Menu
Doprava je u nás vždy zdarma!

Doprava a platba

Jak Vám zboží
doručíme?

Zboží objednané v našem internetovém obchodě Vám dle objemu a velikosti zásilky doručí: DPD, TopTrans a nebo Česká pošta. Nebo vaši zásilku Vám rádi připravíme na našich výdejních míst: Šimáčková, Brno; Palackého nám., Rosice nebo v Opravě přímo u výrobce. Doprava je po celé České republice zcela ZDARMA!

Veškeré montážní návody pak naleznete u jednotlivých produktů v sekci: Návody. A kdybyste si přece jen nevěděli s něčím rady, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese info@labona.cz, nebo na telefonním čísle +420 608 354 888. Rádi vám poradíme.

Nabízíme vám však i možnost odborné montáže produktů našimi smluvními techniky. Doprava pracovníka k vám je po té zpoplatněna částkou 10 Kč/km. Částka se po té počítá od výjezdu z naší pobočky v Brně anebo v Praze. Ceník montážních prací naleznete zde

Jak můžete
zaplatit?
  • Převodem z účtu
  • Platební kartou
  • Online bankovní převod
  • Super Cash*

Pro online platby využíváme Platební bránu The Pay, PayPal

ThePay je platební brána, která umožňuje bezpečně provádět platby přímo na stránkách elektronických obchodů – platby přes internet. Platební brána ThePay je absolutně bezpečná. Na bránu dohlíží ČNB, má zabezpečený SSL certifikát, 3D Secure a další zabezpečení.

PayPal je internetový platební systém. Umožňuje přesuny peněz mezi účty PayPalu, které jsou identifikovány e-mailovými adresami. Účet může být propojen s jednou nebo více platebními kartami. Platební karta musí mít povolené  internetové platby, ale nemusí být embosovaná. Transakce jsou pro kupující bezplatné. Tímto způsobem je možné posílat  nebo obdržet peníze  z 203 zemí ve 26 měnách, aniž by jste si museli zřizovat bankovní účty v různých měnách, které jsou vedeny za poplatky své bance. PayPal zároveň pracuje jako další bezpečnostní zóna na ochranu účtu.

Co je to SuperCASH? SuperCASH je jednoduchý platební kanál, který slouží ke zprostředkování hotovostních plateb mezi obchodníkem a zákazníkem internetového obchodu. Jednoduše si objednáte zboží v e-shopu, zvolíte jako platbu superCASH, vytisknete si informace o platbě a na hotovostní pokladně Česká pošty nebo na terminálu Sazky zaplatíte. Nezadáváte žádná čísla kreditních nebo debetních karet.

K 1.3.2017 patříme do II. fáze EET

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Ohlasy našich zákazníků z Heureka.cz

Velmi brzy znám přesný datum doručení zásilky Komunikace Přehledný web a návody "jak na to"

Jeden z nejlepších e- shopů, co znám. Perfektně zmáknutý marketing a komunikace se zákazníkem.

Informační emaily, člověk má neustále přehled kdy zboží dostane Cena

Jedinečná žaluzie
Přesně takové, jaké je chcete
Neuvěřitelné ceny
Až o 60% nižší, než běžně
Doprava zdarma
Po celé ČR i Slovensku
Velkolepý pocit
To až si žaluzie sami namontujete
Certifikáty
U nás na e-shopu můžete platit: