zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.
Jak vám zboží
doručíme?

Zboží objednané v našem internetovém obchodě vám dle objemu a velikosti zásilky doručí DPD, TopTrans a nebo Česká pošta. Nebo vám vaši zásilku rádi připravíme na našich výdejních místech: Palackého nám., Rosice nebo v Opavě přímo u výrobce. U objednávek nad 3.000 Kč je doprava ZDARMA. Dopravné u menších objednávek je 129 Kč v rámci celé České republiky. Jedinou výjimkou jsou garážová vrata v nadstandardním provedení, cenu dopravy u těchto vrat vám individuálně naceníme.

U určitých produktů je možné platit "Dobírkou" za poplatek 39 Kč. U objednávek nad 10.000 Kč je z důvodu zakázkové výroby na míru i při platbě na dobírku požadovaná platba 50 % z ceny předem. 

Upozornění: Prosíme o kontrolu zboží nejlépe hned po převzetí. Pokud bude přijaté zboží poškozeno, obraťte se na nás co nejdříve, ať můžeme včas řešit situaci s dopravcem. Viditelně poškozenou zásilku nepřebírejte, prosím.

Veškeré montážní návody pak naleznete u jednotlivých produktů v sekci: Návody. A kdybyste si přece jen nevěděli s něčím rady, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese info@labona.cz nebo na telefonním čísle +420 608 354 888. Rádi vám poradíme.

                     
Jak můžete
zaplatit?
  • Převodem z účtu
  • Dobírkou
  • Platební kartou
  • Online bankovním převodem
  • úvěrem od Swiss Life Select a.s. (viz info níže)

 

                                

Platba převodem z účtu je základní platba objednávek, kterou lze uskutečnit prostřednictvím internetového bankovnictví nebo přímo v bance. Po přihlášení do internetového bankovnictví zadáte platební příkaz. Platba se připíše na náš účet do dalšího dne. V případě stejné banky se platba připíše za pár minut.

 

Pro online platby využíváme Platební bránu GoPay, PayPal

  

GoPay je platební brána, která umožňuje bezpečně provádět platby přímo na stránkách elektronických obchodů – platby přes internet a to už více než 10 let. Platební brána GoPay je díky 3D Secure absolutně bezpečná a využívá ji přes 18 000 obchodníků. Na bránu dohlíží ČNB, má zabezpečený SSL certifikát a další zabezpečení.

PayPal je internetový platební systém. Umožňuje přesuny peněz mezi účty PayPalu, které jsou identifikovány e-mailovými adresami. Účet může být propojen s jednou nebo více platebními kartami. Platební karta musí mít povolené internetové platby, ale nemusí být embosovaná. Transakce jsou pro kupující bezplatné. Tímto způsobem je možné posílat nebo obdržet peníze z 203 zemí ve 26 měnách, aniž byste si museli zřizovat bankovní účty v různých měnách, které jsou vedeny za poplatky své bance. PayPal zároveň pracuje jako další bezpečnostní zóna na ochranu účtu.

Co je to SuperCASH? SuperCASH je jednoduchý platební kanál, který slouží ke zprostředkování hotovostních plateb mezi obchodníkem a zákazníkem internetového obchodu. Jednoduše si objednáte zboží v e-shopu, zvolíte jako platbu SuperCASH, vytisknete si informace o platbě a na hotovostní pokladně České pošty nebo na terminálu Sazky zaplatíte. Nezadáváte žádná čísla kreditních nebo debetních karet.

Financování úvěrem od Swiss Life Select a.s.

Nově přidanou možností je financování stínící techniky úvěrem. Tato varianta je možná pro zakázky od 50 tis. Kč do 1,5 mil. Kč. Délka úvěru se pohybuje v rozmezí 8 - 20 let a je k dispozici pro fyzické osoby a SVJ. Úvěr je bez zajištění.

Pokud máte zájem o financování vaší objednávky tímto způsobem, kontaktujte nás - rádi zodpovíme veškeré dotazy.

Prvním krokem je nacenění vámi požadovaného stínění a podepsání Souhlasu se zpracováním osobních údajů. Dále dokumenty postoupíme Swiss Life Select a.s., která řeší veškeré další administrativní kroky (sepsání žádosti o úvěr, doložení příjmů, dokladů totožnosti a další).