zavrit
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Jak využít postupný nákup přímo vám na míru?

Dovolili jsme si oslovit naší zákazníci, která na našem eShopu nakoupila opakovaně. A otázka byla na zážitek s postupným nákupem.

Postupný nákup je hlavní výhodou pro ty, co stejně jako já, si nejsou vždy jistí, zda provedli vše podle zadaného návodu. A druhou výhodou proč využívám postupných nákupů je, že si vše udělám v době, kdy já potřebuji a hlavně v čase kterém chci. Tedy jak se říkává z pohodlí domova. Postupně si vyberete, co se vlastně nejvíce hodí do Vašeho interiéru nebo exteriéru. Když si vyberete daný produkt, tak si projdete jeho specifikace v klidu. A to od různé škály barev až po uchycení, ovládání či jinou specifikaci. Dostupné návody jsou dnes opravdu všude ať už je to video či fotonávod, sami vyměření produktu vymýšlet nemusíte. Oni už to vymysleli a vy dle návodu, u mě vítězí video návod, zvládnete vyměření levou zadní. Jelikož jsem i přes to všechno opatrná, tak jsem využila výhody dopravy zdarma na cokoliv a kamkoliv, a při první objednávce objednala jeden kus. Jakmile mi zboží došlo a zjistila jsem, že jsem byla při vyměřování úspěšná, vrhla jsem se na objednávku ostatních kusů. Na začátku jsem nelenila a přihlásila jsem se jako registrovaný zákazník, tedy při opakované objednávce si mě již pamatovali, tedy mé údaje a já tak jen zadala jiné rozměry a pohodlně zaslala další objednávku. Na celkovou objednávku se mi po registraci dostalo slevy 3%, což vždycky potěší. Dnes nám produkty zapadají do interiéru i exteriéru našeho pohodového bydlení. A pocit, že jsme vše zvládli sami, nás naplňuje, že máme opravdové vlastní bydlení.

Pavla V., Blansko

Naše práce = dvoulátkové plisse na rám okna uchycení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hlavní důvody postupného nákupu?

  1. Nákup žaluzií, rolet a markýz na internetu není zcela běžný a lidé tyto činnosti vždy nechávali na odborných firmách, proto si chtějí nejprve vyzkoušet jestli si vše správně vyměřili a vybrali správnou barvu.
  2. Když vidí po jednom objednáném a správně namontovaném kusu, že je vše v pořádku neváhají se pustit objednávky žaluzie, rolety do celého bytu či domu.
  3. Doprava je vždy a na vše ZDARMA - takže nikdy nic zákazníci e-shopu neplatí za postupnou objednávku.
  4. První objednávku můžete uhradit na dobírku a využít tak proces z ruky do ruky.
  5. Nic neriskujete a šetříte až 60% vašich peněz za žaluzie

 

Nebojte se! Zvládnete to také! Podívejte se kolik lidí to ji zvládlo a jak byli spokojeni na Heuréce.

Využijte naší podporu - Asistované objednávky, videí a PDF návody na vyměření a montáž.

Ušetřené peníze a čas stojí za to!                                                          


Barbora Hrdličková
Plastové ploty: Jak vybrat ten pravý?

Plastové ploty jsou skvělou volbou, jsou pevné a odolné, neztrácí barvu a prakticky se o ně nemusíte starat. Jenže není plot jako plot a ne všechny plastové ploty mají tyto příjemné vlastnosti. Jak ale vybrat ten správný a nešlápnout při tom vedle?

Žaluzie a rolety pod kontrolou: nezapomínejte na bezpečnost

Víte, kdo je doma největším průzkumníkem? Kdo má přirozenou zvědavost? Komu neustálá touha po objevování a poznávání okolí může způsobit nehodu? Jsou to naše děti. Jaké nebezpečí hrozí u stínící techniky?

Jaké způsoby ovládání venkovních žaluzií jsou možné?

Základní rozdělení je na manuální a motorické. Varianty manuálního ovládání jsou klika a nekonečná šňůra. Nekonečná šňůra jako ovládací prvek se volí pouze pro venkovní žaluzie s lamelou 50 mm.

Rozšíření nabídky látek na markýzy

Po delší době jsme pro vás aktualizovali výběr látek na markýzy. A nejde jen o pár vzorečků! Vzorník jsme rozšířili na více než dvojnásobné množství.