zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Více než 31 let zkušeností ve výrobě žaluzií

 

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro nákup žaluzií a rolet na míru, pojďte do toho s námi. Jsme evropská firma, se silným a stabilním partnerem v zádech - společností ISOTRA a.s.

Společně fungujeme již od roku 2015. Za tu dobu se neustále snažíme vylepšovat nákupní proces v našem e-shopu Labona.cz a vám - našim zákazníkům - poskytovat nejen co nejlepší produkty z oblasti stínění a automatizace domácnosti, ale i zákaznickou podporu na té nejlepší úrovni.

ISOTRA a.s.

Hlavní sídlo společnosti ISOTRA je v Opavě. Na trhu je už od roku 1992 a za tu dobu rozšířila své služby a produkty do více než 45 zemí světa. V současnosti zaměstnává více než 600 zaměstnanců. V roce 2022 se společnost umístila na žebříčku největších rodinných firem Česka.

Výroba stínění probíhá již od roku 1995. Díky neustálé snaze o rozvoj a nová technická řešení má dnes společnost k dispozici vlastní vývojové pracoviště, projekční kancelář, moderní nástrojárnu, lisovnu termoplastů a rozsáhlé výrobní provozy.

Za posledních 13 let se vyrobilo přes 6 milionů kusů výrobků, z toho 658 tisíc kusů venkovních žaluzií. Obrat za rok 2019 činil 1 miliardu a 45 milionů českých korun.

Společnost je držitelem dvou světových patentů pro technická řešení v oblasti stínicí techniky a vlastníkem 16 užitných vzorů. Výběr těch nejlepších materiálů a naše výrobní postupy dohromady zaručují nejvyšší kvalitu stínicí techniky.

Fotovoltaické elektrárny na klíč i pro svépomocníky

V roce 2022 jsme se společně rozhodli na základě zhoršující se situace s energiemi pro spolupráci s dodavatelem fotovoltaik na klíč pro rodinné domy. Společnost ENBRA má mnohaleté zkušenosti v oboru a my do kooperace přispějeme možností si FVE nakonfigurovat online i pro realizaci svépomocí a zajistíme tak kutilům rychlé dodání panelů a ostatních komponentů, které jsou skladem v ČR.

Nadupané příslušenství od společnosti Somfy

Spolupracujeme už delší dobu také se společností Somfy, která nám dodává motorické pohony, čidla, řídící systémy a jiné příslušenství k venkovnímu i vnitřnímu stínění.

Jednoduchost a plná informovanost

S námi je vše maximálně jednoduché - intuitivní konfigurace a objednání všech produktů na našem e-shopu Labona.cz. Pro každý produkt máme připravené přehledné návody pro vyměření. Po objednání zadáváme do výroby a expedujeme k Vám. Za pomocí návodů a videomanuálů si stínění zvládnete namontovat svépomocí - v čase, který vyhovuje Vám, bez nutnosti návštěv techniků, či montážníků.

O průběhu objednávky až po její doručení Vás budeme informovat. Víte tak přesně, jak si výroba stojí a kdy se můžete těšit na balíček s Vaším stíněním od spedičního kurýra.

 
6 mil. +
Vyrobených produktů
658 tis. +
Vyrobených venkovních žaluzií
31 let +
Praxe v oboru