Menu
Doprava je u nás vždy zdarma!

O nás

Žaluziím a roletám jsme zasvětili celý život. A vy díky tomu máte službu, se kterou ušetříte

Kdo jsme

Jmenuji se Pavel Hrdlička, v oboru žaluzií a stínící techniky pracuji již od svých 19 let. A společně se současným týmem Labona jsme přišli na to, jak vám zákazníkům ušetřit peníze.

U nás to zvládne každý!

„Proč byste měli platit za vyměření a montáž žaluzií, když obojí hravě zvládnete sami“. S podrobnými návody (můžete využít video-návody, foto-návody, nebo psané dokumenty ve formátu PDF) si žaluzie správně vyměří a namontuje úplně každý. I bez pomoci drahého technika. Za dobu našeho působení se zatím ještě nenašel nikdo, kdo by to nezvládl (když by se i přesto vyskytly komplikace, zavoláte nám a my rádi poradíme). 

Naše ceny jsou vážně výhodné!

Stínění z labona je díky tomu mnohem levnější. Vím, že mnoho firem tvrdí, že jejich ceny jsou nejnižší, že výrobky jsou nejkvalitnější atd.. My jsme připraveni Vám to dokázat. Kontrolou cen žaluzií na našem trhu jsme spočítali, že naše výrobky jsou v průměru levnější o 50-60%. Je to doopravdy tak. Cenu můžeme nastavit takto nízko, protože u nás neplatíte obchodního zástupce, montážního technika, firemní automobil, nářadí k montáži atd… To jsou všechno náklady, které se ušetří. Vy platíte jen za to, co doopravdy chcete a to jsou žaluzie, rolety, markýza a veškeré další typy stínění, které pro Vás nabízíme.

Za kvalitu dáme ruku do ohně.

Kvalita našich výrobků je rovněž podložená fakty místo slibů. Jsme hrdý Partner firmy Isotra a.s. Je to největší český výrobce stínící techniky. Je to společnost sídlící v Opavě. Nekupujeme žaluzie v Polsku ani v Číně. Označení „Isotra Quality“ je dnes již vyhledávaná značka na evropském trhu.

 

Níže najdete další výhody a bonusy pro Vás:

  • Doprava po celé České republice je zcela ZDARMA! Platí to na výrobky v jakékoliv hodnotě
  • Ohlasy zákazníků, kteří u nás již nakoupili, můžete sledovat na Heuréce. Ať vidíte, že si nevymýšlíme
  • Spolupracujeme s firmou Creed a nově s firmou Lyoness. Nákupem u nás získáte přenosnou kartu, se kterou můžete nakupovat přes tento nákupní portál a využít slevy u dalších obchodníků, které jsme pro Vás vyjednali
  • Používáme pro Vaše bezpečí nejmodernější a nejbezpečnější způsob plateb na internetu přes platební bránu ThePay.cz nebo světově využívanou bránu PayPal.com
  • Fandit nám můžete na našem facebookovém profilu, nebo sledujte novinky na našem youtube.com kanálu
 
 

Pokud hledáte způsob jak si pohodlně a chytře vybrat stínění, jste ve správném obchodě!

Ohlasy našich zákazníků z Heureka.cz

Velmi brzy znám přesný datum doručení zásilky Komunikace Přehledný web a návody "jak na to"

Jeden z nejlepších e- shopů, co znám. Perfektně zmáknutý marketing a komunikace se zákazníkem.

Informační emaily, člověk má neustále přehled kdy zboží dostane Cena

Jedinečná žaluzie
Přesně takové, jaké je chcete
Neuvěřitelné ceny
Až o 60% nižší, než běžně
Doprava zdarma
Po celé ČR i Slovensku
Velkolepý pocit
To až si žaluzie sami namontujete
Certifikáty
U nás na e-shopu můžete platit: