zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Doprava zdarma na vše bez omezení!

Stavební veletrh v Brně je tu za pár dní

Neleníme, ba naopak. Jsme rádi za každou příležitost, kde se můžeme se zákazníky potkat osobně a předvést nejen bioklimatickou pergolu a nový zahradní nábytek, ale i další produkty z naší nabídky. Tentokrát v Brně na Stavebním veletrhu v termínu 21. - 23. 4. 2022.

Pro vstup zdarma klikněte na tlačítko níže a zadejte kód WNUQ9JL45Q.

CHCI VSTUPENKU ZDARMA

Co si u nás na stánku můžete prohlédnout? 

  • bioklimatickou pergolu ARTOSI
  • hliníkový zahradní nábytek
  • a mnoho dalšího

Ihned na místě vám tak budeme moci předvést všechny výhody bioklimatické pergoly s otočnými lamelami i její ovládání. Rovnou vám zpracujeme i cenovou nabídku pro pergolu na míru , nebo jakékoliv jiné stínění. 

Na našem stánku budete mít k vyzkoušení i kvalitní nábytek s potahy z vodoodpudivou povrchovou úpravou. Ten skvěle sedne k hliníkové pergole, nebo pod širé nebe k vašemu bazénu.

Těšíme se na vaši návštěvu.


Petra Šenková
Klasická horizontální žaluzie je nejprodávanějším stíněním. Jak je to možné?

Moderní styly interiéru se neustále mění, nové trendy ovlivňují jejich vybavení. V našich bytech však stále zůstává základní stínící produkt, kterým je klasická hliníková žaluzie. Tato žaluzie se využívá k zastínění bytů, domů, chalup, kanceláří, výrobních hal, obchodů – a spoustě dalších míst.

Vertikální žaluzie nejlevněji

Jedním z nejoblíbenějším  stínícím produktem jsou vertikální žaluzie. Naši oblibu si získaly díky své variabilitě a přijatelné ceně.  

Jak zjistit výšku boxu venkovní žaluzie?

Venkovní žaluzie jsou stále žádanějším stínícím prvkem všech druhů budov.  Jejich obliba roste díky schopnosti vytvoření příjemné atmosféry v místnosti, šetří  energie  na vytápění a klimatizaci ,  snižuje   v místnosti hluk z venku, je zajímavým architektonickým doplňkem nejen administrativních budov, ale i  rodinných domků.

Vystavovali jsme na Stavotechu v Olomouci - Stálo to za to

Minulý týden jsme si vyzkoušeli něco zcela nového – vystavovali jsme na stavebním veletrhu Stavotech v Olomouci, který proběhl od 5. do 7 listopadu 2015. Celé tři dny jsme vysvětlovali, prezentovali...