zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Blíží se veletrh For Garden 2022 v Praze

Budeme na dalším veletrhu - tentokrát osobně na For Garden 2022 v Praze Letňanech.

CHCI VSTUPENKU ZDARMA

Konečně se zase většina akcí vrací do dřívější podoby a proto máme možnost se opět zúčastnit veletrhu zahradní architektury, zeleně a nábytku For Garden 2022. Veletrh se koná v termínu 31. března - 3. dubna 2022 v areálu PVA Expo Praha

Co si u nás na stánku můžete prohlédnout a osahat? 

  • bioklimatickou pergolu ARTOSI
  • hliníkový zahradní nábytek
  • purenitový box se zaomítatelnou žaluzií

Ihned na místě vám tak budeme moci předvést všechny výhody hliníkové pergoly s otočnými lamelami i její ovládání.  Rovnou vám připravíme cenovou nabídku pro pergolu na míru pro vaši zahradu. 

Stejně tak si můžete vyzkoušet kvalitní nábytek s potahy z vodoodpudivou povrchovou úpravou, který oceníte pod pergolou, stejně jako u bazénu.

Kromě zmíněného vám rádi představíme jakékoliv jiné druhy interiérového a exteriérového stínění a pomůžeme s výběrem správného typu.

Vstupenky ZDARMA na veletrh For Garden 2022 si stáhnete kliknutím na tlačítko níže.

CHCI VSTUPENKU ZDARMA


Petra Šenková
Japonské posuvné stěny

Japonské posuvné stěny představují nejen originální prvek, který dodá interiéru elegantní atmosféru, ale také mají všestranné využití. Můžete je použít místo záclon do větších oken, ale také je proměnit ve stěnu pro zakrytí skříní.

Žaluzie, které lze vyprat? PLISSÉ!

Plisse je harmonikově skládaná látková žaluzie, která má několik předností. Plisovaný materiál nabízíme v široké škále barev, vzorů, materiálů a různých úrovní propustností světla, takže je nejen krásným doplňkem, ale také skvěle stíní. Nabízí několik variant jednoduché montáže a možnosti ovládání.  A když se zašpiní, můžete ji ručně vyprat. Podívejte se na náš postup.

9 tipů pro výběr spolehlivého dodavatele stínící techniky

Chystáte se pořídit domů stínění? Začínáte se dívat po vhodném dodavateli, prohlížíte e-shopy nebo hledáte kamennou prodejnu? Sepsali jsme článek, který vám dá pár základních tipů, jak vybrat správně a vyhnout se zbytečným komplikacím nebo zklamání.

Proč pořídit plastový plot?

Mám raději dřevo. Nesnáším plastové výrobky. Dřevo je živé, plast je mrtvý. Už jste někdy slyšeli podobné věty? Určitě ano. Já souhlasím také. Teď se na to podíváme trošku z jiného úhlu.