zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Jaké jsou výhody v sestavě fotovoltaiky od ENBRY oproti konkurenci?

Fotovoltaika je stále populárním způsobem, jak snížit náklady na energie a přispět k ochraně životního prostředí. Pokud uvažujete o instalaci fotovoltaické elektrárny, podívejte se níže, jaké výhody oproti konkurenci přináší pořízení sestavy FVE od společnosti ENBRA.

Spolehlivá backup záloha

Jednou z hlavních výhod fotovoltaiky ENBRA je spolehlivá backup záloha. V případě výpadku veřejného rozvodu elektřiny můžete díky backup záloze i nadále využívat elektrickou energii pro své potřeby. Mnoho konkurentů backup zálohu neumožňuje, případně zálohu vyvede jen omezeným počtem zásuvek pro nouzový režim. V případě ENBRA systému máte po instalaci kompletní backup pro domácnost.

Fotovoltaika ENBRA nabízí dvě varianty backup zálohy:

  • Automatická backup záloha - V případě výpadku veřejného rozvodu elektřiny se automaticky zapne backup zdroj a začne dodávat elektřinu do domácnosti.
  • Poloautomatická backup záloha - V případě výpadku veřejného rozvodu elektřiny je nutné backup zdroj zapnout ručně.

Komponenty od jednoho dodavatele

Všechny komponenty fotovoltaických systémů ENBRA jsou dodávány od jednoho dodavatele. Díky tomu je logistika rychlejší a instalace systému jednodušší - všechny součásti jsou kompatibilní a plně spolupracují.

Skladové zásoby v ČR

Skladové zásoby komponentů fotovoltaických systémů ENBRA jsou umístěny v České republice. Díky tomu je možné systém rychle a bez problémů dodat.

ENBRA sklad

Záruku držíme v České republice

Záruka na fotovoltaické systémy je poskytována přímo českou společností ENBRA. Díky tomu je možné reklamace řešit rychle a bez komplikací.

Reklamace řešena výměnou kus za kus

V případě poruchy jsou reklamace řešeny většinou výměnou kus za kus. Nedochází tak k prodlevám v dodávce systému a vy tak můžete dříve využívat plnohodnotnou sestavu.

Celočerné panely

Fotovoltaické panely ENBRA jsou celočerné, neboli fullblack. Vzhledově jsou panely méně nápadné a decentnější, nenarušují oproti běžným panelům se světlým hliníkovým rámem vzhled střechy.

Celočerné fullblack panely

Platební podmínky

Výhodou jsou i speciální platební podmínky, které jsme pro vás vyjednali. S Labonou platíte první zálohu 20 000,- při podpisu smlouvy, druhou zálohu do výše 80 % hradíte až při expedici zboží a zbylou částku až po provedení revize a zažádání u distributora.

Fotovoltaika ENBRA nabízí řadu výhod, které ji odlišují od konkurence. Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní fotovoltaickou elektrárnu, je fotovoltaika od ENBRY dobrou volbou. Pokud máte zájem o více informací nebo o cenu sestavy, podívejte se přímo na fotovoltaiku pro rodinné domy, nebo nás kontaktujte.


Pavel Hrdlička
Originální stínění oken – to jsou látkové rolety den a noc

V posledních letech oživily nabídku klasických látkových rolet i výjimečné rolety s názvem den a noc, zebra nebo ve zkratce duorolety. V čem se liší od běžných rolet?

 

Horizontální žaluzie na řetízek – klasika, která nikdy neomrzí

Klasické interiérové žaluzie jsou nejprodávanějším zbožím v našem e-shopu. Trend horizontálních žaluzií se stále drží na vrcholu a není se čemu divit.

Nechte se inspirovat novými vzory látek

Pro všechny milovníky originálního stínění máme skvělou zprávu. V naší nabídce nyní najdete nové, moderní látky s originálními vzory, s dětskými motivy i větší výběr zcela zatemňujících látek. Prohlédněte si nové látky a nechte se inspirovat.

Jak správně vybrat žaluzie?

Pojem „žaluzie“ je často používaný pro všechny možné produkty stínicí techniky. Pokusíme se vám snadno a přehledně vysvětlit, jaké druhy žaluzií najdete v naší nabídce. Dále jejich hlavní výhody a kde se nejčastěji používají.