zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

DOPRAVA ZDARMA na vše bez omezení!

Blíží se veletrh For Garden 2022 v Praze

Budeme na dalším veletrhu - tentokrát osobně na For Garden 2022 v Praze Letňanech.

CHCI VSTUPENKU ZDARMA

Konečně se zase většina akcí vrací do dřívější podoby a proto máme možnost se opět zúčastnit veletrhu zahradní architektury, zeleně a nábytku For Garden 2022. Veletrh se koná v termínu 31. března - 3. dubna 2022 v areálu PVA Expo Praha

Co si u nás na stánku můžete prohlédnout a osahat? 

  • bioklimatickou pergolu ARTOSI
  • hliníkový zahradní nábytek
  • purenitový box se zaomítatelnou žaluzií

Ihned na místě vám tak budeme moci předvést všechny výhody hliníkové pergoly s otočnými lamelami i její ovládání.  Rovnou vám připravíme cenovou nabídku pro pergolu na míru pro vaši zahradu. 

Stejně tak si můžete vyzkoušet kvalitní nábytek s potahy z vodoodpudivou povrchovou úpravou, který oceníte pod pergolou, stejně jako u bazénu.

Kromě zmíněného vám rádi představíme jakékoliv jiné druhy interiérového a exteriérového stínění a pomůžeme s výběrem správného typu.

Vstupenky ZDARMA na veletrh For Garden 2022 si stáhnete kliknutím na tlačítko níže.

CHCI VSTUPENKU ZDARMA


Petra Šenková
Moderní varianta sítí proti hmyzu

Léto je v plném proudu a s čerstvým vánkem nám bohužel otevřenými okny vstupuje do bytů i otravný hmyz. O čerstvý vzduch však v žádném případě nemusíte přijít, ani není třeba sahat po chemických prostředcích. Vyzkoušejte nejmodernější variantu sítí proti hmyzu – plisované sítě.

Konečně akce po více než roce - stavební veletrh VELETON

V dnešní době je to téměř k nevíře - stavební veletrh v termínu 14. - 16. 5. 2021. Ale je tomu tak. A ještě se na něj dostanete bezpečně z pohodlí vašeho gauče. Je online. Žádné testování, žádné kontroly. Vždyť to je super šance získat odpovědi a vybrat si partnery pro vaši stavbu či rekonstrukci.

 

 

Vertikální žaluzie nejlevněji

Jedním z nejoblíbenějším  stínícím produktem jsou vertikální žaluzie. Naši oblibu si získaly díky své variabilitě a přijatelné ceně.  

Podpořte nás v prestižní soutěži ShopRoku 2019

Začala očekávaná událost roku - jedenáctý ročník prestižní soutěže ShopRoku 2019 od společnosti Heureka. Můžete hlasovat pro více e-shopů, zabere vám to ani ne minutku.