zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Blog

Po roce je tu opět Veleton - Stavební online veletrh

Uběhlo to jako voda a je tu další online stavební veletrh Veleton 2023. Co vás na něm čeká a proč ho navštívit? A jakým způsobem?

 Petra Šenková
 22.01.2023
 doba čtení:
PŘEČÍST ČLÁNEK

Dotace na fotovoltaiku

Jak je to s dotacemi na fotovoltaické systémy v České republice? Jakou část nákladů vám pokryjí a kdy na ně máte nárok? Přečtěte si více v následujícím článku.

 Petra Šenková
 10.01.2023
 doba čtení:
PŘEČÍST ČLÁNEK

13 nejčastějších mýtů o fotovoltaice

Fotovoltaiky jsou dnes snad úplně všude. Ze všech stran se hrnou nabídky, reklamy, čím dál tím víc jich přibývá na okolních střechách. S tímto přichází i řada strašáků a fám. Jak to je doopravdy?

 Petra Šenková
 07.12.2022
 doba čtení:
PŘEČÍST ČLÁNEK

Akce 4 + 1 zdarma na všechno

Slevy v letošním roce u nás ještě gradují, proto jako poslední akci spouštíme 4 + 1 zdarma na všechny produkty. Objednejte 5 kusů stínění a nejlevnější kousek máte zdarma.

 Petra Šenková
 21.11.2022
 doba čtení:
PŘEČÍST ČLÁNEK

Akce 7 + 1 zdarma na všechno

Na listopad jsme si připravili akci 7 + 1 zdarma. Koupíte 8 venkovních žaluzií a jednu z nich dostanete gratis, stejně to platí třeba pro horizontální žaluzie nebo látkové rolety. Využijte akce a pořiďte si stínění do celého domu levněji.

 Petra Šenková
 01.11.2022
 doba čtení:
PŘEČÍST ČLÁNEK

Snižte cenu za energie ve vaší domácnosti

Cena elektřiny raketově stoupla, situace je nejistá a mnoho společností stojí na pokraji svých možností. Na účtech domácností se najednou objevují nemalé částky nad plán rodinného rozpočtu. Zní to trochu jako hororový scénář, že? Tak se pojďme podívat, jak na zdražen...

 Petra Šenková
 20.10.2022
 doba čtení:
PŘEČÍST ČLÁNEK

Objednejte si pergolu ARTOSI a získejte k ní 1 + 1 screenovou roletu zdarma

Tak tohle je naprostá bomba. Spustili jsme akci k bioklimatickým pergolám. Představte si to pohodlí pod pergolou s naklápěcími lamelami, jak sedíte v křesle, čtete si knihu a užíváte si blažené chvíle… A představte si, že když slunce sestoupí níže, stiskem jediného tlačítka st...

 Petra Šenková
 10.10.2022
 doba čtení:
PŘEČÍST ČLÁNEK

Montáž solárních panelů. Svépomocí nebo odborníkem?

Stále diskutovanější téma a po právu. Fotovoltaika vám zajistí soběstačnost a velkou úsporu v horizontu mnoha let. Jak taková fotovoltaika funguje a jaké jsou možnosti pořízení?

 Petra Šenková
 22.09.2022
 doba čtení:
PŘEČÍST ČLÁNEK

Blíží se mezinárodní stavební veletrh v Praze FOR ARCH 2022

Poslední velká letošní akce, na které se s námi můžete potkat, se blíží každým dnem. Už od 20. září se otevřou brány výstaviště PVA EXPO Praha a vy tak budete moci navštívit stavební veletrh FOR ARCH 2022.

 Petra Šenková
 05.09.2022
 doba čtení:
PŘEČÍST ČLÁNEK

Jak vybrat žaluzie?

Když padne slovo žaluzie, každý si většinou vybaví stínění na okně. Když ale přijde na věc a je potřeba se rozhodnout, jaké žaluzie pořídit domů, není výběr už tak jasný. Proto jsme pro vás připravili článek, ve kterém popíšeme 3 základní druhy žaluzií.

 Petra Šenková
 23.08.2022
 doba čtení:
PŘEČÍST ČLÁNEK

Nejčtenější články

Venkovní žaluzie: Kdo šetří má za tři

Vlastníte firmu a poskytujete práci několika lidem a nebo jste majitelem budovy, kterou pronajímáte společnosti pro firemní účely? 

Jsou předokenní rolety bezpečnostním prvkem?

Předokenní rolety jsou klasickým doplňkem oken s velmi praktickými vlastnostmi.

Jak si správně vybrat plissé

Pokud jste hledali vhodné a variabilní řešení pro Vaše okna mezi látkovým stíněním, určitě jste narazili na plissé. Je vhodné téměř pro všechny typy oken a naleznete mezi ním i provedení pro střešní...

Jsme tým Labona a píšeme pro vás články a zajímavosti o žaluziích a roletách

Pavel Hrdlička

Majitel

Petra Šenková

Marketing

Načíst další