Máme DOPRAVU ZDARMA na vše bez omezení! Od teď, navždy.

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.

zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.
Při aktuální bláznivé situaci v ČR (COVID-19) fungujeme bez omezení. Všechny žaluzie, rolety a další stínění můžete objednávat z bezpečí domova a sami si je namontovat. Více informací se dozvíte v našem aktuálním článku.
7000+
Zastíněných oken
185+
Počet produktů nabízených u nás
10+
Let praxe

ISOTRA partner

Naším partnerem pro výrobu vnitřního i venkovního stínění je společnost Isotra a.s. se sídlem v Opavě. Isotra je největší výrobce stínící techniky v České republice.

Heureka.cz

Díky spokojenosti našich zákazníků jsme získali prestižní certifikát Ověřeno zákazníky. Ať už máte s naším e-shopem dobrou či špatnou zkušenost, rádi o tom víme a případné nedostatky se snažíme napravit k vaší spokojenosti.

ISOTRA quality

V roce 2017 oslavila 25 let na trhu a za tuto dobu vyvinula vlastní produkty v oblasti stínění. 

Renol

Renol CZ, s.r.o. je naším partnerem pro výrobu plastových palubek a plotů. Společnost Renol působí na trhu od roku 2002 a sídlo společnosti má na dvou provozovnách (Vysočina a Jižní Morava). Firma získala značku Český výrobek.

Zboží.cz

Naše produkty najdete také v porovnávači Zboží.cz. Tento portál usnadňuje vyhledávání a umožňuje snadno porovnávat ceny výrobků. Tak zjistíte, že nakoupit u nás je opravdu výhodné.

Google nákupy

Google nákupy nám pomáhají propagovat naše produkty, abychom byli snadno k nalezení ve vyhledávači a vy mohli v našem e-shopu pohodlně nakoupit.

MyWorld

Jsme partnery společnosti MyWorld, Cashback portálu. Zde můžete najít a využít speciální výhody a Cashback z nákupu.

Sms.služba.cz

Jsme partnery portálu sms.služba.cz. Z tohoto portálu vám zašleme sms s informací, že se pracuje na výrobě vámi objednaného produktu a předběžný termín doručení.

APEK

Jsme členy nezávislé organizace, která podporuje rozvoj elektronického obchodu v České republice. APEK zastupuje e-commerce trh při komunikaci s médii a státní správou.

 

Produktům pro váš interiér a exteriér jsme zasvětili celý život. A vy díky tomu máte službu, se kterou ušetříte

Kdo jsme

Jmenuji se Pavel Hrdlička, v oboru žaluzií a stínící techniky pracuji již od svých 19 let. A společně se současným týmem Labona jsme přišli na to, jak vám zákazníkům ušetřit peníze. Naše Darina Prokešová se stará o první pomoc před rozhodnutím nebo dokončením vašich objednávek. A aktivně zpracuje vaše cenové poptávky. Jejím hlavním úkolem je však hlídat a informovat o tom, kdy u vás bude objednané zboží. Její pravou kopií je kolegyně Sandra Heierhoff, která jí dokáže plně zastoupit a veškerý proces využívá pro naše zahraniční e-shopy. Pro to, abyste vždy na webových stránkách našli to, co hledáte, je zde Barbora Hrdličková, která kromě toho aktivně pracuje na marketingu, tedy abyste nás viděli na Facebooku nebo Instagramu. A tečkou našeho týmu je náš IT specialista Patrik Beneš, který zapracovává úkoly a programuje webové stránky za pomocí našeho marketingového společníka – firmy IMPnet s.r.o.. Od roku 2017 jsme začali rozšiřovat zkušenosti v oboru plastových palubek a plastových plotů pro váš dům a věříme, že i zde pomůžeme a poradíme, jak ušetřit peníze.

U nás to zvládne každý!

„U nás nemusíte platit za vyměření a montáž produktů, obojí totiž hravě zvládnete sami.“ S podrobnými návody (můžete využít videonávody, fotonávody, nebo psané dokumenty ve formátu PDF) si žaluzie, rolety, palubky či plastový plot správně vyměří a namontuje úplně každý. Za dobu našeho působení se zatím ještě nenašel nikdo, kdo by to nezvládl (když by se i přesto vyskytly komplikace, zavoláte nám, napíšete nám online chatem nebo využijete formulář a my vám poradíme).

Naše ceny jsou vážně výhodné!

Stínění a produkty pro váš dům z Labona je díky tomu mnohem levnější. Vím, že mnoho firem tvrdí, že jejich ceny jsou nejnižší, že výrobky jsou nejkvalitnější atd. My jsme připraveni vám to dokázat. Kontrolou cen žaluzií na našem trhu jsme spočítali, že naše výrobky jsou v průměru levnější o 50 - 60 %. Je to doopravdy tak. Cenu můžeme nastavit takto nízko, protože u nás neplatíte ani za služby obchodního zástupce a ani za služby montážního technika, vše si zvládnete s našimi návody vyměřit a namontovat sami. To jsou náklady, které se ušetří. Vy platíte jen za to, co doopravdy chcete a to jsou žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu, palubky nebo ploty, které pro vás nabízíme.

Za kvalitu dáme ruku do ohně.

Kvalita našich výrobků je rovněž podložená fakty místo slibů. Jsme hrdý Partner firmy Isotra a.s. Je to největší český výrobce stínící techniky. V roce 2017 společnost oslavila 25 let na trhu a za tuto dobu vyvinula vlastní produkty ve stínění. O jejím růstu se můžete dočíst v článku: Čtvrt století ve stínu. Je to společnost sídlící v Opavě. Nekupujeme žaluzie v Polsku ani v Číně. Označení „Isotra Quality“ je dnes již vyhledávaná značka na evropském trhu. A co se plastových palubek a plotů týká, zde jsme hrdým partnerem firmy Renol CZ, s.r.o., která na trhu působí od roku 2002 a sídlo společnosti mají ve dvou provozovnách a to: na Vysočině a Jižní Moravě. Firma získala značku Český výrobek.

 

Níže najdete další výhody a bonusy pro vás:

  • Doprava po celé České republice je ZDARMA při nákupu nad 3.500Kč! 
  • Nově od října 2017 jsme pro vás spustili platbu na dobírku a tak můžete nakupovat bez starostí. Více informací v obchodních podmínkách. Nadále můžete využívat celosvětovou bránu PayPal.com nebo použít moderní a bezpečný způsob plateb na internetu přes platební bránu ThePay.cz.
  • Ohlasy zákazníků, kteří u nás již nakoupili, můžete sledovat na Heureka.cz. Ať vidíte, že si nevymýšlíme.
  • Spolupracujeme s firmou Creedo a nově s firmou Lyoness. Nákupem u nás získáte přenosnou kartu, se kterou můžete nakupovat přes tento nákupní portál a využít slevy u dalších obchodníků, které jsme pro vás vyjednali.
  • Fandit nám můžete na našem facebookovém profilu, nebo sledujte novinky na našem youtube.com kanálu.
  • O tom, že si opravdu nevymýšlíme, se můžete dočíst více v ,,Napsali o nás,,.
 
 

Pokud hledáte způsob, jak si pohodlně a chytře vybrat stínění, jste ve správném obchodě!

Napsali o nás: