zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

DOPRAVA ZDARMA na vše bez omezení!

Stavební veletrh v Brně je tu za pár dní

Neleníme, ba naopak. Jsme rádi za každou příležitost, kde se můžeme se zákazníky potkat osobně a předvést nejen bioklimatickou pergolu a nový zahradní nábytek, ale i další produkty z naší nabídky. Tentokrát v Brně na Stavebním veletrhu v termínu 21. - 23. 4. 2022.

Pro vstup zdarma klikněte na tlačítko níže a zadejte kód WNUQ9JL45Q.

CHCI VSTUPENKU ZDARMA

Co si u nás na stánku můžete prohlédnout? 

  • bioklimatickou pergolu ARTOSI
  • hliníkový zahradní nábytek
  • a mnoho dalšího

Ihned na místě vám tak budeme moci předvést všechny výhody bioklimatické pergoly s otočnými lamelami i její ovládání. Rovnou vám zpracujeme i cenovou nabídku pro pergolu na míru , nebo jakékoliv jiné stínění. 

Na našem stánku budete mít k vyzkoušení i kvalitní nábytek s potahy z vodoodpudivou povrchovou úpravou. Ten skvěle sedne k hliníkové pergole, nebo pod širé nebe k vašemu bazénu.

Těšíme se na vaši návštěvu.


Petra Šenková
Jak vybrat markýzu?

Když se těšíte na odpočinek na terase a místo toho vás trápí ostré, pálivé sluneční paprsky, určitě vás napadne stejná otázka, jako napadla mě. Kde vzít stín? Co takhle vyzkoušet markýzu? Ale jak ji vybrat, aby splnila mé požadavky? Aby poskytovala dostatek stínu, snadno se udržovala, ale také, aby látka při menším deštíku ihned neprosákla a já nemusela s dětmi utíkat do domku?

Řídicí systém TaHoma nebo Connexoon od Somfy?

Řídit na dálku vytápění domu, rozsvěcení světel, zamykání a stahování žaluzií a rolet je dnes snadné. Stačí k tomu účinný řídicí systém a  chytrý mobilní telefon.  V současné době si můžete pořídit řídicí systémy TaHoma a Connexoon od Somfy. Přemýšlíte, který z nich si vybrat? Připravili jsme pro vás seznam výhod obou systémů.

Rozhodujte si o slunečním svitu sami!

Máloco naštve tolik, jako když si chcete v sobotu ráno přispat a probudí vás sluneční paprsky. Anebo když máte v plánu si odpoledne trochu přispat, ale horké letní slunce vám to nedovolí. Není proto divu, že žaluzie a rolety se stávají stále důležitější součástí domácnosti.

Plastové palubky jsou záležitostí moderní doby

Plastové palubky jsou moderní alternativou k palubkám dřevěným. Vzhledově se jim spolehlivě vyrovnají a navíc mají skvělé vlastnosti, jako je dlouhá životnost a vysoká odolnost vůči UV záření a plísním, díky kterým se stávají stále oblíbenější variantou obkladu.