Máme DOPRAVU ZDARMA na vše bez omezení! Od teď, navždy.

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.

zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.
I nadále fungujeme bez omezení. Všechny žaluzie, rolety a další stínění můžete objednávat z bezpečí domova a sami si je namontovat. Více informací se dozvíte v našem blogovém článku.
Stavte se za námi na stavební veletrh online - rádi pomůžeme a zodpovíme všechny vaše dotazy. Další informace a vstupenky v článku.

Více než 29 let zkušeností ve výrobě žaluzií

 

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro nákup žaluzií a rolet na míru, pojďte do toho s námi. Jsme evropská firma, se silným a stabilním partnerem v zádech - společností ISOTRA a.s.

Společně fungujeme již od roku 2015. Za tu dobu se neustále snažíme vylepšovat nákupní proces v našem e-shopu Labona.cz a vám - našim zákazníkům - poskytovat nejen co nejlepší produkty z oblasti stínění a automatizace domácnosti, ale i zákaznickou podporu na té nejlepší úrovni.

ISOTRA a.s.

Hlavní sídlo společnosti ISOTRA je v Opavě. Na trhu je už od roku 1992 a za tu dobu rozšířila své služby a produkty do více než 45 zemí světa. V současnosti zaměstnává více než 530 zaměstnanců.

Výroba stínění probíhá již od roku 1995. Díky neustálé snaze o rozvoj a nová technická řešení má dnes společnost k dispozici vlastní vývojové pracoviště, projekční kancelář, moderní nástrojárnu, lisovnu termoplastů a rozsáhlé výrobní provozy.

Za posledních 13 let se vyrobilo přes 6 milionů kusů výrobků, z toho 658 tisíc kusů venkovních žaluzií. Obrat za rok 2019 činil 1 miliardu a 45 milionů českých korun.

Společnost je držitelem dvou světových patentů pro technická řešení v oblasti stínicí techniky a vlastníkem 16 užitných vzorů. Výběr těch nejlepších materiálů a naše výrobní postupy dohromady zaručují nejvyšší kvalitu stínicí techniky.

Nadupané příslušenství od společnosti Somfy

Spolupracujeme už delší dobu také se společností Somfy, která nám dodává motorické pohony, čidla, řídící systémy a jiné příslušenství k venkovnímu i vnitřnímu stínění.

Jednoduchost a plná informovanost

S námi je vše maximálně jednoduché - intuitivní konfigurace a objednání všech produktů na našem e-shopu Labona.cz. Pro každý produkt máme připravené přehledné návody pro vyměření. Po objednání zadáváme do výroby a expedujeme k Vám. Za pomocí návodů a videomanuálů si stínění zvládnete namontovat svépomocí - v čase, který vyhovuje Vám, bez nutnosti návštěv techniků, či montážníků.

O průběhu objednávky až po její doručení Vás budeme informovat. Víte tak přesně, jak si výroba stojí a kdy se můžete těšit na balíček s Vaším stíněním od spedičního kurýra.

 
6 mil. +
Vyrobených produktů
658 tis. +
Vyrobených venkovních žaluzií
29 let +
Praxe v oboru