zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

První žaluzii jsem prodal před 17 lety

aneb jaký příběh stojí za vznikem e-shopu Labona.cz

Je tomu už pěkných pár let, co jsme se s kamarádem pustili po hlavě do prodeje a montování žaluzií a rolet na míru. Obtelefonovávali jsme různé společnosti, vyvěšovali letáčky, nabízeli stínění všem a všude. Našla se hrstka známých, kteří nás odrazovali, ale tohle bylo něco, co nás naopak nakopávalo - chtěli jsme dokázat, že přece máme na to rozjet prosperující společnost, která bude prodávat stínící techniku.

Odebírali jsme hned od počátku stínění od renomované společnosti ISOTRA a.s. Výběr spolehlivého partnera s kvalitními výrobky pro nás byl už tehdy klíčový.

Jezdili jsme po celé republice, montovali nejprve sami spolu a když toho začalo být více, přibrali jsme ke každému z nás další šikovné ruce navíc a už jezdili každý jinam. Nikdy jsem se nepokládal za velkého všeuměla a zručného kutila, ale montáže nám klapaly a naše práce byla dobře odvedená, zákazníci spokojení. Nakonec i přes to se s kamarádem naše společné pracovní cesty rozdělily a každý jsme se vydal jiným směrem k jinému okruhu zákazníků.

Mně stále vrtalo hlavou jedno… Proč by nešlo zákazníkům předat všechny potřebné informace, být jim nápomocen a umožnit jim, aby si stínění již od počátku zvládli vyměřit, objednat a v závěru i namontovat sami - vždyť to s přehledem a bez chyb zvládám i já sám. Výrobu a dodání zajistím. Když jsme to zvládli před tolika lety krátce po škole se znalostmi v oblasti stínění a obchodu blížícími se téměř nule, proč by to nešlo teď s nabytými vědomostmi o všech typech stínění i s praxí při montáži.

Mohu přeci pomoci lidem nakoupit stínění na míru a přitom ušetřit peníze, které nebudou muset platit za výjezd technika k vyměření a následně další pak za montáž. Navíc se vše odehraje časově podle nich - v čase, který se hodí jim bez nutnosti podřizování se montážní firmě.

Proto jsem založil v roce 2015 e-shop Labona.cz. Do týmu přibylo pár dalších skvělých lidí, o které se mohu já i naši zákazníci plně opřít. Denně na e-shopu společně pracujeme a snažíme se pro vás vylepšovat nejen nákupní prostředí, ale i služby s tím spojené. Zakládáme si na vstřícné a spolehlivé komunikaci, kvalitních produktech a plné podpoře.

– Pavel Hrdlička, majitel Labona s.r.o.

“Přes různé e-shopy jsem si doposud objednával spoustu různého zboží, vesměs s kladným výsledkem. Ovšem váš obchod a váš přístup, překonal všechna má očekávání a v mém pohledu jste na špičce pomyslné pyramidy e-shopů. I přes objednání banálního řetízku za pár korun, jste při vyřízení objednávky a informování klienta udělali maximum, s čímž jsem se doposud nesetkal a to se cení.”
Hodnocení pana Ladislava Š. na portálu Heureka.cz

S námi nezůstanete v nevědomosti

Pro každé stínění jsme připravili přehledné návody a videa, abyste byli připraveni na každý krok, ať už se jedná o připravení tužky a metru na měření rozměrů nebo aku vrtačky a hmoždinek.

Jsme certifikovaným obchodem

V roce 2018 jsme se stali členy sdružení APEK a kromě certifikátu držíme i Kodex terminologie lhůt dodání.

Zaručíme se za kvalitu stínění

Stejně jako na počátku tak i dnes dbáme na výběr spolehlivých partnerů. I nadále se držíme prvotřídních výrobků výše jmenované společnosti ISOTRA a.s. a dále odebíráme motorické pohony, čidla, řídící systémy a jiné od společnosti Somfy.

26 000+
perfektně zastíněných oken
15 000+
s úsměvem obsloužených zákazníků
17+
let praxe