Máme DOPRAVU ZDARMA na vše bez omezení! Od teď, navždy.

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.

zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

DOPRAVA ZDARMA na vše bez omezení!

První žaluzii jsem prodal před 15 lety

aneb jaký příběh stojí za vznikem e-shopu Labona.cz

Je tomu už pěkných pár let, co jsme se s kamarádem pustili po hlavě do prodeje a montování žaluzií a rolet na míru. Obtelefonovávali jsme různé společnosti, vyvěšovali letáčky, nabízeli stínění všem a všude. Našla se hrstka známých, kteří nás odrazovali, ale tohle bylo něco, co nás naopak nakopávalo - chtěli jsme dokázat, že přece máme na to rozjet prosperující společnost, která bude prodávat stínící techniku.

Odebírali jsme hned od počátku stínění od renomované společnosti ISOTRA a.s. Výběr spolehlivého partnera s kvalitními výrobky pro nás byl už tehdy klíčový.

Jezdili jsme po celé republice, montovali nejprve sami spolu a když toho začalo být více, přibrali jsme ke každému z nás další šikovné ruce navíc a už jezdili každý jinam. Nikdy jsem se nepokládal za velkého všeuměla a zručného kutila, ale montáže nám klapaly a naše práce byla dobře odvedená, zákazníci spokojení. Nakonec i přes to se s kamarádem naše společné pracovní cesty rozdělily a každý jsme se vydal jiným směrem k jinému okruhu zákazníků.

Mně stále vrtalo hlavou jedno… Proč by nešlo zákazníkům předat všechny potřebné informace, být jim nápomocen a umožnit jim, aby si stínění již od počátku zvládli vyměřit, objednat a v závěru i namontovat sami - vždyť to s přehledem a bez chyb zvládám i já sám. Výrobu a dodání zajistím. Když jsme to zvládli před tolika lety krátce po škole se znalostmi v oblasti stínění a obchodu blížícími se téměř nule, proč by to nešlo teď s nabytými vědomostmi o všech typech stínění i s praxí při montáži.

Mohu přeci pomoci lidem nakoupit stínění na míru a přitom ušetřit peníze, které nebudou muset platit za výjezd technika k vyměření a následně další pak za montáž. Navíc se vše odehraje časově podle nich - v čase, který se hodí jim bez nutnosti podřizování se montážní firmě.

Proto jsem založil v roce 2015 e-shop Labona.cz. Do týmu přibylo pár dalších skvělých lidí, o které se mohu já i naši zákazníci plně opřít. Denně na e-shopu společně pracujeme a snažíme se pro vás vylepšovat nejen nákupní prostředí, ale i služby s tím spojené. Zakládáme si na vstřícné a spolehlivé komunikaci, kvalitních produktech a plné podpoře.

– Pavel Hrdlička, majitel Labona s.r.o.

“Přes různé e-shopy jsem si doposud objednával spoustu různého zboží, vesměs s kladným výsledkem. Ovšem váš obchod a váš přístup, překonal všechna má očekávání a v mém pohledu jste na špičce pomyslné pyramidy e-shopů. I přes objednání banálního řetízku za pár korun, jste při vyřízení objednávky a informování klienta udělali maximum, s čímž jsem se doposud nesetkal a to se cení.”
Hodnocení pana Ladislava Š. na portálu Heureka.cz

S námi nezůstanete v nevědomosti

Pro každé stínění jsme připravili přehledné návody a videa, abyste byli připraveni na každý krok, ať už se jedná o připravení tužky a metru na měření rozměrů nebo aku vrtačky a hmoždinek.

Jsme certifikovaným obchodem

V roce 2018 jsme se stali členy sdružení APEK a kromě certifikátu držíme i Kodex terminologie lhůt dodání.

Zaručíme se za kvalitu stínění

Stejně jako na počátku tak i dnes dbáme na výběr spolehlivých partnerů. I nadále se držíme prvotřídních výrobků výše jmenované společnosti ISOTRA a.s. a dále odebíráme motorické pohony, čidla, řídící systémy a jiné od společnosti Somfy.

19 000+
perfektně zastíněných oken
9 625+
s úsměvem obsloužených zákazníků
14+
let praxe