zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

For Garden v Praze začíná už 30. března 2023

Na přelomu března a dubna bude v Praze 16. mezinárodní veletrh zahradní architektury, zeleně, nábytku a techniky For Garden. A Labona bude opět jeho součástí.

V termínu 30. března až 2. dubna 2023 nás čeká další veletrh. Tentokrát se přesuneme do areálu PVA EXPO Praha v Letňanech. Na veletrhu představíme i novinku v naší nabídce - carport s polykarbonátovou střechou. Vstupenky pro vás máme opět ke stažení zdarma. Pro jejich registraci klikněte níže na tlačítko.

Vstupenka zdarma

Na co se můžete na našem stánku v „Hale 1“ těšit?

  • carport a 2 pergoly za veletržní cenu,
  • 1 set hliníkového nábytku v akci,
  • ukázku bioklimatické pergoly i pergoly pro auto a jejich funkcí přímo na místě,
  • fotovoltaický panel a stěnu s názornou ukázkou, jak FVE funguje,
  • možnost si nechat hned na místě nacenit veškeré námi nabízené produkty - od pergol až po fotovoltaiku,
  • vzorky venkovních žaluzií a purenitových boxů,
  • kompletní vzorníky látek a barevnic.

zahradní pergola ARTOSI s otočnými lamelami

A také na ochotnou obsluhu stánku. Jedeme tam za vámi, ukazovat, mluvit, setkávat se - u nás neuvidíte kolegy schované za stolky a monitorem počítače. Přijďte si proto vyzjistit vše potřebné pro vaši stavbu a zahradu, probrat s námi váš projekt. Těšíme se. 


Petra Šenková
TOP 5 Výhod venkovních žaluzií

Venkovní žaluzie jsou nejen velmi praktickým, ale také elegantním prvkem, který doladí celkový vzhled domu. Kromě toho, že spolehlivě zastíní, mají i spoustu dalších výhod, díky kterým v poslední době nabývají na popularitě. Které výhody to jsou?

Akce 4 + 1 zdarma na všechno

Slevy v letošním roce u nás ještě gradují, proto jako poslední akci spouštíme 4 + 1 zdarma na všechny produkty. Objednejte 5 kusů stínění a nejlevnější kousek máte zdarma.

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou jedním ze dvou způsobů jak zabránit vniknutí hmyzu do domu. Druhým způsobem je použití chemických odpuzovačů. Pojďme si o sítích proti hmyzu něco říci.

Čištění markýz: Takto bude vaše markýza zase perfektní

Potřebujete si zastínit místo na příjemné posezení u snídaně či večeře, kdy vám slunce svítí přímo na verandu? Nebo chcete jednoduše zamezit přímému průniku slunečních paprsků v průběhu dne do místnosti? K tomu je ideálním řešením markýza. V tomto článku vám vysvětlím, jak velmi jednoduše a šetrně o markýzu pečovat, aby svůj účel mohla splňovat co nejdéle.