zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.
Přijďte za námi na veletrh For Garden v Praze od 30. 3. do 2. 4. 2023. Další info a vstupenky zdarma získáte v článku.

Blíží se veletrh For Garden 2022 v Praze

Budeme na dalším veletrhu - tentokrát osobně na For Garden 2022 v Praze Letňanech.

CHCI VSTUPENKU ZDARMA

Konečně se zase většina akcí vrací do dřívější podoby a proto máme možnost se opět zúčastnit veletrhu zahradní architektury, zeleně a nábytku For Garden 2022. Veletrh se koná v termínu 31. března - 3. dubna 2022 v areálu PVA Expo Praha

Co si u nás na stánku můžete prohlédnout a osahat? 

  • bioklimatickou pergolu ARTOSI
  • hliníkový zahradní nábytek
  • purenitový box se zaomítatelnou žaluzií

Ihned na místě vám tak budeme moci předvést všechny výhody hliníkové pergoly s otočnými lamelami i její ovládání.  Rovnou vám připravíme cenovou nabídku pro pergolu na míru pro vaši zahradu. 

Stejně tak si můžete vyzkoušet kvalitní nábytek s potahy z vodoodpudivou povrchovou úpravou, který oceníte pod pergolou, stejně jako u bazénu.

Kromě zmíněného vám rádi představíme jakékoliv jiné druhy interiérového a exteriérového stínění a pomůžeme s výběrem správného typu.

Vstupenky ZDARMA na veletrh For Garden 2022 si stáhnete kliknutím na tlačítko níže.

CHCI VSTUPENKU ZDARMA


Petra Šenková
Plastové palubky: Jaké zvolit?

Plastové palubky jsou trendem, který vzrůstá na oblibě a vytlačuje palubky dřevěné. Důvod je jasný, snadno se montují, můžete si vybrat z široké nabídky barevných odstínů a jsou prakticky bezúdržbové.

Máte při spánku dostatek tmy?

S nástupem tmy se v krvi začne zvyšovat hladina melatoninu. Hormonu, který tělu zajistí klidný spánek, během kterého se dobíjí naše unavené tělo.

Jaké venkovní rolety si mám vybrat? Plastové nebo hliníkové?

Jistě si tuto otázku při výběru venkovních (předokenních) rolet také pokládáte. Pojďme se společně podívat, jaké jsou rozdíly mezi plastovými a hliníkovými roletami.

Jak vyměřit vertikální žaluzie pro zastínění francouzského okna?

Francouzská okna dnes činí nedílnou součást většiny moderních obydlí. Do domu zajistí větší přísun světla, otevřou prostor, poskytnou krásný výhled, propojí interiér s exteriérem a usnadní přístup na terasu, balkon či zahradu. A jak je to se zastíněním?