Máme DOPRAVU ZDARMA na vše bez omezení! Od teď, navždy.

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.

zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

DOPRAVA ZDARMA na vše bez omezení!

Jak vám zboží
doručíme?

Zboží objednané v našem internetovém obchodě vám dle objemu a velikosti zásilky doručí DPD, TopTrans a nebo Česká pošta. Nebo vám vaši zásilku rádi připravíme na našich výdejních místech: Palackého nám., Rosice nebo v Opavě přímo u výrobce. Doprava je po celé České republice ZDARMA!

Jediná výjimka je u produktů z kategorie "Sítě proti hmyzu". V tomto případě není možné zvolit platbu dobírkou.

Veškeré montážní návody pak naleznete u jednotlivých produktů v sekci: Návody. A kdybyste si přece jen nevěděli s něčím rady, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese info@labona.cz nebo na telefonním čísle +420 608 354 888. Rádi vám poradíme.

                     
Jak můžete
zaplatit?
  • Převodem z účtu
  • Dobírkou
  • Platební kartou
  • Online bankovním převodem
  • Super Cash*

 

                                

Platba převodem z účtu je základní platba objednávek, kterou lze uskutečnit prostřednictvím internetového bankovnictví nebo přímo v bance. Po přihlášení do internetového bankovnictví zadáte platební příkaz. Platba se připíše na náš účet do dalšího dne. V případě stejné banky se platba připíše za pár minut.

 

Pro online platby využíváme Platební bránu The Pay, PayPal

  

ThePay je platební brána, která umožňuje bezpečně provádět platby přímo na stránkách elektronických obchodů – platby přes internet. Platební brána ThePay je absolutně bezpečná. Na bránu dohlíží ČNB, má zabezpečený SSL certifikát, 3D Secure a další zabezpečení.

PayPal je internetový platební systém. Umožňuje přesuny peněz mezi účty PayPalu, které jsou identifikovány e-mailovými adresami. Účet může být propojen s jednou nebo více platebními kartami. Platební karta musí mít povolené internetové platby, ale nemusí být embosovaná. Transakce jsou pro kupující bezplatné. Tímto způsobem je možné posílat nebo obdržet peníze z 203 zemí ve 26 měnách, aniž byste si museli zřizovat bankovní účty v různých měnách, které jsou vedeny za poplatky své bance. PayPal zároveň pracuje jako další bezpečnostní zóna na ochranu účtu.

Co je to SuperCASH? SuperCASH je jednoduchý platební kanál, který slouží ke zprostředkování hotovostních plateb mezi obchodníkem a zákazníkem internetového obchodu. Jednoduše si objednáte zboží v e-shopu, zvolíte jako platbu SuperCASH, vytisknete si informace o platbě a na hotovostní pokladně České pošty nebo na terminálu Sazky zaplatíte. Nezadáváte žádná čísla kreditních nebo debetních karet.