zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Akce na bioklimatické pergoly a venkovní žaluzie brzy končí

Akce na bioklimatické pergoly a venkovní žaluzie brzy skončí. Do konce února máte ještě možnost objednat pergolu ARTOSI se slevou 6 % a také se screenovými roletami 1 + 1 zdarma. U venkovních žaluzií jede akce 4 + 1 zdarma. Využijte akcí zavčas a buďte připraveni na léto.

Do konce obou akcí zbývá už jen pár dní.

Bioklimatická pergola ARTOSI - parťák pro každé počasí

Mezi hlavní výhody bioklimatické pergoly ARTOSI patří:

  • možnost naklápění střešních lamel od 0 - 130°,
  • proudění vzduchu v prostoru pod pergolou díky průduchům při otevření lamel,
  • střecha jde i plně uzavřít a poskytne vám přístřeší i za deště,
  • se screenovými roletami vás pergola chrání i z bočních stran - před větrem, deštěm i nechtěnými pohledy sousedů.

Tlačítko pro cenu pergoly

Více k bioklimatické pergole se dozvíte ve videu.

Venkovní žaluzie místo klimatizace

Venkovní žaluzie jsou skvělým stínícím prvkem a dokáží tak snížit teplotu v místnostech na jižní straně až o 8 °C. Nahradíte s nimi tak bez problémů domácí klimatizaci. Více se dočtete v článku „Snižte cenu za energie ve vaší domácnosti“.

Tlačítko k akci 4+1 venkovní žaluzie zdarma

Akce 4 + 1 platí na veškeré venkovní žaluzie i purenitové boxy. Vždy je v objednávce zdarma nejlevnější žaluzie/purenitový box.

Venkovní žaluzie s krycím plechem

Slevy u obou akcí budou uplatněny na objednávky přijaté do 28. února 2023.


Petra Šenková
Jak zastínit francouzská okna?

Francouzská okna jsou krásná, velká a díky nim máme v domě mnoho světla. Na druhou stranu se však můžeme cítit jako na výstavě, kde my jsme exponáty. Pohledy cizích lidí do našeho obydlí nejsou nikomu příjemné. Možností, jak zastínit francouzská okna, je mnoho. Jaké typy stínění použít, abychom v domě mohli regulovat světlo, teplo a také měli nějaké soukromí?

Jak opravit síťovinu u sítí proti hmyzu?

Máte doma okenní síť nebo dveřní síť proti hmyzu, která je v dobrém stavu a bez koroze, ale protrhla nebo poškodila se vám síťovina? Nemusíte kupovat celou novou síť. S trochou šikovnosti zvládnete síťovinu vyměnit sami. Poradíme vám jak na to.

Pokud budu chtít instalovat venkovní žaluzie, je nutné se poradit předem?

V případě, že se rozhodnete instalovat na rodinný dům venkovní žaluzie, je dobré řešit tuto otázku již v projektové dokumentaci. Ideální je příprava překladů nebo podhledů, které se připraví...

Screenové rolety – zastínění na balkón i pergolu

Rádi odpočíváte venku na čerstvém vzduchu a tím nejlepším místem pro tento odpočinek je pro vás balkon nebo třeba pergola? Pak tu pro vás máme skvělý tip na zastínění a případně i odclonění od větru – screenové rolety.