické energie a je bezdrátově ovládaná. Solární žaluzie Energy funguje na principu tzv. fotovoltaického jevu - tj. přeměňuje sluneční záření na elektrickou energii. Výsledek = minimální námaha s maximálním účinkem.