zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

For Garden v Praze začíná už 30. března 2023

Na přelomu března a dubna bude v Praze 16. mezinárodní veletrh zahradní architektury, zeleně, nábytku a techniky For Garden. A Labona bude opět jeho součástí.

V termínu 30. března až 2. dubna 2023 nás čeká další veletrh. Tentokrát se přesuneme do areálu PVA EXPO Praha v Letňanech. Na veletrhu představíme i novinku v naší nabídce - carport s polykarbonátovou střechou. Vstupenky pro vás máme opět ke stažení zdarma. Pro jejich registraci klikněte níže na tlačítko.

Vstupenka zdarma

Na co se můžete na našem stánku v „Hale 1“ těšit?

  • carport a 2 pergoly za veletržní cenu,
  • 1 set hliníkového nábytku v akci,
  • ukázku bioklimatické pergoly i pergoly pro auto a jejich funkcí přímo na místě,
  • fotovoltaický panel a stěnu s názornou ukázkou, jak FVE funguje,
  • možnost si nechat hned na místě nacenit veškeré námi nabízené produkty - od pergol až po fotovoltaiku,
  • vzorky venkovních žaluzií a purenitových boxů,
  • kompletní vzorníky látek a barevnic.

zahradní pergola ARTOSI s otočnými lamelami

A také na ochotnou obsluhu stánku. Jedeme tam za vámi, ukazovat, mluvit, setkávat se - u nás neuvidíte kolegy schované za stolky a monitorem počítače. Přijďte si proto vyzjistit vše potřebné pro vaši stavbu a zahradu, probrat s námi váš projekt. Těšíme se. 


Petra Šenková
Proč solární žaluzie?

Značka ISOTRA vyvinula unikátní solární žaluzii, která šetří peníze, čas i oči.  Nabíjí se totiž ze sluneční energie a díky solárnímu regulátoru se jednotlivé lamely naklápí samy, podle intenzity slunečního záření.  Jak žaluzie ISOTRA ENERGY funguje a proč si ji pořídit?

Nová varianta provedení žaluzie Cetta – Flexi systém

Venkovní žaluzie Cetta patří mezi oblíbený typ venkovního stínění. Jejich lamely ve tvaru písmene „C“ jsou nabízeny v několika variantách. Na našem e-shopu k žaluziím Cetta 80 a Cetta 65 přibyla nová varianta a to Cetta 60 Flexi.

Jak vyměřit podomítkové purenitové boxy pro venkovní žaluzie?

Purenitové boxy jsou nejen nejideálnější varianta pro podomítkové venkovní žaluzie, ale i jeden z nejjednodušších produktů k vyměření. Díky snadnému vyměření jsou vhodným produktem pro objednání právě na e-shopu.

Klimatizace versus venkovní stínění – co vyhraje u vás?

Často řešený problém – raději klimatizace nebo venkovní stínění? Která varianta je lepší? Jaké jsou výhody a nevýhody? To se můžete dočíst v tomto článku.