zavrit
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Jak využít postupný nákup přímo vám na míru?

Dovolili jsme si oslovit naší zákazníci, která na našem eShopu nakoupila opakovaně. A otázka byla na zážitek s postupným nákupem.

Postupný nákup je hlavní výhodou pro ty, co stejně jako já, si nejsou vždy jistí, zda provedli vše podle zadaného návodu. A druhou výhodou proč využívám postupných nákupů je, že si vše udělám v době, kdy já potřebuji a hlavně v čase kterém chci. Tedy jak se říkává z pohodlí domova. Postupně si vyberete, co se vlastně nejvíce hodí do Vašeho interiéru nebo exteriéru. Když si vyberete daný produkt, tak si projdete jeho specifikace v klidu. A to od různé škály barev až po uchycení, ovládání či jinou specifikaci. Dostupné návody jsou dnes opravdu všude ať už je to video či fotonávod, sami vyměření produktu vymýšlet nemusíte. Oni už to vymysleli a vy dle návodu, u mě vítězí video návod, zvládnete vyměření levou zadní. Jelikož jsem i přes to všechno opatrná, tak jsem využila výhody dopravy zdarma na cokoliv a kamkoliv, a při první objednávce objednala jeden kus. Jakmile mi zboží došlo a zjistila jsem, že jsem byla při vyměřování úspěšná, vrhla jsem se na objednávku ostatních kusů. Na začátku jsem nelenila a přihlásila jsem se jako registrovaný zákazník, tedy při opakované objednávce si mě již pamatovali, tedy mé údaje a já tak jen zadala jiné rozměry a pohodlně zaslala další objednávku. Na celkovou objednávku se mi po registraci dostalo slevy 3%, což vždycky potěší. Dnes nám produkty zapadají do interiéru i exteriéru našeho pohodového bydlení. A pocit, že jsme vše zvládli sami, nás naplňuje, že máme opravdové vlastní bydlení.

Pavla V., Blansko

Naše práce = dvoulátkové plisse na rám okna uchycení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hlavní důvody postupného nákupu?

  1. Nákup žaluzií, rolet a markýz na internetu není zcela běžný a lidé tyto činnosti vždy nechávali na odborných firmách, proto si chtějí nejprve vyzkoušet jestli si vše správně vyměřili a vybrali správnou barvu.
  2. Když vidí po jednom objednáném a správně namontovaném kusu, že je vše v pořádku neváhají se pustit objednávky žaluzie, rolety do celého bytu či domu.
  3. Doprava je vždy a na vše ZDARMA - takže nikdy nic zákazníci e-shopu neplatí za postupnou objednávku.
  4. První objednávku můžete uhradit na dobírku a využít tak proces z ruky do ruky.
  5. Nic neriskujete a šetříte až 60% vašich peněz za žaluzie

 

Nebojte se! Zvládnete to také! Podívejte se kolik lidí to ji zvládlo a jak byli spokojeni na Heuréce.

Využijte naší podporu - Asistované objednávky, videí a PDF návody na vyměření a montáž.

Ušetřené peníze a čas stojí za to!                                                          


Barbora Hrdličková
Záclony v kuchyni: čím je nahradit?

Tradičně se k zastínění kuchyně používaly záclony a závěsy, v poslední době se však trendy mění a častěji se setkáváme spíše s roletami a žaluziemi. Které z nich jsou do kuchyně vhodné? Podívejte se, jak je vybrat.

Jak správně vybrat žaluzie?

Lidé slovo žaluzie často používají pro všechny produkty stínící techniky. Pokusíme se Vám snadno a přehledně vysvětlit jak se jednotlivé produkty jmenují, jaké jsou jejich hlavní výhody?

Užívejte si doma pohody bez nezvaných hostů

Ležíte na gauči, otevíráte oblíbený časopis nebo napínavou knížku, vedle sebe osvěžující drink. Těšíte se na relax, ale najednou okolo vás začne poletovat moucha a ne a ne zmizet a dát vám pokoj. Znáte to? Vyzrajte na otravný hmyz s okenními a dveřními sítěmi.

Labona, s.r.o. – dodavatel české stínící techniky, plastových palubek a plotů

Jsme e-shop specializující se na prodej stínící techniky a plastových palubek a plotů. Našimi dodavateli jsou ryze české firmy ISOTRA a.s., STÍN KOVO, s.r.o. a Renol CZ, s.r.o.