Vertikální žaluzie

Sestavte si u nás vertikální žaluzie na míru. Ať už pro zastínění větších ploch, rozdělení místností nebo designovému osvěžení jsou vertikální žaluzie velmi oblíbenou stínící technikou nejen do kanceláří firem. Na výběr jsou desítky vzorů, barev a materiálů. Stačí si vybrat.

Proč Vertikální žaluzie?
pustit video (58 vteřin)

"Ve videu vám ukážeme největší strachy a důvody nákupu žaluzií na míru online."

Naše reference

32
172
32
119
47
195
59
67
53
42
21
37
47
34

+6 000

Spokojených zákazníků

+13 000

Odeslaných produktů

Rychlost a kvalita (Jako vždy) Nakupuji pravidelně

Ověřený zákazník

Rychlý a bezproblémový výběr toho, co jsem potřeboval

Ověřený zákazník

přehlednost obchodu, rychlost dodání a asi i cena zboží

Ověřený zákazník

Látková stínící technika do interiéru: jak ji vybrat?

Látkové stínění má celou řadu výhod, zastíní, zabrání přehřívání i vychládání místnosti a navíc skvěle vypadá. Aby nám však přinášelo co největší užitek, musíme si zvolit vhodný druh stínění a látku. Jak stínění vybrat, aby sedělo do interiéru a propustilo jen tolik světla, kolik potřebujeme? Podívejte se na rozdíly mezi jednotlivými druhy stínění.

Jaký druh stínění je nejvhodnější do dětského pokoje?

Při zařizování dětského pokoje se soustředíme zejména na barvu stěn a nábytku a často zapomínáme na kvalitní stínění. A to je chyba, protože možnost regulace světla je pro dení aktivity i kvalitní spánek dítěte nezbytná.  Na výběr máme z několika druhu záclon, rolet nebo žaluzii. Jak vybrat tu správnou?

Jak vybrat venkovní žaluzie? Položte si 3 otázky

Chcete si pořídit venkovní stínění a nevíte, podle čeho vybírat? Stačí si položit 3 zásadní otázky a z vašich odpovědí budete ihned vědět, jaké venkovní žaluzie jsou pro vás ty pravé. Přečtěte si také, jaké jsou 3 největší výhody venkovního stínění, ať v tom máte jasno.

Žaluzie, které lze vyprat? PLISSE!

Plisse je harmonikově skládaná látková žaluzie, která má několik předností. Plisovaný materiál nabízíme v široké škále barev, vzorů, materiálů a různých úrovní propustností světla, takže je nejen krásným doplňkem, ale také skvěle stíní. Nabízí několik variant jednoduché montáže a možnosti ovládání.  A když se zašpiní, můžete ji ručně vyprat. Podívejte se na náš postup.

Vertikální žaluzie u nás 100% na míru

Rozdělení výrobků podle ceny

Vertikální žaluzie cena - rozměr 300x300 mm Barva látky - standardní 427 Kč s DPH
Vertikální žaluzie cena - rozměr 300x300 mm Barva látky - nadstandardní 439 Kč s DPH
Vertikální žaluzie cena - rozměr 300x300 mm Barva látky - luxusní 458 Kč s DPH
Vertikální žaluzie cena - rozměr 300x300 mm Barva látky - zcela zatemňující 459 Kč s DPH

Vertikální žaluzie na míru – nejoblíbenější látkové stínění na českém trhu. Jsou vynikající k zastínění velkých prosklených ploch i elegantnímu předělení místností. Díky praktickému závaží na konci lamel za každých okolností zůstávají dokonale napnuté a skvěle vypadají. Kvalita použitých materiálů je pak zárukou toho, že vám vertikální žaluzie velmi dlouho vydrží.

Přednosti a výhody vertikální žaluzie:

  • Široký výběr látek různých barev a materiálu (záclonovina - silueta - zcela zatemňující)
  • Atypické provedení na vyžádání
  • Zútulní interiér a doplní o moderní a elegantní prvek
  • Ochrání před ostrým světlem a nežádoucími pohledy

Vertikální žaluzie jsou i vhodným doplňkem pro zakrytí malých výklenků ve vaší domácnosti. Nehořlavé materiály jsou velkou oblibou pro kancelářské prostory a materiály  s obsahem skelného vlákna uvítají alergici. Jak správně zvolit látku? Více v našem blogu zde.

Výběr vertikálních látek nabízíme v materiálovém provedení:

  • 100 % PES
  • 100% Trevira CS
  • Glass fiber-PVC

Lamely vertikální žaluzie nabízíme v 89 mm a 127 mm. Jde o údaj šířky jedné lamely a tak volíte užší nebo standartní lamely pro design vašich prostor.

Pestrý výběr stahování panelů - na stranu (k ovládání, od ovládání) - do středu - ke krajům (opona). Dvě možnosti montáže 1. do okenního otvoru (strop) nebo 2. před okenní otvor (stěna). Maximální garantovaná plocha je 12,5 m2