zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Luxus v každém detailu: rolety a žaluzie na míru pro vaši domácnost

V současné době, kdy každý hledá způsoby, jak svůj domov nejen zútulnit, ale i zvýšit jeho estetickou hodnotu, přicházíme s řešením, které spojuje obě tyto potřeby. Naše kolekce rolet a žaluzií na míru vnáší do interiérů jedinečný šarm a zároveň zůstává věrná praktické stránce věci. Přinášíme vám průvodce světem luxusního stínění, kde se potkává vysoká funkčnost s neotřelým designem.

Trendy ve světě designových rolet a žaluzií

Začneme pohledem na aktuální trendy, které formují oblast stínící techniky. Například stále více se používají smart technologie, které umožňují ovládat stínění na dálku pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Oblíbené jsou také přírodní materiály, jako je bambus, dřevo a juta, které dodávají interiéru hřejivý a útulný charakter. V neposlední řadě je stále v kurzu minimalistický design s jednoduchými a elegantními roletami a žaluziemi v neutrálních barvách.

Materiály pro luxusní stínění

Materiál hraje v designu stínící techniky klíčovou roli. Seznámíme vás s různými typy materiálů, které nejen že přidávají na luxusním vzhledu vašeho interiéru, ale jsou také odolné proti proměnlivému českému počasí. Pro obývací pokoj můžeme doporučit elegantní látkové rolety s moderními vzory nebo plisé žaluzie.

Například pruhované rolety Den a Noc s dvojitou látkou vám umožní regulovat průnik světla a zároveň zajistí soukromí. V ložnici se skvěle hodí venkovní zatemňovací rolety nebo žaluzie, které zajistí tmu a nerušený spánek. Pro kuchyň jsou ideální horizontální žaluzie, které se snadno ovládají a čistí. A na terasu můžeme doporučit venkovní markýzy nebo pergoly, které vám poskytnou stín a ochranu před deštěm.

Ruční nebo automatické ovládání?

Výběr mezi ručním a automatickým ovládáním může být někdy složitý. Poradíme vám, jaké jsou výhody obou řešení, abyste mohli učinit informované rozhodnutí, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

  • Ruční ovládání: Je vhodné pro menší okna a pro ty, kteří preferují klasické ovládání. Jedná se o ekonomičtější variantu.
  • Automatické ovládání: Je komfortní a praktické pro větší okna a pro ty, kteří chtějí ovládat stínění na dálku. Například systém Somfy umožňuje ovládat stínění pomocí chytrého telefonu nebo tabletu, a to i v případě, že nejste doma.

Proces výroby a montáže

Veškeré produkty z řad stínění vznikají přímo v České republice ve výrobních halách společnosti ISOTRA, a.s. v Opavě. My se dále staráme o veškerou komunikaci, dodání a v případě realizace na klíč i o kompletní montáž.

Odborné rady pro údržbu a dlouhou životnost

Abyste mohli své designové stínění užívat co nejdéle v nejlepší kondici, sdílíme s vámi tipy na správnou údržbu v návodech a také na našem blogu. Díky těmto radám budou vaše rolety a žaluzie sloužit bez problémů mnoho let.

Kontakty a možnosti objednání

Jsme tu pro vás, abychom společně našli to nejlepší řešení pro vaše okna. Prohlédněte si náš e-shop, zavolejte nám na +420 608 354 888 nebo navštivte náš showroom na adrese Palackého náměstí 152, Rosice u Brna, 665 01.


Pavel Hrdlička
Potřebujete něco schovat nebo oddělit? Vsaďte na moderní japonskou stěnu

Každý z nás občas ve svém bytě řeší, jak co nejefektivněji oddělit nebo přepažit velké místnosti, případně jak zakrýt kouty, do kterých nechcete, aby bylo vidět. Jak to vyřešit, když se jedná o přechodnou dobu? Co když stavění příčky je zbytečné, nebo si to v pronajatém bytě nemůžete dovolit? Pak vsaďte na japonskou stěnu.

Screenové rolety

Velmi žádaným moderním prvkem zastínění jsou právě screenové rolety. Nejenže mají estetickou funkci, ale jsou také vysoce účinné.

Jak postavit bioklimatickou pergolu: průvodce krok za krokem pro DIY nadšence

Bioklimatické pergoly se staly symbolem moderního a udržitelného venkovního prostoru, který dokáže nabídnout nejen útočiště před sluncem, ale také příjemné místo pro odpočinek ve stínu, a to vše s ohledem na životní prostředí. Pro ty z vás, kteří preferují kvalitní a dlouhodobě udržitelné řešení, přinášíme průvodce stavbou bioklimatické pergoly z hliníku, která je součástí naší nabídky.

Venkovní stínění a denní světlo v interiéru

Pojďme si ve stručnosti říci něco málo k venkovnímu stínění a jeho vlivu na světlo v domácnosti. Který typ stínění má větší účinnost a díky kterému budete mít v interiéru příjemně, i když slunce bude hřát?