Máme DOPRAVU ZDARMA na vše bez omezení! Od teď, navždy.

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.

zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

DOPRAVA ZDARMA na vše bez omezení!

Více než 29 let zkušeností ve výrobě žaluzií

 

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro nákup žaluzií a rolet na míru, pojďte do toho s námi. Jsme evropská firma, se silným a stabilním partnerem v zádech - společností ISOTRA a.s.

Společně fungujeme již od roku 2015. Za tu dobu se neustále snažíme vylepšovat nákupní proces v našem e-shopu Labona.cz a vám - našim zákazníkům - poskytovat nejen co nejlepší produkty z oblasti stínění a automatizace domácnosti, ale i zákaznickou podporu na té nejlepší úrovni.

ISOTRA a.s.

Hlavní sídlo společnosti ISOTRA je v Opavě. Na trhu je už od roku 1992 a za tu dobu rozšířila své služby a produkty do více než 45 zemí světa. V současnosti zaměstnává více než 530 zaměstnanců.

Výroba stínění probíhá již od roku 1995. Díky neustálé snaze o rozvoj a nová technická řešení má dnes společnost k dispozici vlastní vývojové pracoviště, projekční kancelář, moderní nástrojárnu, lisovnu termoplastů a rozsáhlé výrobní provozy.

Za posledních 13 let se vyrobilo přes 6 milionů kusů výrobků, z toho 658 tisíc kusů venkovních žaluzií. Obrat za rok 2019 činil 1 miliardu a 45 milionů českých korun.

Společnost je držitelem dvou světových patentů pro technická řešení v oblasti stínicí techniky a vlastníkem 16 užitných vzorů. Výběr těch nejlepších materiálů a naše výrobní postupy dohromady zaručují nejvyšší kvalitu stínicí techniky.

Nadupané příslušenství od společnosti Somfy

Spolupracujeme už delší dobu také se společností Somfy, která nám dodává motorické pohony, čidla, řídící systémy a jiné příslušenství k venkovnímu i vnitřnímu stínění.

Jednoduchost a plná informovanost

S námi je vše maximálně jednoduché - intuitivní konfigurace a objednání všech produktů na našem e-shopu Labona.cz. Pro každý produkt máme připravené přehledné návody pro vyměření. Po objednání zadáváme do výroby a expedujeme k Vám. Za pomocí návodů a videomanuálů si stínění zvládnete namontovat svépomocí - v čase, který vyhovuje Vám, bez nutnosti návštěv techniků, či montážníků.

O průběhu objednávky až po její doručení Vás budeme informovat. Víte tak přesně, jak si výroba stojí a kdy se můžete těšit na balíček s Vaším stíněním od spedičního kurýra.

 
6 mil. +
Vyrobených produktů
658 tis. +
Vyrobených venkovních žaluzií
29 let +
Praxe v oboru