zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Stavební veletrh 2023 v Brně se blíží

Jsme rádi za každou příležitost, kde se s vámi můžeme potkat osobně a předvést nejen bioklimatickou pergolu a nový zahradní nábytek, ale i další produkty z naší nabídky. Tentokrát v Brně na Stavebním veletrhu v termínu 2. - 4. 3. 2023.

Vstupenky zdarma si můžete stáhnout po kliknutí na tlačítko a následném zadání kódu JN5AR4FT4U.

Tlačítko pro vstupenku zdarma

Na našem stánku se můžete těšit na:

  • veletržní ceny 2 bioklimatických pergol, které budou k zakoupení,
  • vzorovou bioklimatickou pergolu ARTOSI a možnost vyzkoušet si její ovládání,
  • ukázku fotovoltaiky pro rodinné domy,
  • hliníkový zahradní nábytek,
  • možnost okamžitého nacenění všech produktů na míru přímo na veletrhu,
  • vzorky venkovních žaluzií, purenitových boxů,
  • kompletní vzorníky látek, RAL barev a dalších,
  • a v neposlední řadě na naše kolegy, kteří rádi zodpoví jakékoliv dotazy a věnují čas osobní konzultaci. Budeme tam pro vás, stavte se.

Přímo na místě vám tak budeme moci předvést všechny výhody bioklimatické pergoly s otočnými lamelami i její ovládání. Umíme vám rovnou zpracovat i cenovou nabídku pro jakékoliv stínění, nebo fotovoltaiku. 

Zahradní pergola s otočnými lamelami

Na našem stánku budete mít k vyzkoušení i kvalitní nábytek s potahy s vodoodpudivou povrchovou úpravou. Ten skvěle sedne k hliníkové pergole, nebo pod širé nebe k vašemu bazénu.

Těšíme se na vaši návštěvu.


Petra Šenková
Srovnání venkovních žaluzií a rolet - které vybrat?

Pojďme se v tomto článku podívat na další často diskutované téma při výběru stínící techniky. Tentokrát se podíváme na rozdíly mezi venkovními žaluziemi a roletami.

Udržujete vaše venkovní stínění správně?

Léto je už v dálce, ale venkovní teploty jsou i nadále příznivé. Tak proč jich nevyužít pro údržbu vaší stínící techniky? Potom, jak nám celé letní období krásně stínily, si zaslouží umýt od prachu, pylu a znečištění od hmyzu. Přečtěte si náš návod, jak jednotlivé typy stínění udržovat.

Trend, který se stále vrací?

Látkové rolety jsou trendem, který z našich oken hned tak nevymizí. A důvod je jasný, látkové rolety jsou velice praktické, cenově dostupné, můžeme si vybrat libovolný design a doladit tak interiér do posledního detailu.

Podpořte nás v soutěži ShopRoku 2020

Rok se s rokem sešel a je tu zase velmi důležitá akce pro všechny e-shopy — soutěž ShopRoku 2020. A v čem soutěž spočívá?