zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.
Přijďte za námi na veletrh For Garden v Praze od 30. 3. do 2. 4. 2023. Další info a vstupenky zdarma získáte v článku.

For Garden v Praze začíná už 30. března 2023

Na přelomu března a dubna bude v Praze 16. mezinárodní veletrh zahradní architektury, zeleně, nábytku a techniky For Garden. A Labona bude opět jeho součástí.

V termínu 30. března až 2. dubna 2023 nás čeká další veletrh. Tentokrát se přesuneme do areálu PVA EXPO Praha v Letňanech. Na veletrhu představíme i novinku v naší nabídce - carport s polykarbonátovou střechou. Vstupenky pro vás máme opět ke stažení zdarma. Pro jejich registraci klikněte níže na tlačítko.

Na co se můžete na našem stánku v „Hale 1“ těšit?

  • carport a 2 pergoly za veletržní cenu,
  • 1 set hliníkového nábytku v akci,
  • ukázku bioklimatické pergoly i pergoly pro auto a jejich funkcí přímo na místě,
  • fotovoltaický panel a stěnu s názornou ukázkou, jak FVE funguje,
  • možnost si nechat hned na místě nacenit veškeré námi nabízené produkty - od pergol až po fotovoltaiku,
  • vzorky venkovních žaluzií a purenitových boxů,
  • kompletní vzorníky látek a barevnic.

zahradní pergola ARTOSI s otočnými lamelami

A také na ochotnou obsluhu stánku. Jedeme tam za vámi, ukazovat, mluvit, setkávat se - u nás neuvidíte kolegy schované za stolky a monitorem počítače. Přijďte si proto vyzjistit vše potřebné pro vaši stavbu a zahradu, probrat s námi váš projekt. Těšíme se. 


Petra Šenková
Proč solární žaluzie?

Značka ISOTRA vyvinula unikátní solární žaluzii, která šetří peníze, čas i oči.  Nabíjí se totiž ze sluneční energie a díky solárnímu regulátoru se jednotlivé lamely naklápí samy, podle intenzity slunečního záření.  Jak žaluzie ISOTRA ENERGY funguje a proč si ji pořídit?

NOVINKA pro milovníky látkových rolet! Prohlédněte si látkovou roletu Larra

Látkové rolety jsou díky svým funkčním vlastnostem, ale také krásnému vzhledu stále populárnější. Z toho důvodu nyní rozšiřujeme naší nabídku o látkovou roletu Larra, která se pyšní unikátními vlnitými tvary, které rozzáří váš interiér.

Jaké dekorace zkrátí dlouhou zimu?

Zimní období je v plném proudu a může být ještě dlouhé. Pro mnohé z nás je vždy nekonečné, nudné, ubíjející a s počátkem března už netrpělivě vyhlížíme jaro. Ještě to budeme muset nějaký ten pátek vydržet, nicméně proč si čekání nezpříjemnit stylovou výzdobu v duchu jarní nálady již nyní?

Bioklimatická pergola na míru svépomocí? Dnes už žádný problém

Pergola je pro většinu symbolem místa pro odpočinek na zahradě nebo terase. A když se nad pergolou u vás doma zamyslíte, napadne vás, že montáž musí provádět pouze specializovaná firma? Ano, i to je možnost pro ty, kteří nemají čas, nebo je manuální práce nenaplňují. Pro kutily a nadšence do zvelebování domova je tu druhá možnost – i bioklimatickou hliníkovou pergolu si dnes už můžete sami objednat i namontovat. Pojďte se mrknout na to, jak stavba pergoly probíhá krok za krokem.