zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Hliníkové pergoly: Moderní a multifunkční řešení pro každou zahradu

V posledních letech se stává přeměna zahrad na útulná a funkční venkovní místa stále populárnějším trendem. Hliníkové pergoly, zejména ty od společnosti Isotra, jako je model bioklimatické pergoly Artosi, hrají v této proměně klíčovou roli. Nabízí perfektní spojení stylu, funkčnosti a udržitelnosti, které obohacuje každý venkovní prostor.

Co jsou hliníkové pergoly a proč jsou tak populární?

Hliníkové pergoly jsou venkovní konstrukce sloužící k poskytnutí stínu a ochrany před nepříznivým počasím. Díky svému odolnému materiálu jsou navrženy tak, aby odolaly různým povětrnostním vlivům a zároveň přidaly estetický prvek do vaší zahrady nebo na terasu.

Přednosti bioklimatické pergoly ARTOSI od ISOTRA

Bioklimatická pergola ARTOSI se vyznačuje několika klíčovými vlastnostmi, které ji odlišují od tradičních pergol:

  • Odolnost a dlouhověkost: Vyrobena z kvalitního hliníku, ARTOSI odolává korozi, vodě a UV záření, což zajišťuje její dlouhou životnost bez potřeby časté údržby.
  • Bioklimatický design: Díky regulovatelným lamelám můžete jednoduše ovlivňovat množství světla a vzduchu procházejícího pergolou, což umožňuje optimální využití venkovního prostoru v různých povětrnostních podmínkách.
  • Estetická variabilita: S širokou škálou barevných provedení a moderním designem se ARTOSI snadno hodí k různým architektonickým stylům a preference uživatelů.
  • Jednoduchá montáž a údržba: Pergola ARTOSI je navržena pro snadnou a rychlou instalaci, což umožňuje její bezproblémové začlenění do vašeho venkovního prostoru.

Jak pergoly zlepšují venkovní prostory

Instalace hliníkové pergoly může mít významný dopad na vzhled a funkčnost vašeho venkovního prostoru. Pergola nabízí ideální místo pro odpočinek, společenské setkání či jídelní kout, a to vše s ochranou před sluncem nebo deštěm.

Udržitelnost a ekologie

Hliník jako materiál pro pergoly přináší ekologickou výhodu díky své plné recyklovatelnosti a nižšímu uhlíkovému otisku v porovnání s jinými materiály. Volbou hliníkové pergoly tak přispíváte k udržitelnosti a ochraně životního prostředí.

Kombinace s dalšími produkty ISOTRA

Pergolu ARTOSI lze dokonale kombinovat s dalšími produkty od ISOTRA, jako jsou screenové rolety, čímž se rozšiřují možnosti využití venkovního prostoru a zvyšuje se jeho estetická hodnota.


Pavel Hrdlička
Žaluzie do plastových oken? Komfort a ochrana

Kvalitní plastová okna jsou prakticky bezúdržbová, esteticky příjemná a účinně brání úniku energií. Doplňkem, na který však při pořizování plastových oken nesmíme zapomenout, je také kvalitní stínící produkt.

Jaké jsou hlavní rozdíly u pergoly ARTOSI oproti konkurenčním bioklimatickým pergolám?

Během uplynulého roku jsme měli možnost se zúčastnit 3 velkých veletrhů a projít si tak více konkurenčních pergol. Článek nemá sloužit k hanění cizích produktů, ale k vyzdvižení výhod a kladů pergoly ARTOSI. Pokud se chystáte na koupi bioklimatické pergoly na vaši terasu a plánujete si projít více prodejců, zaměřte se na následující body. 

Proč nejsou látkové rolety vhodné do pergoly?

Krásné slunečné dny jsou v plném proudu a nás to táhne si sednout na zahradu a užívat si příjemné chvilky. Sluníčko máme rádi, ale po celém dnu stráveném na slunci začneme přemýšlet, jak vybudované zázemí na zahradě v podobě pergoly zastínit.

Jak postupovat při reklamaci?

Nákup na e-shopech už dneska není nic neobvyklého. Je to levné, rychlé a pohodlné. Problém nastává v případě, že zboží, které jste si objednali, neodpovídá vašim představám nebo je poškozené. Pak je na čase ho reklamovat. Jak na to?